Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 676
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 14 220
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Е как в приложение ? С тестове за овулация или фоликулометрия трябва или базална температура..
Аз имам бременност след тестове за овулация.  Хнанах я и действахме

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 23:30 от nasito8988

# 14 221
  • Мнения: 3 597
Приложението е на база статистика , овулацията може да не е била тогава , дори вероятно не е била . Както вече са те посъветвали , тестове , или най-лесния стар познат начин с мерене на базална температура , но изисква време докато му свикнеш и се научиш да разчиташ .

# 14 222
  • Мнения: 19
Момичета на три дни закъснение…

# 14 223
  • София, България
  • Мнения: 3 580
По-положителен надали може да бъде Grinning Честито!

# 14 224
  • Мнения: 3 597
Девичка , честито ! Simple Smile
Залагам на по-ранна О или два броя 😁

# 14 225
  • Мнения: 19
Кога трябва да посетя лекар,че не съм много наясно😀

# 14 226
  • Мнения: 6 814
Опитвали сме не само в деня на овулация ами и преди това и след,но ще пробвам с тестове може да не съм оцелила деня....😔Тестовете за овулация сутрин ли се правят?

# 14 227
  • Мнения: 3 116
Не, не се правят сутрин, а по-скоро следобед след 3-4 часа без пиене на вода и без пишкане. И положителен тест за овулация не е гаранция за 100% настъпваща овулация. Най-сигурния начин да се проследи овулацията е с фоликулометрия при лекар. Но ако пробвате от скоро просто действайте през ден-два. Ако МЦ е редовен на 28 дни може на 12-13-14 ден от МЦ всеки ден да има контакти

# 14 228
  • Мнения: 6 814
Благодаря,да от скоро три пъти сме опитвали без успех.

# 14 229
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Кога трябва да посетя лекар,че не съм много наясно😀

След седмица най-рано Simple Smile другата седмица накрая спокойно ще се види сакче и мехурче ако всичко е наред Hug

# 14 230
  • Мнения: 3 597
Девичка , и според мен след седмица и то при АГ с добра апаратура .

Мими , и да хванете О пак не е гаранция , че ще успеете веднага , но е по-добре от стреляне на сляпо . На нас например , третия път ни отне най-много време при положение , че знаех кога е О и сме имали опити , когато трябва . Просто понякога не става бързо дори при двойки без проблеми . Търпение и успех !

# 14 231
  • Мнения: 5
.         Здравейте имам 5 дни закъснение,  последен на 23.04 какво мислите.

# 14 232
  • Мнения: 50



На някой случвало ли се е такова нещо , чертичката се появи на 1-та минута и после изчезна?

Последна редакция: вт, 30 май 2023, 19:10 от Pupinkaaa

# 14 233
  • Мнения: 11
Здравейте, да напиша и аз какво се случва понеже съм много объркана и стресирана, цикъла ми е точно 28 дни, трябваше да ми дойде на 18.05., на следващия ден направих тест с много бледа черта. На 20.05. с първа сутрешна излезна по-наситена черта, тоест тази на първата снимка. На 22.05. бях на гинеколог не установи бременност в матката, каза че го притеснява нещо в едната тръба, но не я прегледа, от там аз започнах да се стресирам страшно много, днес 26.05. вече 7 дни от закъснението пак си правя тест и чертата е даже с една идея по-бледа. Държа да отбележа, че имам спазми от първия ден на закъснението и не са на определено място… нямам зацапване за момента, но вече не знам какво да си мисля.
и мойте тестове бяха по същият начин направила съм сигорно 6/7 и всички бяха с бледи черти последните два който направих на сутринта бяха по наситени веднага отидох на лек и той ми каза че има нещо което го сънява и даже ме гледа дали е извън маточно и след цялата тази рбаота ми каза че е много рано да каже дали има бременност каза след две седмици да отида пак аз отидох пак на лекар разбира се че не при него и там вече се установи че съм бременна и вече сме почти в 3 месец. Та мисълта ми е не мисли нищо изчакай още малко и отиди на друг лекар 😇

Откриха ми сакче вчера, в матката си е🥰🥰🥰 след 2-3 седмици ще ходим да проверим за пулс ☺

# 14 234
  • Мнения: 50

А защо се е появила тази чертичка според вас , благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт