Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Втора бледа черта на теста за бременност

• 383 379
  • 7 283
  •   6
Отговори
# 7 230
Мога ли да забременея в цикъл, ако половия акт се е случил на 3- тия ден от цикъла ми?

# 7 231
# 7 232
  • East Coast

Ц ц ц колко директно!

Е сега ще видиш някой ще изкочи с приятелка на моята приятелка така забременя...

# 7 233

Добро утро от мен! Бледата втора чертичка вече изобщо не е бледа… не знам дали избързах, но утре имам запазен час за гинеколог! Дано всичко е наред, стискайте палци

# 7 234
Ако са минали по малко от 10-14 дни закъснение,шанса да ви кажат не виждаме нищо или сте макс 5гс и ще кажат виждаме само сак е голям... Съответно това ще ви стресира,а просто ще е много рано 😏.Желая ви успех дано се види и жълтъчно мехурче 😍

# 7 235
Малко е рано за преглед най-вероятно, може нищо да не се види още и да ви пратят на кръвен тест. Иначе изглежда, че сте бременна, честито!

# 7 236
Пак казвам, ако лекаря е с добра апаратура се вижда и по- рано , какви са тези 10-15 дни!!!

# 7 237
И откъде да знаем лекарят с каква апаратура е?
Ето на предната страница момичето е отишло рано и нищо не се е видяло, закъде да се бърза толкова, ако няма здравословна причина?

# 7 238
То и да се види "нещо" с добра апаратура никой не ти гарантира, че няма да е кухо яйце, биохимична и т.н.. При 10-14дневно закъснение, вече може да се види има ли добре оформено жълто тяло, евентуално да се засече пулс и да се види ембрионалната точица. Това е смисълът да се ходи след 2 седмици закъснение.

# 7 239
  • Варна
То и да се види "нещо" с добра апаратура никой не ти гарантира, че няма да е кухо яйце, биохимична и т.н.. При 10-14дневно закъснение, вече може да се види има ли добре оформено жълто тяло, евентуално да се засече пулс и да се види ембрионалната точица. Това е смисълът да се ходи след 2 седмици закъснение.
Принципно е така,ама в самото начало се ходи не само да се види дали има добре оформено жълто тяло.....хубаво е да се види дали точката е на мястото си ...демек в матката.

# 7 240
Здравейте дами, много бих се радвала да ми помогнете.
Да започна от там, цикъла ми е редовен (28-29 дни). Закъснява ми вече 4 дни, и реших да направя тест днес следобед, понеже нямах търпение за сутрешен! Излезе много бледа втора чертичка, дали ще рече положителен или трябва да изчакам няколко дни за да се насити?
От 6 месеца опитваме, но за първи път имам такова закъснение, много се надявам резултатът да е положителен!
Благодаря Ви предварително! 🥰

# 7 241
  • София
Да започна от там, цикъла ми е редовен (28-29 дни). Закъснява ми вече 4 дни, и реших да направя тест днес следобед, понеже нямах търпение за сутрешен! Излезе много бледа втора чертичка, дали ще рече положителен или трябва да изчакам няколко дни за да се насити?
От 6 месеца опитваме, но за първи път имам такова закъснение, много се надявам резултатът да е положителен!

Честито! Бременна си!

# 7 242
Каква марка беше теста? Овулацията засечена ли е? Повтори със сутрешна урина.

# 7 243
  • София
Дай снимка на теста, за да видим Simple Smile

# 7 244
  • София
Не вярвайте на Престо, купете си Шуърчек.

Общи условия

Активация на акаунт