Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдив
Здравейте! Трябва ми вашата помощ. Страдам от депресия, която се проявява и физически, както и от епизоди на тревожност (може би направо тревожно-депресивно разстройство). Това ужасно влошавяа ежедневието ми и може да се каже, че не живея пълноценно. Искам да помоля за мнения и контакти на добър класически хомеопат. Градът не е от значение. Ако имате информация за такъв, който се справя и добре с лечението на такъв вид проблеми, много бих се радвала да споделите опит. Спешно ми е наистина! Благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 1
За съжаление не мога да ти помогна с информация за добър хомеопат, но пък може да ти помогна с друго Simple Smile

Изследвала ли си кортизола си?
Правила ли си си изследвания на фекалиите за гъбички?
Също така в храненето ти има ли пшеница и пиеш ли кафе?

# 2
  • Пловдив
Здравей, the Дорис! Благодаря, че се включи Simple Smile Кортизол не съм изследвала, но в момента сигурно ще е висок. Гледам предимно да ям хляб от лимец, който си правя сама. От няколко дни не мога да близна кафе, иначе пиех по 1-2 на ден. А за паразити се изследвах преди 3 години - нямах. Иначе съм с Хашимото. Но по- скоро то се влошава от състоянието ми, отколкото състоянието ми от него. Искам да се успокоя, но с всичките физически симптоми ми е адски трудно Sad

# 3
  • Azeroth
Преди няколко дни си поръчах това спрейче, все още не е дошло, но ми го похвалиха - https://remedium.bg/stress/nelsons-bach-therapy-rescue-original-spray-20ml.html

Разбира се, третира само симптомите, но не и причината.

Отделно едно от най-хубавите неща, които съм правила за себе си, бяха да спра кафето и нормалните цигари (сега пуша електронна).  Преди пиех доста кафе, но в един момент започна да ми влияе зле - доста напрегната ставах. Лятото видях някой да пие бяло фрапе, и на мен ми се прииска, е, веднага пак се разтреперих Grinning Кафето не е добра идея за хора с по-чувствителна нервна система.

# 4
  • Пловдив
Здлавей, Elunaria! Пробвала съм пастилите Rescue на Бах, Боаронски гранулки и Шуслерови соли. За съжаление при мен не помагат. По цял ден съм с гадене, отпасналост.. Дано имат положителен ефект при теб капките.

# 5
  • Пловдив
Някой не е ли ползвал класическа хомеопатия за справяне с подобен проблем?

# 6
  • Azeroth
Здлавей, Elunaria! Пробвала съм пастилите Rescue на Бах, Боаронски гранулки и Шуслерови соли. За съжаление при мен не помагат. По цял ден съм с гадене, отпасналост.. Дано имат положителен ефект при теб капките.

Би трябвало при нужда, веднага да подействат, ще пиша когато се наложи да ги използвам, дали са помогнали или не Simple Smile

# 7
Здравейте. Следя темата с интерес.. аз имам една буца в гърлото и задух.. препоръчаха ми Игнация Д6, но ми се иска да направя консултация с хомеопат. Пила съм капките на д-р Бах, бях доволна.. Ще съм благодарна, ако някой препоръча хомеопат от София или изкаже мнение за продукта по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт