Психолог - моля препоръчайте!

  • 893
  • 5
  •   0
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте!
Обръщам се с молба към всички Вас, които имат желание да ми препоръчат психолог(за градове София и/или Стара Загора) - търся наистина отдаден човек, който да не ,,претупва” клиентите си, да има подход и т.н. Ако можете, ще се радвам да напишете г/д цени и т.н
Проблемът е личностен - депресивни моменти, умора, нежелание за работа, тъга.
Ще съм много благодарна!

# 1
  • Мнения: 2 143
Знам че не отговарям на въпроса ви, но нали потърсихте първо здравословна причина за тези състояния? Защото психолозите работят там, където медицината не намира нито причина, нито начин да помогне.
Извинявам се..Не искам да звучи досадно, но се сещам поне за две състояния при които настъпват такива емоционални промени. Като заболявания на щитовидната жена, както и настъпването на менопауза (дори и на 40 при някои жени).

# 2
  • Мнения: 107
Знам че не отговарям на въпроса ви, но нали потърсихте първо здравословна причина за тези състояния? Защото психолозите работят там, където медицината не намира нито причина, нито начин да помогне.
Извинявам се..Не искам да звучи досадно, но се сещам поне за две състояния при които настъпват такива емоционални промени. Като заболявания на щитовидната жена, както и настъпването на менопауза (дори и на 40 при някои жени).

На 24 съм, нямам данни за ранна менопауза. Щитовидната ми жлеза си е наред Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте, препоръчвам ви една много задълбочена и емпатична терапевтка.  Ето страницата за контакт:

https://myreflektion.blogspot.com/p/blog-page.html?fbclid=IwAR3A … rmPkPczf9lo1BLq78

Успех!

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 19:48 от Hecata

# 4
  • Мнения: 107
Здравейте, препоръчвам ви моя приятелка -терапевт. Много задълбочена и емпатична. Ето страницата за контакт:

https://myreflektion.blogspot.com/p/blog-page.html?fbclid=IwAR3A … rmPkPczf9lo1BLq78

Успех!

Благодаря!

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте! Моля за съвет или добър специалист. Дядо ми е на 82 г. от 3 месеца забелязвам промяна, бълнува,  забравя къде какво оставя,  има кошмари и му трабва няколко минути да разбере, че не са реалност. Живее сам и се чуваме през 2-3 часа. В петък не ми вдигна телефона и  се прибрах да го видя. Каза, че е сънувал, че е в болница и там звъня ли. Взех го с мен, живея в друг град, заведох го на психиатър, каза че това са последиците на артерио склерозата и изписа сетинин. В неделя цял ден бълнуване, като го питам къде е все различен отговор. Вдигна 200 кръвно, извиках линейка, направиха му пълни изследвания, скенер, всичко е наред. Прибрах го Да си е в къщи, на неговото легло. Само бълнува, говори, неспокоен,  чакам уж да подейства лекарството, но се чудя за него ли е. От 5 дена не е той, ако е Деменция, склероза не е ли на моменти. Не съм се сблъсквала и не знам как да реагирам. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт