Отговори
# 165
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Абсурд е да се установи бременност 7 дни след сексуалният контакт. Ако наистина е била бременна, то е станало преди това. Ако сега кърви, то би следвало да отиде веднага на лекар.
Повече подробности относно тази потвърдена от лекар бременност?

# 166
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм във форума и не съм сигурна дали въпросът ми е към правилната група във форума, затова моля да ме извините ако не е за тук. Та да се върнем към въпроса, от скоро имам силни болки в долната част на корема, като днес прибледнях и ми причерня. Преди няколко дена с приятелят ми го направихме два пъти един след друг без презерватив. Има ли шанс да съм забременяла, въпреки че не е свършвал в мен? Ако има такъв и се наложи да вземем тест за бременност, кога да го направим? Приятелка ме посъветва да изчакам да видя дали ще ми дойде, но очаквам това да стане на около 7-ми а до тогава има малко повече от две седмици, няма ли да е късно?

# 167
  • Мнения: 8 905
Винаги има шанс за забременяване, когато се прави секс без презерватив.

При теб обаче е прекалено рано за каквито и да било симптоми.
Ако се появят такива, то ще е около датата на М и дори след нея.

Тест може да направиш най-рано на датата на М, за да е достоверен.

# 168
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Винаги има шанс за забременяване, когато се прави секс без презерватив.

При теб обаче е прекалено рано за каквито и да било симптоми.
Ако се появят такива, то ще е около датата на М и дори след нея.

Тест може да направиш най-рано на датата на М, за да е достоверен.

Да, по-скоро е нещо друго.

# 169
  • Мнения: 123
Здравейте, нова съм във форума и не съм сигурна дали въпросът ми е към правилната група във форума, затова моля да ме извините ако не е за тук. Та да се върнем към въпроса, от скоро имам силни болки в долната част на корема, като днес прибледнях и ми причерня. Преди няколко дена с приятелят ми го направихме два пъти един след друг без презерватив. Има ли шанс да съм забременяла, въпреки че не е свършвал в мен? Ако има такъв и се наложи да вземем тест за бременност, кога да го направим? Приятелка ме посъветва да изчакам да видя дали ще ми дойде, но очаквам това да стане на около 7-ми а до тогава има малко повече от две седмици, няма ли да е късно?

Имала ли си рисков полов акт преди този преди няколко дена? Ако отговорът е не,тогава болките в корема не са заради бременност,прекалено рано е за симптоми. Има много други възможни причини,например овулация,киста,дори и от притеснение. За теста- няма смисъл да правиш преди да минат поне 2 седмици,което почти съвпада с началото на цикъла ти,така че ти си прецени дали да правиш или да изчакаш.

# 170
  • Мнения: 2 170
Разбира се , че може да си бременна. Това , че не е свършвал в теб не означава ,че там има тапа и нищо не се отделя. 😐

Някъде около датата на менструацията можеш да си направиш тест или ако не ти дойде.

# 171
  • Мнения: 21
Здравейте дами.. Пак съм аз, с моите доста глупави въпроси, но от внушение и притеснение ще откача (даже май си намирам уж някакви симптоми, които ги няма) обяснявам на кратко (и обещавам,че е за последно) на 16 януари имах полов акт за който се притеснявам.. На 27 ми дойде, не обилно както попринцип, но си беше на точната дата и същата продължителност като попринцип.. На 24 февруари ми дойде, но някак странно и много болезнено, целият корем и гърба и кръста.. Имаше малко кръв, а повечето беше някаква слуз тъмночервена и последните дни кафява, та даже черна.. Отидох на гинеколог, който каза че имам поликистозни яйчници.. А преди гинеколога бях направила и доста тестове, всички отрицателни.. Таа притесненията ми идват от това, че по гърдите си имам доста вени, които преди ги нямаше, и ареолите ми изглеждат някак по-тъмни в края.. И ниско долу коремът ми е подут.. Имам всякаш някакво вътрешно усещане, че има нещо (което може ни идва от страха) .. Моля ви кажете ми според вас възможно ли е да съм бременна.. Благодаря предварително..

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не си бременна, не си внушавай глупости.

# 173
  • София
  • Мнения: 10 642
Вените пъ гърдите и потъмняването на ареолите се случва по-късничко, не когато все още се чудиш дали си бременна

# 174
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте дами.. Пак съм аз, с моите доста глупави въпроси, но от внушение и притеснение ще откача (даже май си намирам уж някакви симптоми, които ги няма) обяснявам на кратко (и обещавам,че е за последно) на 16 януари имах полов акт за който се притеснявам.. На 27 ми дойде, не обилно както попринцип, но си беше на точната дата и същата продължителност като попринцип.. На 24 февруари ми дойде, но някак странно и много болезнено, целият корем и гърба и кръста.. Имаше малко кръв, а повечето беше някаква слуз тъмночервена и последните дни кафява, та даже черна.. Отидох на гинеколог, който каза че имам поликистозни яйчници.. А преди гинеколога бях направила и доста тестове, всички отрицателни.. Таа притесненията ми идват от това, че по гърдите си имам доста вени, които преди ги нямаше, и ареолите ми изглеждат някак по-тъмни в края.. И ниско долу коремът ми е подут.. Имам всякаш някакво вътрешно усещане, че има нещо (което може ни идва от страха) .. Моля ви кажете ми според вас възможно ли е да съм бременна.. Благодаря предварително..
След 2 менструации и множество отрицателни тестове ти питаш дали си бременна  smile3555 ??

# 175
  • Мнения: 21
Здравейте дами.. Пак съм аз, с моите доста глупави въпроси, но от внушение и притеснение ще откача (даже май си намирам уж някакви симптоми, които ги няма) обяснявам на кратко (и обещавам,че е за последно) на 16 януари имах полов акт за който се притеснявам.. На 27 ми дойде, не обилно както попринцип, но си беше на точната дата и същата продължителност като попринцип.. На 24 февруари ми дойде, но някак странно и много болезнено, целият корем и гърба и кръста.. Имаше малко кръв, а повечето беше някаква слуз тъмночервена и последните дни кафява, та даже черна.. Отидох на гинеколог, който каза че имам поликистозни яйчници.. А преди гинеколога бях направила и доста тестове, всички отрицателни.. Таа притесненията ми идват от това, че по гърдите си имам доста вени, които преди ги нямаше, и ареолите ми изглеждат някак по-тъмни в края.. И ниско долу коремът ми е подут.. Имам всякаш някакво вътрешно усещане, че има нещо (което може ни идва от страха) .. Моля ви кажете ми според вас възможно ли е да съм бременна.. Благодаря предварително..
След 2 менструации и множество отрицателни тестове ти питаш дали си бременна  smile3555 ??
Както казах, знам, че е глупав въпрос просто ме гризе едно притеснение от вътре.. Просто втрората менструация беше различна, и честичко ме боли ниско долу.. Това дали може да е от поликистозните яйчници ?

# 176
  • Мнения: 3 250
Това, което те гризе, е че тялото ти казва да го заведеш на лекар.
Не му е добре, че те боли ниско или високо, горе или долу. Иска лекар, преглед и хапче.
Направи го и няма да те гризе.

# 177
  • Мнения: 1
Здравейте на 17 съм и с бившия ми приятел спахме преди около 2 седмици...цикъла трябваше да ми дойде на 19...закъсняваше ми с 6 дена и днес сутринта си купих тест от 20 лв за по сигурно. Оказа се положителен и пишеше че е 99% верен. Бях шокирана тъй като съм прекалено малка за деца и не си спомням той да е свършвал в мен... По късно в училище много ме заболя корема все едно ще ми идва...отидох до тоалетната и видях че има кръв и все още не е спяло да ми тече...в момента не знам дали съм бременна или не и  от къде дойде този цикъл ако мога да го нарека така изобщо

# 178
  • Мнения: 46 438
Идете на лекар. Веднага.

# 179
  • Наблизо
  • Мнения: 5 968
Иди на лекар,звучи като спонтанен аборт и може да е много опасно.
И ползвайте презервативи!

Общи условия

Активация на акаунт