Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 741
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 4 560
  • Мнения: 5 563
Аз виждам втора чертичка. Това на кой ден от закъснението е?

# 4 561
  • София
  • Мнения: 10 579
На мен на положителен ми прилича.

# 4 562
  • Мнения: 72
Не беше ли качила тази снимка преди няколко дни?

# 4 563
  • Мнения: 11
Не беше ли качила тази снимка преди няколко дни?
Бях я качила, но не получих отговор и затова я качвам отново Simple Smile

# 4 564
  • Мнения: 72
Да,сега намерих миналият ти пост. Писала си ,че имаш М или е било просто зацапване?

# 4 565
  • Мнения: 7 898
Темата е за коментиране на тестове.
Може ли да ми дадете мнение и за този тест? Не мога да преценя дали е изпарителна или розовее. Не ме критикувайте, нямам майка или зряла жена с дете в приятелите си, която да попитам..Благодаря Ви предварително!
Имала си кървене, теста ти от преди няколко дена, така че пусни си кръвен тест.
Можеш да направиш още  един тест рано сутринта с първа урина.

# 4 566
  • Мнения: 5 468
Нели, макар че Престо дават изпарителни черти, на твоя тест чертата е розова и ми изглежда положителен. Ако имаш нормална менструация, може да е било биохимична бременност. Ако е било само зацапване, повтори с Шуърчек.

# 4 567
  • Мнения: 168
И на мен ми изглежда положителен и точно затова се зачудих как е зацапало...Въпреки че престо ми е давал втора черта и то в оказаното време ,беше по-бледичка и не беше розова .Стискам палци да е имплантационно зацапване.

# 4 568
  • Мнения: 11
Здравейте момичета! Днес сутринта направих още два теста от лентичките, и двата са отрицателни. Менструацията ми стана по обилна и явно бременност няма или и да е имало е приключила .... Благодаря на всички за отговорите! 😊

# 4 569
  • Мнения: 5 468
За съжаление, няма как да разбереш дали е имало бременност, защото Престо са подвеждащи и не можем да вярваме на 100% на резултата, макар че си изглеждаше положителен. Успех следващия месец и не си купувай повече Престо.

# 4 570
  • Мнения: 68
Здравейте,
За втори пореден месец стигам до вас с въпрос.
Цикълът обикновено ми е през 30-32 дни, но последните три месеца се обърка.
Първият месец ми закъсня с 10 дни, тестът беше отрицателен, предизвиках цикъл с дуфастон.
Вторият месец имах БХ с много бледи черти от 32 до 52 ден, след което ми дойде. Качвам снимки от последните няколко теста преди да ми дойде.

Този месец идея нямам кога е била овулация, от кога да броя закъснение и т.н. Качвам снимка на бледа чертичка от днес (38 ден след последна М), както и от 36 ден със съвсем бледа едва доловима черта и от 34 ден изцяло отрицателен.

Въпросът ми е има ли шанс да не е БХ отново?
Да пусна ли кръвен тест и прогестерон, с цел при положителен резултат и нисък рпогестерон да избегна една от възможните причини за БХ? Нещо друго за изследване?
Ако е отново БХ - какво трябва да проверя, какви са другите възможни причини за повтарящи се БХ? Не съм изследвала тромбофилии.

# 4 571
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пусни си кръвен и прогестерон и ако се налага ще пиеш Дуфастон или Утрогестан. Но това лекар ще го прецени. Аз имах една БХ миналото лято. Веднага след нея забременях и доктора ми беше изписал Дуфастон след като видя положителния тест. Пих го до 13 г.с., защото имах и зацапване в 7-8 г.с.

# 4 572
  • Мнения: 562
Здравейте,
За втори пореден месец стигам до вас с въпрос.
Цикълът обикновено ми е през 30-32 дни, но последните три месеца се обърка.
Първият месец ми закъсня с 10 дни, тестът беше отрицателен, предизвиках цикъл с дуфастон.
Вторият месец имах БХ с много бледи черти от 32 до 52 ден, след което ми дойде. Качвам снимки от последните няколко теста преди да ми дойде.

Този месец идея нямам кога е била овулация, от кога да броя закъснение и т.н. Качвам снимка на бледа чертичка от днес (38 ден след последна М), както и от 36 ден със съвсем бледа едва доловима черта и от 34 ден изцяло отрицателен.

Въпросът ми е има ли шанс да не е БХ отново?
Да пусна ли кръвен тест и прогестерон, с цел при положителен резултат и нисък рпогестерон да избегна една от възможните причини за БХ? Нещо друго за изследване?
Ако е отново БХ - какво трябва да проверя, какви са другите възможни причини за повтарящи се БХ? Не съм изследвала тромбофилии.
Тихичко честито. Ако не се получи(дано не се стига до там) може да пуснеш тромбофилии. Те са честа причина за чести БХ

# 4 573
  • Мнения: 68
Много благодаря за окуражаването!
Резултатите са:
HCG+beta ( серум )¹      284.20   mIU/mL
Progesterone²      34.44 при референтни за І-во тримесечие ( 35.00 – 141.00 ).
Предполагам ми трябва нещо прогестерново, но ще съгласувам с АГ?

# 4 574
  • Мнения: 7 898
Бременост има и задължително говори с лекар за прогестерона. Колкото си може по- бързо.

Общи условия

Активация на акаунт