Дневникът - тема 97 - Да отслабнем всички заедно!

  • 49 018
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 998
Тони, по пълна луна не мога да спя  Mr. Green
Калориите са около 1100
обръч, планк и PiYo ще има още
да мине МЦ-то - и на фитнес


Това, което си описала, абсурд да е 1100 калории  Laughing

# 226
  • Мнения: 15 456
Аз минавам само, за да се похваля, че този месец /като никога до сега/ ПМС-то изобщо не го усетих. Нито бях озверяла за храна, нито за сладко - нищо. Спазвах си стриктно режима и единствено вчера и днес прегреших с 2 реда черен шоколад. Но днес свърши и от утре се започна отводняването. Така че май ще успея да си дам месечния отчет навреме този месец Simple Smile

# 227
  • Мнения: 7 723
еее, Тони, толкова е, две чаши вино имам по план за тази вечер, сетих се и за черния Линд, Лейдито като го спомена, ама той е 85% и трудно ме подхлъзва

Скрит текст:

# 228
  • Мнения: 998
Още не мога да свикна с тези числа  Laughing Вече обмислям меню за довечера. Да гледам да се огранича до 500 калории, а?

# 229
  • Мнения: 21
Още не мога да свикна с тези числа  Laughing Вече обмислям меню за довечера. Да гледам да се огранича до 500 калории, а?

А колко са ви обедните калории? Мисля, че за един прием хубаво е да се изяжда около 250 ккал, и горе долу равномерно, на четири - пет пъти,  тогава тялото хем се храни, хем започва да консумира от тлъстинките си.
За всеки е индивидуално, разбира се, и зависи, дали е мъж или жена, на каква възраст и т.н.

# 230
  • Мнения: 998
Аз днес лунувам и вечерята ще ми е единствено хранене за деня, за това се чудя.  Peace

# 231
  • Мнения: 1 271
Аз пък се хвърли от крайна лакомия последните няколко месеца, към житната диета на Дънов, не знам как ще издържа, втори ден съм и ми вяло, първия беше още по-зле, ще видя докъде ще я докарам. Чувствам се подута, даже ми е тежко, прекалено ми е сладко..., без да съм прекалила с меда - 1/2 лъжица.

# 232
  • Мнения: 5 262
не знам тази диета, но след житото нищо чудно меда да идва в повече.

# 233
  • София, България
  • Мнения: 812
Малко ви попрочетох на диагонал, ще ме прощавате, ама нещо бая страници съм отървала и ми подейства едно демотивиращо да чета Grinning

Иначе съм доволна, измерих се. В цикъл втори ден, след изпито кафе и изяден банан - 61кг. Последният път като се мерих бях 60,5кг. Сиреч за мен означава, че промяна в теглото няма, което е същинска радост след като последните 2 месеца имаше такова разхищение на хляб... Направо се ядосах зверски на себе си. Започнах да си правя сандвичи за работа... после изморена от работа пак ядох сандвичи...и така започнах един порочен кръг от сандвичи и закуски от пекарната. От 2 дни не купувам хляб и го карам на оризовки. Майната му, няма да се връщам отново на старото... Ще се амбицирам и ще хващам пак по-активен режим. След като фитнес гривната ми умря есента, това беляза и застопоряването на килограмите. Решила съм да си купя нова фитнес гривна началото на февруари на заплата. Днес с приятелка повървяхме 12км пеша и се счупихме... всичко добре.. и седнахме после заслужено да си хапнем. Изядох 12 парчета суши с минерална вода...и десерт шоколадово суфле. Ама не съжалявам. В цикъл съм, човек съм, килограми не съм качила, та всичко е точно.

Душевното ми състояние е прекрасно, работата върви, ученето и то. Продължавам да си медитирам, да паля ароматни свещи и да призовавам позитивизъм в ежедневието си. Благодарна съм за всичко, април месец ме очаква прибиране в България за 10 дни заради изпити и всичко е точно. Планът за сега е просто да разкарам хляба от картинката, защото не ми е никакъв приятел, повече зеленчуци за сметка на това. Все още съм пескетарианка и се чувствам добре.

# 234
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 975
Няма страшно, сега със затоплянето идва и желанието и моженето за ограничаване и контролиране на яденето, а от там и килограмите.

# 235
  • Мнения: 5 262
да. затоплянето е много позитивен елемент,

# 236
  • Мнения: X
На мен затоплянето ми влияе обратно...  Simple Smile  идват черешки, ягоди, кайсии, праскови, дини, пъпеши, грозде... само вкусотии. Съчетани с друга храна, са убийствена комбинация. А само на плодове не мога... Първо - вредно е, второ - озверявам от глад, мога да изям наведнъж цяла диня/кг грозде/кг череши... Аз отслабвсм лесно зимата...

# 237
  • Мнения: 576
Браво Тиси!Много мотивирана звучиш!


Аз изкарах една не много плодотворна седмица.Оциклих се и имам само една тренировка в понеделник и сега се каня да направя една,значи 2 за тази седмица.Навън е ужасен студ и много се нервирам на това време.Средните ми кг за тази седмица са 64,3/аз ги смятам средно за седмицата/ както предната седмица-пак бяха 64,3.
Аз преди ,зимата свалях без пролем, обаче сега забелязвам че не е както преди/на 41 съм/Не става ,като че ли тялото не иска да си даде мазнинките -преди с това хранене и с този спорт щях да сваля повече,обаче сега не!Става по-бавно и по -трудно.Просто зная как беше преди.
Затова аз чакам с нетърпение затоплянето , за да се размърдат нещата.Все ми е студено,все ми се спи, гадно е зимата.
Ами това е -вече другата седмица се каня да си подновя пилатеса,сега пия кафе ,закусих 2 банана /знам че не  е много добре чист въглехидрат,но,,/ и ще започна след малко тренировка/може би с Джаки Уорнър/.

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 13:31 от (Sladurka)

# 238
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 975
Черешите и гроздето са супер калорични, нищо че са плодове. Аз съм на грейпфрути от плодовете. Всеки ден по един. Има 30 кал на 100гр. Черешите не бива да надхвърлят 12 бр , а това е малко за една диета на плодове.

# 239
  • Мнения: X
Черешите и гроздето са супер калорични, нищо че са плодове.
Е, аз затова казвам, че лятото не свалям... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт