Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 583
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 3 450
  • Мнения: 223
Да, така ще стане, но чак утре, защото съм зависима от обстоятелствата. Дано излезе бавнопокачващо се ЧХГ

# 3 451
  • Мнения: 67
Здравейте на всички! Тъй като съм много объркана, реших тук да потърся помощ. Преди 10 дни си направих тест за бременност, защото се усъмних че съм бременна, имах гадене, страшно ме боляха гърдите, но и ми наближаваше цикъла-беше отрицателен. Сега ми закъснява вече седми ден, днес отидох и си купих още 2 теста, но и двата са с бледа втора чертичка. Моля ви за вашето мнение, дали са положителни?

Честито !!! Бременна сте Simple Smile

# 3 452
  • Мнения: 23
Здравейте момичета само да ви кажа че не съм  бременна  и на това на теста имало изпарителна черта Вчера ми дойде в цикъла

# 3 453
  • Мнения: 8
Здравейте,днес се регистрирах и не ми е ясен много сайта, така че моля да ме извините,ако не си задавам на правилното място въпроса. Според вас това положителен тест ли? Тестът е Просто и е направен 2 - 3 дни преди цикъла,когато трябва да ми дойде.

# 3 454
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Да, положителен е Simple Smile

# 3 455
  • Мнения: 67
Здравейте ,момичета ! Simple Smile
Според мен е отрицателен. Вие как мислите?

# 3 456
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Камелия отрицателен е.

# 3 457
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, момичета! Аз много се извнявам, но искам да попитам. Относно загнездването. В овулационен канкулатор ми пише, че загнездването е на 02.04.2020. Според вас кога да правя тест за бременост? Цикълът ми се очкава да дойде на 11.04.2020 г. Много ви благодаря!

Имплантацията е процес, който се случва в рамките на 2-3 дни (между 7 и 10 ден след оплождането, като деня на овулациата е нулев)


Здравейте пак. Тестирах се. Ами не е бременост това. Днес започва 13-ти ден след трансфера на 1 петдневен (ранен) бластоцист. До сега, ако имаше бременост, трябваше да отчете по-ясна бледа черта, а тази е въо ражаема. Овитрела се е изчистил със сигурност. Не знам защо се появява бледата черта, но това не е бременост. Не исках да вземам Шуър Чек, както ми препоръчахре тук.
Утре отивам на кръвен и мача приключва
Чертата си е прекрасна.

# 3 458
  • Мнения: 32
Благодаря! Да попитам. Ако съм имала полов акт по време на овулация, според вас ще имам ли положителен резултат. И всъщност овулацията е в деня, когато видя две черти ли?

# 3 459
  • София
  • Мнения: 10 642
Овулацията се случва 12-48 часа след пика на ЛХ (положителния тест за овулация). Но... това, че тиста за овулация е положителен, не означава, че овулацията ще се случи в действителност.

# 3 460
  • Мнения: 223
Здравейте момичета само да ви кажа че не съм  бременна  и на това на теста имало изпарителна черта Вчера ми дойде в цикъла
Сладурче, съжалявам много! Горе главата, ще стане, ще видиш!!! Дръж се, прегръдки!

# 3 461
  • Мнения: 88

Какво мислите момичета?
Не е ли много тъка,на 2 дни закъснение.

# 3 462
  • Германия
  • Мнения: 865

Какво мислите момичета?
Не е ли много тъка,на 2 дни закъснение.
Не. Мисля, че е положителен.

# 3 463
  • Мнения: 5
Здравейте това е моя тест 2ри си правя може ли някой да ми каже дали съм бременна

# 3 464
  • Мнения: 56
Честито! Тестът е категорично положителен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт