Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 813
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 5 468
Щом чертичката е излезнала след указаното време, значи е изпарителна и тестът е отрицателен. Тестовете не се гледат след това. Освен това, тестовите чертички са плътни колкото контролната, а тази е тънка.

# 1 666
  • Мнения: 783
Направи нов утре с първа урина - до 10тата минута е валиден резултатът.
На тази снимка е трудно да се прецени,тъй като има нещо леко розовеещо,но самият участък на линията е бял.

# 1 667
  • Мнения: 12
Ще направя утре пак да видя

# 1 668
  • Мнения: 49
       здравейте теста е направен днес сутринта с първа урина, закъснява ми вече 2 дни какво мислите 🙂

# 1 669
  • Мнения: X
Според мен е положителен.

# 1 670
  • Мнения: 49
Според мен е положителен.
чертата е розовееща 🙂

# 1 671
  • Мнения: 226
       здравейте теста е направен днес сутринта с първа урина, закъснява ми вече 2 дни какво мислите 🙂
моя беше такъв и сега бебче е в 9 седмица Simple Smile

# 1 672
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
И за мен е положителен!

# 1 673
  • Мнения: 10
Привет на всички, аз също съм вече с 2 дни закъснение и това е теста от сутринта, доста е бледа втората черта ама се вижда,  а според вас ? Мисля, да направя след няколко дни отново.

# 1 674
  • Мнения: 590
Според мен е положителен!
Успех

# 1 675
  • София
  • Мнения: 10 579
И моята чертичка на два дни закъснение беше такава.

# 1 676
  • Мнения: 25


Здравейте имам въпрос понеже ми е за първи път и не ги разбирам много тези неща има две черти, но втора е много бледа трябва да се в гледаш за да я видиш че я има да не би е да е очертани ето където трябва да излезе втората силно се надявам да не е така 😊

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 02:03 от AnMary

# 1 677
  • Мнения: 49
Здравейте имам въпрос понеже ми е за първи път и не ги разбирам много тези неща има две черти, но втора е много бледа трябва да се в гледаш за да я видиш че я има да не би е да е очертани ето където трябва да излезе втората силно се надявам да не е така 😊
честито положителен е но изчакай още няколко дни и пак повтори теста, със сутришна урина 😊

# 1 678
  • София
  • Мнения: 11 484
Този тест е положителен. Честито.

# 1 679
  • Мнения: 25
Също така и имам болки долу ниско като менструални болки



ето това е втори тест

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 02:04 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт