Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2019, 09:53 ч.

Къдрокоси красавици - 3

• 26 711
  • 459
  •   2
Отговори
# 405
Момичета , понамаляха ми профи продуктите и мисля да захващам GC метода. Препоръчайте продукти -шампоан и маска, подходящи за него и ако може да са от Бг или Бг сайтове . Благодаря предварително !

# 406
  • София
Момичета , понамаляха ми профи продуктите и мисля да захващам GC метода. Препоръчайте продукти -шампоан и маска, подходящи за него и ако може да са от Бг или Бг сайтове . Благодаря предварително !

Аз още навлизам в метода, но все пак...
Шампоан - Nature Box с авокадо, като маска/ балсам използвам "храната за коса". И двете мисля, че са съвместими с CG метода. "Храната за коса" съм я провала и като стилизант, първи ден изглеждат разкошно къдриците - меки, оформени. На другия ден се сплескаха.
Сега съм с гела на Andalou и ми харесва, особено заради цитрусовия аромат. Покрай въпросния гел започнах да получавам пак по някой и друг комплимент за косата си - нещо, което скоро не се беше случвало...

# 407
Имам няколко въпроса - колко често си миете косата и ежедневно ли правите CG метода? Още нещо - тези от вас, които спортуват и вземат душ след тренировка, как поддръжате косата в този случай.
На мен точно ходенето на тренировка и душа след това са ми голям проблем, особено като го съчетая и със сауна след това.
А виждам, че косата ми има нужда от  много грижи.

# 408
  • София
Имам няколко въпроса - колко често си миете косата и ежедневно ли правите CG метода? Още нещо - тези от вас, които спортуват и вземат душ след тренировка, как поддръжате косата в този случай.
На мен точно ходенето на тренировка и душа след това са ми голям проблем, особено като го съчетая и със сауна след това.
А виждам, че косата ми има нужда от  много грижи.

Аз си мия косата два пъти седмично, но (за мой огромен срам) не тренирам нищо. След измиване и нанасяне на гела пред другите дни само размачквам с навлажнени длани. Забелязвам, че откакто минах на гел, на втория и третия ден от измиването е по-хубава, отколкото веднага след измиване. С пяната за коса седеше добре само първия ден.
Мой огромен проблем, освен споменатия фризьор, е, че не мога да се откажа от сешоара и то с топъл въздух. Имам хубав сешоар с дифузер и с опция за студен въздух, но не и не - не става. Косата не изсъхва и грам. Да я оставя да изсъхне от само себе си пък е абсурдно - няма съхнене тая коса и това си е...

# 409
Говорейки за ДМ и гелове това е гелът от който използвам 5-6 опаковка и съм супер доволна.Цената му е около 2,50лв но за мен е страхотен,единствения недостатък е че количеството е малко и го изхабявам бързо,също така не е подходящ за спазващите CG метода,но за мен той не действа на 100% при всяка коса и всичко е въпрос на проба-грешка.След като съм оформила косата на другия ден я намачквам само малко с влажни ръце и е супер Sunglasses

Lady Brinne,
косата добива ли мокър ефект след този гел или просто си стои нормална, гъвкава и без фриз?
Сега виждам, че пише флекс и kein verkleben..

# 410
проблем, освен споменатия фризьор, е, че не мога да се откажа от сешоара и то с топъл въздух. Имам хубав сешоар с дифузер и с опция за студен въздух, но не и не - не става. Косата не изсъхва и грам. Да я оставя да изсъхне от само себе си пък е абсурдно - няма съхнене тая коса и това си е...
Aз имам индукционен сешоар с дифузор и ми е много гот с него, защото като се изсуша, дори и без гел докарвам до 3с като външен вид. Не ми наелектризира и изсушава косъма, както стандартните сешоари.
А моята коса е с много тънък косъм.
Сега ще пробвам този домашен гел, много ме заинтригувахте с него.
А аз имам проблем с шампоаните особено, защото не понасям всички и голяма част от продуктите на пазара ми дразнят скалпа и почвам да се дръгна, сякаш съм пълна с въшки.
Сега ще пробвам този Nature Box с авокадо, да видим как ще ми понесе.

# 411
  • Пловдив
На мен точно Nature Box с авокадо ми раздразни скалпа (аз съм с проблемен скалп). Но може пък на теб да ти се отрази добре, знае ли човек.

# 412
  • русе
gardje силна е фиксацията на гела и става леко на клечки,но като изсъхне изцяло я намачквам малко и застава супер.При мен продиктите със слаба фиксация не вършат работа,косата ми става безформена и разхвърчана.

# 413
Вечерница, моля те сподели какъв ти е сешоара? В търсене съм на хубав сешоар с дифузер. Засега съм се спряла на Philips moistureprotect, който също не пресушавал косата, има антистатично действие и някаква вградена функция за температурата нещо. Има го около 130-150лв и се чудя дали да го взема. Е искам Dayson, но абсурд да дам 800лв за сешоар. Grinning

# 414
На мен точно Nature Box с авокадо ми раздразни скалпа (аз съм с проблемен скалп). Но може пък на теб да ти се отрази добре, знае ли човек.
Ти сега ме смути. При положение, че и аз съм с чувствителна кожа на главата, това означава, че и аз ще реагирам.
Направо се чудя дали да си го купя.
Вечерница, моля те сподели какъв ти е сешоара? В търсене съм на хубав сешоар с дифузер. Засега съм се спряла на Philips moistureprotect, който също не пресушавал косата, има антистатично действие и някаква вградена функция за температурата нещо. Има го около 130-150лв и се чудя дали да го взема. Е искам Dayson, но абсурд да дам 800лв за сешоар. Grinning
Не знам до колко мога да съм ти полезна, но го купих преди няколко години на предложение от Алди (живея в Германия) и марката му е Inotec Ionic.

# 415
  • София
Вечерница, това не е ли сешоар с йонизиращ ефект?  Не е индукционен, мисля... newsm78 Индукцията е функция на принципа на магнитите.

# 416
Вечерница, това не е ли сешоар с йонизиращ ефект?  Не е индукционен, мисля... newsm78 Индукцията е функция на принципа на магнитите.
Права си, аз от бързане снощи обърках думата. Извинявам се за объркването!

# 417
  • Sofia
Flowers Bouquet
Книгата в докс, линкът е активен до събота 14 септември, 2019

Spiritlight, дали ще ти е удобно пак да дадеш достъп до книгата?
Пропуснала съм да я сваля навреме.

Благодаря ти предварително! Hug Flowers Bouquet

# 418
Момичета, изчетох половината теми за профи козметика, домашна козметика, рапуцелките и още 100 за грижа за косата, но не можах да се оправя с тези цъфтящи краища. Такова, пазене и щадене на тази коса - изключително рядко суша със сешоар, боядисвам само корените при фризьор, надолу само изплакваме с боята, правя маски с масла, не ползвам стилизанти изобщо... и пак късане, изсушаване, цъфтежчета. Расте нормално, не капе, но крайчетата Neutral Face

# 419
Ако е много дълга е нормално краищата да не издържат.

Общи условия

Активация на акаунт