Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 717
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 6 180
  • Мнения: 3


Извинете че така се натрапих но си направих тест и ми излезе положителен обаче едната черта е много бледа или само аз я виждам

Направих го вчера следобед?

Така като гледам това не е черта, не е положителен. Ако е правен преди закъснение, изчакайте един ден закъснение и направете нов с първа урина.
  благодаря ви

# 6 181
  • Мнения: 4 660
Теста е отрицателен

# 6 182
  • Мнения: 486
Привет дами ! Последния МЦ беше на 02.02.Положителен тест за овулация на 17.02.
Днес си направих тест  и според вас  има ли шанс да видя + ? Още рано ли е за тест ?

# 6 183
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Рано ... и то много Wink Ако на 17.02 е бил плюс теста, то О може да е на 17,18,19.02.
Вземи средната дата 18.02.
Брой минимум 10 дни за кръвен и минимум 12 за уринарен. Успех ! Wink

# 6 184
  • Мнения: 486


Здравейте момичета ! Според вас този тест дефектен ли е ? Правя го 5 дена преди МЦ с надеждата поне да видя втора бледа чертичка.
Аз май виждам бледа чертичка, но аз съм склонна да виждам две чертички навсякъде в момента.... според мен трябва да се доверите на друга марка тест за бременност.
Да и аз виждам въображаеми черти Simple Smile не знам на кой тест да се доверя правила съм на Престо но имат мн често изпарителни черти .Оставам на мнението че на Sure Check са най-добрите май ...

# 6 185
  • Мнения: 4 843


Здравейте момичета ! Според вас този тест дефектен ли е ? Правя го 5 дена преди МЦ с надеждата поне да видя втора бледа чертичка.
Аз май виждам бледа чертичка, но аз съм склонна да виждам две чертички навсякъде в момента.... според мен трябва да се доверите на друга марка тест за бременност.
Да и аз виждам въображаеми черти Simple Smile не знам на кой тест да се доверя правила съм на Престо но имат мн често изпарителни черти .Оставам на мнението че на Sure Check са най-добрите май ...
Извинявайте, но в другата тема пишете, че сте имали положителен тест за овулация на 17, тоест овулацията най-вероятно ще е била на 18-19, а на 24 си правите тест и виждате въображаеми чертички? Не работят така нещата. Моля прочетете малко преди да правите по една торба тестове за бременност. Няма как 5-6 дена след овулация никой тест да отчете бременност,дори и да се случи забременяване този месец.

# 6 186
  • Мнения: 70
Здравейте,дами
Бихте ли ми препоръчали тестове за ранна бременност
Примерно 10 mlU

# 6 187
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте,дами
Бихте ли ми препоръчали тестове за ранна бременност
Примерно 10 mlU

Ехpres test

# 6 188
  • Мнения: 100
Здравейте момичета и Честита Баба Марта!
Исках да ви попитам дали според вас втората линиика е изпарителна, преди малко си направих теста, цикъла трябва да ми дойде най-късно след 2 дни, и понеже имам супер много симптоми (пмс, болки в гърдите, виене на свят) от вече 3-4 дни, и не се стърпях да си таправя тест днес. Принципно знам че е малко рано, но исках да ви питам за мнение дали според вас е изпарителна тази чертичка?

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 01:51 от The wolf

# 6 189
  • Мнения: 7 898
Теста е отрицателен! Стига вече с тия “симптоми”.

# 6 190
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
И аз не виждам чертичка. Но сипмтомите са типични за ПМС също, така че просто изчакай 2 дни и повтори теста.

# 6 191
  • Мнения: 4 843
И аз не виждам черта, а и пмс и болки в гърдите са симптоми на наближаваща менструация попринцип.

# 6 192
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Чертата" е бяла, т.е. тестът е отрицателен, а не с изпарителна черта.

# 6 193
  • Мнения: 100
Теста е отрицателен! Стига вече с тия “симптоми”.

Само да кажа, че имам вече една бременност и знам какви са симптомите, не съм от тея "лудите" дето всеки месец си търсят признаци, ову ми беше на 16/17.02 , минаха 12 дни и понеже малката е на година и 9 месеца, и я вдигам постоянно, и напоследък ме боли корема и кръста всеки ден, + че мен гърдите никога не ме болят преди цикъл, та за това си направих теста, но може и да е изпарителна, ще повторя пак след 2 дни.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 16:19 от The wolf

# 6 194
  • Мнения: 7 898
Ако имаше бременост теста щеше да покаже. Успех за следващия месец.

Общи условия

Активация на акаунт