Какви хора/черти от характера харесвате и не харесвате

  • 7 247
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
И аз харесвам високоинтелигентни простаци.
Забавно е покрай такива индивиди.
Харесвам устати, троснати хора с бърз ум.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 11
Харесвам хитрите хора с бърз ум, които имат ясни и точни цели, които преследват и в последствие правят реалност. Харесвам хората с чувство за хумор и романтиците. Не харесвам вечно негативните хора, мрънкалниците и безхарактерните. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 576
Не харесвам хора, които не могат да мислят, нямат свое мнение, копиращи мнението на друг и винаги гледащи да не се делят от фцете.
И аз не харесвам такива.

Обаче съсипа собствената си тема.

Не,не я съсипа,други я съсипаха като се правиха на неразбрали

Харесвам хора като авторката-умни,интелигентни,осъзнати.

Не харесвам злобни хора,като един индивид от тази тема,злобата лъха ли,лъха ...представям си на живо какво е...

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 22:38 от (Sladurka)

# 48
  • Мнения: X
Харесвам културни и възпитани хора, които се отнасят с уважение към другите. Мек и ненатрапчив глас, ведра усмивка и незлобиво отношение допълват в идеалния случай цялостния им образ.

# 49
  • Мнения: 24 311
Интересните харесвам, шарените, забавните, богати на теми и приятни за маса.
Не харесвам злобните комплексари, които вечно в чуждата паница гледат. Припряни хора не харесвам, но и мудните ме дразнят. Дребнави и свидливи хич не трая.

# 50
  • Мнения: 27
Аз съм справедлив и честен човек. Така че обичам хора които въпреки всичко случващо се ще са честни от това да ти кажат "тази блуза не ти отива" до " не си ми приятен и не желая да контактувам с теб" . А колкото до справедливостта,знам че вече я няма.. и мн малко такива хора има за това и ги ценя. Не мога да толерирам арогантно отношение и иронията и евтините циркове който по голямата част от хората предлагат. С всяка изминала година броят на простолюдието се увеличава и е много жалко.

# 51
  • Мнения: X
Уважавам искрените хора,но когато го правят с цел да ти помогнат, а не с цел да те злепоставят.
Когато съм казвала нещо то е било face to face никога пред публика.

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 22:56 от Анонимен

# 52
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Харесвам:
Усмихнатите хора, слънчевите, позитивните.
Добрите хора, които не парадират с добрините, които извършват.
Честните и откровени хора.
Сериозните хора, тези които държат на думата си.

Не харесвам:
Хората, които мрънкат постоянно.
Тези, които мислят само за себе си.
Интригантите.
Мързеливите хора.

Тъй като се налага да общувам с много хора в работата си, забелязвам, че народът е станал по-груб, изнервен, дребнав, заядлив, леко затъпял (не всички! по-голямата част от тези, които срещам)
Обществото е много разглезено... всеки чака нещо наготово, а това не ми харесва Sad



# 53
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 274
Харесвам
Сериозни хора
Точни,коректни
Интелигентни,начетени
Възпитани
Общителни
Добронамерени
Честни,откровени
Позитивни

Не харесвам
Агресивни,груби,примитивни
Високомерни
Злобни,заядливи
Интриганти
Хора,които непрекъснато обсъждат някого
Използвачи
Лицемери
Мързеливи
Егоисти

# 54
  • Мнения: 4 270
Харесвам хора, които имат мнение и отстояват позициите си.
Харесвам хора, които ценят своето време и времето на другите.
Харесвам интелигентни, коректни и възпитани, хора които държат на думата си.
Харесвам тези, които правят градивна критика, казват всичко на място и на момента. С такъв човек нямам проблем да се разбера,.
Не харесвам вечно оправдаващи се, непремерено позитивни, непоправими оптимисти и отнесени мечтатели (да се разбира като хора, които имат милион мечти, но не правят нищо, за да постигнат поне една).
Не харесвам хора, които се намесват в чужди разговори, не изслушват, прекъсват говорещия и говорят през другите.
Силно не харесвам лицемери, интриганти и сеирджии.
 

# 55
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Харесвам хора, които са по-умни от мен. Които могат да ме накарат да ги слушам с интерес и казват нещо ново.
Мразя мрънкалници, недоволни и вечни жертви. Никак не харесвам глупави хора. Подозрителни са ми тия, които не обичат животни, държа ги по-надалеч, за всеки случай.

# 56
  • Мнения: 3 044
Харесвам хора, които въпреки, че бая ги е очукал животът, все пак са запазили добротата си. За мен е висше качество в тоя век да продължиш да си добър човек.
Харесвам хора, които обичат животните.
Харесвам амбициозни и целенасочени хора, но без да влизат в крайности и да смазват всичко по пътя на успеха им.
Харесвам хора, които знаят цената си, които имат достойнство.
Харесвам широкоскроени хора, които излизат извън кутийките. Толерантни и разбиращи, че всички сме различни и нямаме как да изискваме от някой да живее по нашо подобие.
Харесвам хора, които не съдят останалите и не злобеят/подиграват се.
Харесвам интелигентни, с висока обща култура.
Харесвам хора, които четат книги.
Харесвам хора, които уважават личното пространство и знаят, поне от възпитание, къде да не се месят..

Не харесвам обратното на всичко, описаното горе.
Не харесвам лъжци и интриганти.
Не харесвам хора, които са като коне с капаци.
Не харесвам хора - жертви, които само се оплакват, но не действат за подобряване на на ситуацията.
 Не харесвам и тези, които се величаят и мислят, че тая планета ни принадлежи и имаме право да сечем гори, убиваме животни и генерално да я разрушаваме.

# 57
  • София
  • Мнения: 17 775
То е ясно, че всички харесваме коректни, доблестни, добродушни, неегоистични хора. Дори хищниците ги харесват. Горе- долу.
Какво не харесваме- също горе- долу се повтаря. Кой обича мързеливи, злобни и дребнави? Затова малко по- заобиколно:

- Не харесвам т.нар. позитивни хора. Позитивността е по- дълбоко понятие. Да можеш да се съвземеш и да изкласиш над гадните неща, които са ти се случили. Не да се хилиш и да си мислиш, че само хубави неща ще ти се случват. Защото няма.
- Не харесвам хора в едната крайност- животът е такъв, какъвто ти си го направиш и съдбата е "на 100%" в твоите ръце. Има някаква изкривена арогантност в това, че си над обстоятелствата, част от които са в обкръжаващата ти среда.
- Не харесвам конформисти или сервилничещи хора, които се крият зад "дипломатичност". Обикновено зад това стои добре пресметната изгода, лична и егоистична изгода. А аз не обичам пресметливи егоисти.
- Не харесвам увличащи с изразени "лидерски" качества. Напомнят ми на Фюрера по портрет. Макар и в доста по- дребни и жалки мащаби.
- Не харесвам хора, нарочени за мислещи "извън кутията" по много причини. Първо, обикновено се самоопределят като такива. Второ, скапан превод на идиом. Това обикновено е извинение за нарушаване на правилата, а не иновативност. Не знаят мярка, опитват се да бъдат пО, не премислят, че тая кутия я има с цел и понякога е добре да си стоиш в нея, вместо да наддаваш глава над възможностите си.
- Не харесвам от породата "любознателни", които винаги са много заинтересовани от всичко. Това са хора с вторична мисъл, постоянно се оглеждат за чужди идеи и не могат да измислят дори име на котката си сами.

Та, колегата на работа, който все се опитва да мели брашно с всички, много е любознателен, складира информация за теб, позитивен е и гледа да е извън прословутата кутия- не го харесвам. Обикновено е грозен човек.
Съседката, която е много любознателна и ти разправя как е прочела това и онова с прихлупен, лишен от адекватен изказ тон, тя е от скучните, не от готините.

Харесвам скромни и доблестни хора.
Харесвам хора, харесващи животните и хващам престореното отношение или чуруликане покрай някое коте.
Харесвам хора с природна интелигентност и такт и съответно ненавиждам ошлайфаните, на които им прозират бездните.
Харесвам мислещи, критични и анализиращи хора, не харесвам въздухари.
Харесвам справедливите хора. За съжаление това е групичката, която се среща най- рядко от гореизброените. Дори тук, в един смотан (на фона на реалния живот) форум, виждам как ако някой си има симпатии или неприязън към някого, е готов да се врътне като фурнаджийска лопата.


# 58
  • Мнения: 576
Харесвам деликатните,тактични хора,умни ,знаещи какво искат от живота,хора които не си врат носа в чуждите работи,не държа на усмихнати хора,държа на искренни хора,сериозни и отговорни харесвам.

Не харесвам вечни жертви,оплакващи се,нахални,говорещи на висок глас и всеослушание,интриганти ,злобари то е ясно,клюкари никак не понасям,дребни душички с някакви тънки сметчици ,също плазмодии,нагаждачи според ситуацията,демек фурнаджийски лопати  ...също и префърцунените,фалшивите много ме дразнят, много .

# 59
  • Мнения: 398
Не понасям изкуствени хора ,такива дето са винаги с усмивка насреща ти но лицимерни

Общи условия

Активация на акаунт