Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 654
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 6 210
  • Мнения: 6
Щом не знаете кога точно е била броите 12 дни от 01.03 и тогава правите тест. Бих Ви посъветвала да прочетете повече за това какво и колко време продължава овулацията, оплождането на яйцеклетката, придвижването ѝ по тръбите и съответно имплантацията. Успех!
точно на 12 беше предишната ми менструация  миналия месец , благодаря ви!

# 6 211
  • Мнения: 39


Момичета, здравейте! Според вас теста има ли някакъв дефект? Втората черта е по тънка, има и   леко червено размазване. Благодаря ви. ❤️🍀

# 6 212
  • Мнения: 7 898
Една черта - отрицателен! Две черти - положителен!
Ако се съмняваш направи си втори тест .

# 6 213
  • Германия
  • Мнения: 865


Момичета, здравейте! Според вас теста има ли някакъв дефект? Втората черта е по тънка, има и   леко червено размазване. Благодаря ви. ❤🍀
Не е дефектен. Бременна си.

# 6 214
  • Мнения: 72
Здравейте. Днес съм с два дни закъснение на цикъл и реших да си направя тест, не беше с  първа урина. До 5тата минута го гледах, не видях втора черта и го оставих. Но след час преди да го изхвърля видях втора линия, дори незнам кога се е появила. Исках да попитам дали на някой се е появявала такава изпарителна черта на Shure Chek, на мен до сега не ми се е появявала. Разбира се ще повторя теста, но все пак исках да попитам дали има някой с такъв случай и дали теста е бил положителен в крайна сметка. Много благодаря!

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 21:04 от bubanka

# 6 215
  • Мнения: 374
На мен ми се появи втора черта на първи ден от закъснението  3-4 часа след тези 5 минути. Чертата беше много бледа и тънка , оказа се извънматочна бременност. Направи още един тест утре.
Здравейте. Днес съм с два дни закъснение на цикъл и реших да си направя тест, не беше с  първа урина. До 5тата минута го гледах, не видях втора черта и го оставих. Но след час преди да го изхвърля видях втора линия, дори незнам кога се е появила. Исках да попитам дали на някой се е появявала такава изпарителна черта на Shure Chek, на мен до сега не ми се е появявала. Разбира се ще повторя теста, но все пак исках да попитам дали има някой с такъв случай и дали теста е бил положителен в крайна сметка. Много благодаря!


# 6 216
  • Мнения: 4 842
На мен тази черта не ми изглежда Розова, по-скоро прилича на изпарителна. Най-вероятно не сте бременна, ако правите нов тест, следвайте инструкциите за отчитане на резултата.

# 6 217
  • Мнения: 3 116
Да, на мен ми излезе след оказаното време бледа (изпарителна) черта на точно този вид sure check и се подведох. Мисля, че и тук няколко момичета показваха такива... Явно този вид тест се случва да дава изпарителни, но тестовете с причина не се гледат след оказаното време!!

# 6 218
  • Мнения: 747
Според вас това изпарителна линия ли е?Днес съм 3 дни преди M, тестът е Express.



Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 07:53 от Elanlli

# 6 219
  • Мнения: 4 842
Според мен сте бременна. Честито!

# 6 220
  • Германия
  • Мнения: 865
Не е изпарителна. Бременна сте.  Честито!

# 6 221
  • Мнения: 32
Привет!
За пръв път използвам Престо за ранно диагностициране на бременност. На 2-ри ден от закъснение, появи се тази доста бледа черта (приятелят ми даже твърди, че не я вижда). После взех шуърчек и той излезе отрицателен. (вечерта са правени и двата теста) Според мен е просто изпарителна черта, но бихте ли споделили мнение спрямо снимката? Дали би могло да има наличие на бременност? Благодаря за отделеното време и хубав ден!

# 6 222
  • Мнения: 4 842
Привет!
За пръв път използвам Престо за ранно диагностициране на бременност. На 2-ри ден от закъснение, появи се тази доста бледа черта (приятелят ми даже твърди, че не я вижда). После взех шуърчек и той излезе отрицателен. (вечерта са правени и двата теста) Според мен е просто изпарителна черта, но бихте ли споделили мнение спрямо снимката? Дали би могло да има наличие на бременност? Благодаря за отделеното време и хубав ден!

На мен ми изглежда като изпарителна. Аз бих се доверила на  Sure Check, защото Presto често дават изпарителни.

# 6 223
  • Мнения: 23

Mмичета тесто ми е 2ри ден закъснение дали не е Някъв фалшив резултат

# 6 224
  • Мнения: 4 842

Mмичета тесто ми е 2ри ден закъснение дали не е Някъв фалшив резултат

Положителен е, честито!

Общи условия

Активация на акаунт