Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2019, 13:06 ч.

Нашите second hand находки- Тема 41

• 26 250
  • 248
  •   2
Отговори
# 240
Горе съм дала адресите на магазините им.
Няма в София

# 241
  • Велико Търново
Когато ходя в Габрово, задължително си оставям час за Маниера😊 Дрехи изобщо не гледам, само битовото. Понякога наистина е като бит пазар, но има и много добри попадения. Последно взех купа за декорация на холната маса 😊

Тези точици, които се виждат не е надраскано или следи от употреба, просто така е излята. Прилича ми на ръчна изработка, но и да не е, страшно много ми хареса

# 242
  • София
Днес отскочих до Мания Мл1, зала Б, 4лв/кг. Мн съм доволна. Всичко е почти като ново или ново. За около 9лв успях да снабдя младежите с пликове за леглата (шарения до шия са им леглата, но е весело), две еднакви хавлии за плаж, една детска чантичка (която аз ще ползвам за техните играчки навън😊), потници, фланелки, панталон (голяма мъка с тия панталони - хем трудно се намират здрави и хубави, хем ги късат за норматив в коленете), шапка (е те са трудни за откриване). За мама нов клин, нов зимен чорапогащник, нови чорапи, трикотажен панталон GinaTricot и долнище на Пума.

# 243
Имаме същата шапка и потника в бяло и синьо (и същия в бяло и черно). Разбира се, от ВУ.

# 244
Време е за отчет от съботния пазар.
Скрит текст:
Тениска за мен H&M

Блуза със звездички

Голяма риза, която мисля да ползвам като туника

За дребчо. Не успях да ти обърна Sad

Фотоапарат. Работи, има си всичко+ калъф за носене. 10 лв! Отначало мислех, че пише 100 лв. Нямаше как да не го взема. Прави хубави снимки. Имаше карта памет със снимки в него от 2012та година . Собственикът на апарата е бил писател.

# 245
  • Варна
Фотоапарата е страхотна находка!
Честито,
от кой магазин го купи?

# 246
  • Sofia
Имате ли инфо за намаления по Великден в Мания? Помня, че правеха, а нищо не откривам.
За мъжко къде ще ми препоръчате да мина?
Много хубава находка с фотоапарата, наистина!
Битови предмети съм виждала в Хуманата в Младост 1. Имаше интересни попадения, а също ме зарадва че има и текстил - чаршафи, завеси.
А ходили ли сте в тази Хумана, която откриха на бул. "Васил Левски", която се води винтидж? 

# 247
Аз минах през винтидж Хуманата, но не ми допадна.
В Мания Халите, във вторник ще има много обувки.

# 248
Апарата е от Маниер

Общи условия

Активация на акаунт