Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 821
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 5 955
  • Мнения: 1
Според вас тестовете положителни ли са? Simple Smile

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 01:52 от Не се сърди, човече

# 5 956
  • Мнения: 46 510
Имат 2 черти, разбира се, че са положителни.
Честито!

# 5 957
  • Мнения: 230
Според вас тестовете положителни ли са? Simple Smile

Скрит текст:
Положителни са !
Успех 🙂

# 5 958
  • Мнения: X
Добър ден този месец цикълът ми трябваше да дойде на 22 а ми закъснява с 5 дни направих тест на Shurchek и ми показа две черти от която втората е бледо Розова възможно ли е да съм бременна защото имам болки в гърдите в корема сутрешно гадене и повръщане а понякога и вечер моля дайте ми съвет

# 5 959
  • Мнения: 2 515
Щом има втора черта, колкото и да е бледа, бременност има.

# 5 960
  • Мнения: 450
Да  бременна си ,честито на тази марка тестовете са вярни

# 5 961
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Добър ден този месец цикълът ми трябваше да дойде на 22 а ми закъснява с 5 дни направих тест на Shurchek и ми показа две черти от която втората е бледо Розова възможно ли е да съм бременна защото имам болки в гърдите в корема сутрешно гадене и повръщане а понякога и вечер моля дайте ми съвет
Аз само не мога да разбера какъв по-точно съвет искаш?
Имаш две черти,имаш симптоми някакви ...
Иди след няколко дена на гинеколог и ако имаш нужда от съвет доктора ще те посъветва...

# 5 962
  • Мнения: 5 380
Добър ден този месец цикълът ми трябваше да дойде на 22 а ми закъснява с 5 дни направих тест на Shurchek и ми показа две черти от която втората е бледо Розова възможно ли е да съм бременна защото имам болки в гърдите в корема сутрешно гадене и повръщане а понякога и вечер моля дайте ми съвет

Щом има втора чертичка, дори и бледа, има и бременност.
По рекламите често показват две ярко червени, еднакви черти и бледите, рози понякога объркват момичетата. Simple Smile

# 5 963
  • Мнения: 230
Добър ден този месец цикълът ми трябваше да дойде на 22 а ми закъснява с 5 дни направих тест на Shurchek и ми показа две черти от която втората е бледо Розова възможно ли е да съм бременна защото имам болки в гърдите в корема сутрешно гадене и повръщане а понякога и вечер моля дайте ми съвет
По- думите ви, би трябвало да е положителен, но все пак можете да качите снимка

# 5 964
  • Мнения: X
в този случай бременна ли съм моля за мнение

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 15:21 от Анонимен

# 5 965
  • Мнения: 31
в този случай бременна ли съм моля за мнение
Да Честито и до финал.

# 5 966
  • Мнения: X
Ще изчакам другия месец за да си взема направление и да отида на гинеколог мерси момичета дано докторката зарадва мен и мъжът ми с таи прекрасна новина

# 5 967
  • Мнения: 7 898
С какво да те зарадва? Вече ти казахме че си бременна. Радвай се.

# 5 968
  • Мнения: 168
Ще изчакам другия месец за да си взема направление и да отида на гинеколог мерси момичета дано докторката зарадва мен и мъжът ми с таи прекрасна новина
Честито! ♥️

# 5 969
  • Мнения: X
Много благодаря fiuuu на лично да те питам нещо ако може

Общи условия

Активация на акаунт