Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 688
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 6 570
  • Мнения: 241
Благодаря на всички за отговорите.А имало ли е изобщо някоя дама на, която тази черта се е задържала повече дни бледа и все пак всичко да е било успешно. В урината по-малко hgg ли се съдържа от кръвта. С първата ми бременност също ми беше бледа чертата, но така и не съм правила повторни, за да видя дали ще се наслои.

И моите тестове до 5-6 ден закъснение бяха бледи, бях притеснена и аз писах тук. Направи ми впечатление, че на Шуър-чека бяха еднакви и все бледи, а на обикновените лентички бяха по-ярки и по-бързо се наситиха. Сега съм в 11г.с.😊
Бях се побъркала и правех всеки ден по 2 теста, сега като се сетя ми е смешно..
Успех ти пожелавам, всичко ще е наред!

# 6 571
  • Мнения: 72
Ох, да и при мен е същия филм и се психясвам. Нито ми се яде, нито ми се спи. Лека бременност на вас. Благодаря

# 6 572
  • Мнения: 1 428
Да ви кажа,моите черти бяха не бледи,ами не знам до 7-8 ден закъснение пусках чхг утрояваше се почти...а чертата беше бледа бледа...

# 6 573
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 323
Няма проблем да е в петък и в понеделник теста. Така ще е на 72 часа, а hCG (бета ЧХГ) се обновява на всеки 48 до 72 часа.

# 6 574
  • Мнения: 72
Ще пусна утре, дано вс да е окей. Иначе нямам никакви симптоми, даже апетит никакъв. Но тсзи прословута черта ми взе здравето и си мислих, че и на кръвния ще е малко щом тук дават чувствителност 25 и е бледо, но явно при някои не е било така, ще видим утре

# 6 575
  • Мнения: 56
Здравейте, днес ми е 5ти ден закъснение на цикъла. Единия тест  shur Chek. e oт сутринта с първа урина, лентичката от след обяд. Нормално ли е на 5ти ден да е толкова бледа чертичката. Не съм сигурна кога ми е била овулация та, по календар на 20 март, последния ни полов акт е бил на 17 март,28 дни ми е цикалът. Предните дни ми беше доста подут корема и имах някакви странни усещания в яйчниците, но днес като станах не ми е подут, не ме боли нищо. Имали повод да се притеснявам или тревогите ми са излишни. Във вторник съм на лекар, през това време АГто каза да приемам фолиеви таблетки.
мой те са същите 😀😀

# 6 576
  • Мнения: 72
Сега май вече е по-добре.

# 6 577
  • Мнения: 213
Сега май вече е по-добре.
Супер е🤗🤗🤗

# 6 578
  • София
  • Мнения: 13 031
Надежда, пиши на български. Такива са правилата на форума.
На този тест аз втора черта не виждам.
С тази шльокавица трудно ти се разбира какво искаш да кажеш, но явно на 02.04. са ти направили инсеминация. Защо тогава вече от няколко дни качваш тестове? Вероятно е още дори да няма имплантация или да се е случила съвсем скоро.
Ако нямаш търпение, можеш 10-12 дни след инсеминацията да си пуснеш кръвен тест или 12-14 дни поне след това да си направиш уринарен. В момента единствено си даваш парите напразно.
Вторите черти предните дни вероятно са били от препаратите, които са ти слагали за таймиране на овулацията.
И най-добре си смени екранното име, защото така може всеки да ти пише на имейла, да ти го хакне, да намери допълнителна лична информация за теб и т.н.

# 6 579
  • Мнения: 56
Здравеи те не знам как да си сменя името на профила но да на 2.0.4 е направена инсеминация днес ми е 8 ден от нея извинете за писането по рано но на някой дали се е случвало да има текива подобни на всички тестове бледи черти знам че още рано благодаря 😇🙂🙂

# 6 580
  • София
  • Мнения: 13 031
Името се сменя от профила. Или пиши на модератор да ти помогне.
За чертите - абсолютно нормални са, защото при таймиране на овулацията се поставят препарати, съдържащи ЧХГ. Обикновено Прегнил, който дава фалшиво положителни тестове около седмица до 10 дни след инжектиране. Твоите видимо намаляват, което е ясен знак, че действието на препарата отшумява.
Затова и няма смисъл от тестове на този етап. Въоръжи се с търпение и изчакай да мине достатъчно време, за да получиш реален резултат.

# 6 581
  • Мнения: 56
Името се сменя от профила. Или пиши на модератор да ти помогне.
За чертите - абсолютно нормални са, защото при таймиране на овулацията се поставят препарати, съдържащи ЧХГ. Обикновено Прегнил, който дава фалшиво положителни тестове около седмица до 10 дни след инжектиране. Твоите видимо намаляват, което е ясен знак, че действието на препарата отшумява.
Затова и няма смисъл от тестове на този етап. Въоръжи се с търпение и изчакай да мине достатъчно време, за да получиш реален резултат.
не е прегнил а мериоферт

# 6 582
  • София
  • Мнения: 13 031

Няма никакво значение. Той съдържа също ЧХГ, затова на тестовете излиза втора черта.

# 6 583
  • Мнения: 56

Няма никакво значение. Той съдържа също ЧХГ, затова на тестовете излиза втора черта.
ааа ок благодаря 😇

# 6 584
  • София
  • Мнения: 13 031
Ако беше прочела листовката на препарата, който са ти сложили, можеше да си спестиш цялото чудене и излишните пари за подвеждащи тестове.
Щом на 02.04. ти е била инсеминацията, на 14.04. си пусни кръвен тест и тогава ще разбереш какво е станало. Преди това се разсейвай с мисли за други неща. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт