Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 337
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 572
И на мен ми се привижда втора черта, но изчакай още малко и повтори теста. Стискам палци наистина да е положителен.

# 691
  • Мнения: 1 134
Благодаря ви момичета утре сутринта ще повторя теста.

# 692
  • Шумен
  • Мнения: 54
Здравейте Дами. Правим опити за второ бебенце от есента, около Нова година имах една биохимична бременност. Цикълът ли варира от 32-36 дни днес ми е 34 ден и си направих тест, не смея да се радвам много но пеперудите вътре в мен бошуват. Какво мислите за теста? Положителен ли е, според вас?
И аз съм с дълъг цикъл, на 38ми ден имах   същата черта даже по-бледа, след няколко дена втората черта се насити и стана хубава розова черта.  Стискам палци и при теб да е така 😊

# 693
  • Мнения: 23
Здравейте мили дами! Имам един въпрос леко извън темата,но не мога да открия подобна такава! Извинявам  се предварително за въпроса си!
Първо бих искала да вметна,че След втора много бледа черта на теста си за бременност,днес съм в 8ма седмица и 5 дни,така че на дамите с подобни тестове и не само,желая успех от все сърце!
Та, питането ми е следното,изписаха ми още при първият преглед Top Folate 400 mg ,днес ми добавиха Pregnacare 19 витамини и минерали, нещото което ме притесни е че в тях има 400 мг фолиева киселина. Обадих се на Лекарката със въпроса дали има вероятност да предозирам,каза че не. Въпроса ми е има ли някоя от вас с подобен случай,и има ли за какво да се притеснявам,че се равнява на двойна доза фолиева киселина прием на ден?

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
400 e нормалната доза на ден.
Спри твойто Simple Smile
Лека и безпроблемна бременност Wink

# 695
  • Мнения: 23
Casablanka,благодаря за отговора,кое да спра?Hug

# 696
  • Мнения: X
Casablanka,благодаря за отговора,кое да спра?Hug
Ако приемаш отделно ФК я спри и приемам само тази която последно са ти предписали:)

# 697
  • Мнения: 23
Ясно! Благадаря! Heart

# 698
  • Мнения: 57
Чувствах се уморена и с ниско кръвно тази седмица след  овулация. Реших да си направя тест 2 дни  преди очаквания цикъл и излезе бледа черта. Повече се виждаше като правих теста и снимах много късно, но все пак се забелязва с просто око. Не знам на снимките дали ще видите добре, но все пак какво мислите?

# 699
  • Мнения: 3 794
Аз виждам чертичка Simple Smile Повтори теста на датата на М или при 1 ден закъснение. Стискам палци Simple Smile Преглед е препоръчитено 10 дена след закъснение.

# 700
  • Мнения: 57
Искрено се надявам да е! Благодаря 😍

# 701
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Aqua много добре се вижда чертичка ! Стискам палци !

# 702
  • Мнения: 96
Момичета ,преди да ме " оплюете" ,че съм си взела Престо,държа да отбележа ,че вече го бях купила ,когато прочетох коментарите... И все пак да кача и моята " чертичка" . Появи ми се веднага, на 6-тия ден  от овулацията....

# 703
  • Мнения: 450
Щом си прочела комемтарите, вече знаеш че никой не може да каже нищо конкретно относно теста и резултата. Simple Smile
Изчакай поне още седмица и повтори с тест на друг производител. Стискам палци ✌🏻

# 704
  • Мнения: 532
Няма как на 6ти ден след О да има чертичка от бременност! Повторете теста след седмица и използвайте друга марка за по-сигурно!

Общи условия

Активация на акаунт