Бунгала на морето

  • 5 428
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 414
Здравейте момичета Simple Smile
Тази година искаме да отидем на бунгало, не на хотел. Главата ми изпуши да търся и разглеждам и не мога да направя избор. Затова реших да се допитам до вас.
Изискванията ни са ДА допускат домашни любимци, да е близо до плажа, да е с добри условия, ЧИСТО. Плюс ще бъде кухненски кът,  верандичка, барбекю и пространство за игра на детето и кучето Simple Smile
Ще съм много благодарна ако ми помогнете. Hug

# 1
  • Мнения: 596
Здравейте,
може да видите тези тук: http://якотомясто.com/ изглеждат добре, но почти винаги са пълни.

# 2
  • Мнения: 4 808
Бунгалата на "Арапя" също отговарят на условията, но знам, че и там резервират месеци по-рано. В Ахтопол също има бунгала, но не знам дали са прилични. Сетих се също за Синеморец, хотел "Зафо" или "Зафи" беше, имат и бунгала, но не са на самия плаж, а на около пет минути пеша.

# 3
  • Мнения: 11
Здрасти, бяхме ходили миналата година с мъжа ми на бунгала в Царево. Пускат домашни любимци, близо е до плажа, НО бунгалата са много стари и зле подържани! Ще се радвам да чуя предложенията ви защото е добре да се запазват по-отрано бунгалата, че влезе ли сезона няма намиране, а не ми се ходи пак на кофти бунгала... Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 775
Кокиче на ММЦ, Китен. До преди 2 години бяха реновирани, чисти, пускат любимците и е близо до плажа, имаше барче и барбекю в дворе, както и малко басейнче с шезлонги

# 5
  • Мнения: 11
Какви любимци? Защото на места не пускат големи кучета (моето е такова). Само котки и малки кученца което лично аз намирам за недопустимо... Въпрос на възпитание на самото животно е, но това е за друга тема.

# 6
  • Мнения: 414
Бунгалата в ММЦ вече са резервирани... Мисля утре да звънна до бунгала,, Рино,,  на Арапя. Много добре ми изглежда. Ние сме с френски булдог.
Събирам още мнения Blush

# 7
  • Мнения: 3 347
Аз да помоля и за предложения без допускане на животни  Mr. Green,ако да сте попадали на такова хубаво бунгало споделете моля.

# 8
  • Мнения: 3 775
Какви любимци? Защото на места не пускат големи кучета (моето е такова). Само котки и малки кученца което лично аз намирам за недопустимо... Въпрос на възпитание на самото животно е, но това е за друга тема.

Ходили сме с голямо хъски на ММЦ, имаше и немски овчарки, и малки кучета - тогава поне нямаше разделение на големи/малки животни

# 9
  • Мнения: 11
Възможно е, но обикновено когато разберат че кучето е голяма порода и се дърпат всички...

# 10
  • Мнения: 5 444
И аз се записвам, без животни ( т.е. нямаме любимец, но чуждите не са ми проблем) с три деца, и да са по Южното Черноморие.

# 11
  • Мнения: 4 696
И аз се записвам. Търся нещо подходящо за близнаци на 2 и половина ще са тогава. Да е по южното черноморие. За сега набелязах само къмпинг Зора.

# 12
  • Мнения: 3 044
No fear..., ние резервирахме Бунгала Атанасови на Арапя, с голямо куче сме. За първи път ще ходя там, та се надявам да са окей.
Иначе по телефона бяха много мили и отзивчиви.

# 13
  • Мнения: 960
Бунгалата в ММЦ вече са резервирани... Мисля утре да звънна до бунгала,, Рино,,  на Арапя. Много добре ми изглежда. Ние сме с френски булдог.
Събирам още мнения Blush
И ние сме с булдоче.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Някой бил ли е в бунгала на брега на морето Черноморец? Прилични ли са условията?

Общи условия

Активация на акаунт