Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 768
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 468
При отрицателни тестове, няма нито нормална, нито извънматочна бременност. Ако имаше бременност, нямаше как тестовете да са отрицателни с такова огромно закъснение. Не се филмирай излишно. Отиди на следващия преглед и виж какво ще кажат.

# 121
  • Мнения: 708
Здравейте! От 4 месеца правим опити за бебе. Днес на шега, 6 дни преди датата, на която трябва да ми дойде, реших да си направя тест.
Още на около четвъртата - петата минута ми се стори, че видях нещо, но не знам вече дали не си въобразявам. Трябва доста да се загледаш и май и доста въображение трябва, за да се види, но все пак прикачвам снимка, за да кажете какво мислите. Иначе като я сложа на прозореца срещу светлината си се личи отдолу чертичка, ама така....

# 122
  • Мнения: 303
Здравейте! От 4 месеца правим опити за бебе. Днес на шега, 6 дни преди датата, на която трябва да ми дойде, реших да си направя тест.
Още на около четвъртата - петата минута ми се стори, че видях нещо, но не знам вече дали не си въобразявам. Трябва доста да се загледаш и май и доста въображение трябва, за да се види, но все пак прикачвам снимка, за да кажете какво мислите. Иначе като я сложа на прозореца срещу светлината си се личи отдолу чертичка, ама така....


Аз се загледах доста, но нищо не виждам, съжалявам. Просто повтори теста след 6,7 дена. Успех ☺

# 123
  • Мнения: 12
Да, бледа или ярка, втората черта е бременност. Честито. 😊

# 124
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз нищо не видях.

# 125
  • Мнения: 601
И аз се включвам в отборът на кьоравите 🧐🧐🧐

# 126
  • Мнения: 708
Ми аз продължавам да си виждам сянка, но на снимката наистина не се личи особено.
Нооо може и да съм съвсем превъртяла вече с тия тестове...
Както и да е, благодаря все пак, то ще си покаже след няколко дни.
Дано не се разочаровам пак.

# 127
# 128
  • Мнения: 2

Здравейте преди седмица си направих тест незнам дали да го смятам за положителен закъснява ми вече 10 дни преди 2 дена ходих на гинеколог и не видя нищо дали найстина ще имам бебче и дали съм подранила с лекаря????

# 129
  • Мнения: 320
Ето заради такива постове казвам, че няма смисъл да се ходи преди 7 г.с., защото сега само се филмирате и притвснявате. За мен теста е положителен. За да не се притесняваш излишно по-добре си направи кръвен, за да не го мислиш нон стоп и само да си вредиш на теб и на бебето.

# 130
  • Мнения: 2
Ето заради такива постове казвам, че няма смисъл да се ходи преди 7 г.с., защото сега само се филмирате и притвснявате. За мен теста е положителен. За да не се притесняваш излишно по-добре си направи кръвен, за да не го мислиш нон стоп и само да си вредиш на теб и на бебето.
Брагодаря за съвета Simple Smile

# 131
  • Мнения: 708


Днес чертата е по-видима, а и теста не е правен с първа урина. Освен мен, чертата я видяха още 2-ма човека....
Вие виждатв ли я?

# 132
  • София
  • Мнения: 12 006


Днес чертата е по-видима, а и теста не е правен с първа урина. Освен мен, чертата я видяха още 2-ма човека....
Вие виждатв ли я?
В още колко теми ще пуснеш въпроса? Има я чератата. Изчакай 10 от закъснението и иди на лекар. Иначе е нормално 4 дена преди закъснение да е толкова бледа.

# 133
  • Мнения: 708
И какъв е проблема, че питам в 2 теми? В тях пишат различни хора и изказват различни мнения.
Жалко, че с такава злоба се подхожда...
Нормално е, когато човек е притеснен и объркан да иска да чуе повече мнения...

# 134
  • Мнения: 320
Лили днес вече и аз виждам много бледичка чертичка. Наистина още е доста рано. Недей да правиш всеки ден тестове, няма смисъл 😉

Афродита недей да се караш на момичето, развълнувана е, нормално. Влезте й в положение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт