Нашите second hand находки- Тема 41

  • 78 102
  • 749
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 240
Благодаря Lady Stardust! Аз дори не знаех, че има ет.-1 Другата седмица може да направя нов опит. Иначе да поделя, че тази година се обзаведох с много хубави роклички подходящи и за работа от Касто Маркет в Люлин.
Къде е този Касто маркет в Люлин?

Намира се на спирка "Люлин", не от страната на Билла, а от другата. Ако идваш от центъра трябва да излезеш в обратна посока на влака. на 2 ет. е много зареден, винаги си купувам по нещо като вляза. Цените им от зареждане до зареждане намаляват всеки ден с по 1лв мисля, като почват от 26 и стигат до 6 или  9, не помня точно.

Вчера ходих в Манията в Хаджи Димитър, за който каза Silverstone. Купих си доста поли, къси панталони, абе изхарчих 32лв..... сърцето ме заболя, но напоследък нямам време да ходя по магазините и реших, че сега ми е паднало. Надявам се довечера да успея да мина и за вечерното пазаруване.

# 571
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 670
M&S Kids, просто прекрасна нова пола, на 3 пласта. Blush

# 572
  • София
  • Мнения: 16
Включвам се с удоволствие в темата! Още от тийнейджърските си години харесвам тези магазини, даже помня, че до кварталното училище имахме ВУ и почти винаги на ново зареждане след часовете бяхме там Grinning

Тогава (преди 10г някъде) любима ми беше Мания, но сега, според мен, не са това, което бяха. Дрехите на що-годе известни марки са на високи цени като за ВУ, а ниските цени са на предимно по-невзрачни модели.
За съжаление, вече ми е трудно да си намирам дънки и си купувам нови, но пък за всякакъв тип поли и горни дрехи си търся находки. Най-любимата ми находка до сега не е от ВУ в България, но пък си струва да спомена, че дадох ок. 3,50лв за запазено есенно палто Stradivarius, което все още си обичам и нося. Grinning
Последно си взех 2 блузи (неизвестни за мен марки, но пък симпатични моделчета) и 1 потник на taily weijl за общо около 12лв. от Мъпет маг. Скоро ще се включа в темата и със снимки, предстои ми обновяване на гардероба и обикаляне следващите седмици.

Пожелавам много сполучливи находки на всички! Heart Decoration

# 573
  • Мнения: 2 485
Здравейте, в магазини Мания във всички градове ли са еднакви цените и колко са в деня на зареждане?
И дрехите с етикет с цена ли са, или се теглят ( щом цената е за килограм)? Не съм запозната и дано не звучи глупаво въпросът ми Simple Smile

# 574
  • Мнения: 14 505
Предполагам,че навсякъде са еднакви цените.Не съм посещавала други градове.Само в София.В деня на зареждане започват от 35 или 36лв./кг.в зала ''А''.Претеглят ги на везна.В зала ''Б'' мисля,че започват от 18лв./кг. и всеки ден намаляват с 2лв.Често ходя,но така и не им запомних цените.Гледам в момента,има контролна везна.Мериш сам и преценяваш дали те устройва цената.Имат и уж ''уникални'' находки по 69лв./кг.Те падат,но не си спомням до колко.Не са нищо особено.H&M и такива народни марки.
В шик-шик вчера видях,че са -50%.Днес ще се постарая да мина от там.

# 575
  • Мнения: 28 874
В зала Б започват от 18 лв/кг. Сега се връщам от Мания, купих си къси панталони за морето и за детето 2 ризи. Зала А не гледах, че нямах време.

# 576
  • Мнения: 14 505
Минах през двата шик-шик на ул.Искър и този на Мария-Луиза,нищо.

# 577
  • Мнения: 35 069
Днес съм много щастлива. Намерих чудна рокля за кръщенето на детето ми. Излезе ми 19 лв от бившия Маниер


И за дребен от Мания за 8 лв, зала А

# 578
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Днес съм много щастлива. Намерих чудна рокля за кръщенето на детето ми. Излезе ми 19 лв от бившия Маниер


И за дребен от Мания за 8 лв, зала А

Защо''бившия''?!
Вече не е ли магазина ВУ?

# 579
  • Мнения: 35 069

Маниер/и или с новото им и е Скандинавия е пълна скука.

Вчера (се)  харесах с тази рокля, но не ми се даваха 12 лв за нея. Днес ме чакаше и ми излезе 8 лв Wink

# 580
  • София
  • Мнения: 2 515
От Шик Шик на ул. Искър ( София)

# 581
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Преди две седмици бях в отпуска и обиколих доста ВУ (в Пловдив), но така и не успях всичко планирано да мина Smirk

Имах добри попадения на панталини и ризи от Мания и D&L, от Б зоната на мания едно много запазено черно сако на Calvin Klein, което ми излезе към 3лв Heartpulse
В D&L Тракия имаха всичко до 3лв, а ризи и поли на 1лв/3 броя; харесах си и едно зимно кремаво яке за 3лв, но ми беше леко тясно...още ме е яд, че не го купих, защото топлеше адски(!) много.
Утре смятам да мина да им видя новата колекция.
От Хумата се сдобих с 2 по-официални рокли за 3лв/бр и детско дънково яке на бенетон за 2лв.

Преди много харесвах Дрехата на Форума, но нещо напоследък цените им са надути като за дрехи ВУ, колкото и да са запазени Thinking Rolling Eyes

Тези дни ще нащракам придобивките Simple Smile

# 582
  • Мнения: 6 131
Моят бик като види зелено полудява. След като я премерих вкъщи и нещо ме боцкаше, установих по етикета че има и вълна в състава, а е тъничка. Не знам дали ще я сложа някога предвид това, но нека си виси в гардероба да й се радвам.

# 583
  • Мнения: 35 069
Какво е това back to school в Мания ...всичко е с къс ръкав ...и въобще няма дрехи както обещаваха в рекламата си. Много разочароващо. Взех това- онова ама от зор, че на малкото всичките му дрехи се оказаха къси

# 584
  • Мнения: 24 115
И аз взех от Мания дънки Levi's и шорти puma. Направих си нова карта за още 30%отстъпка и ми излязоха 4 лв двете Blush

Общи условия

Активация на акаунт