Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 648
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 25 732
На 4 дни закъснение, шуърчек показва видима черта, макар и по бледа от другата. За мен е -  Peace

# 256
  • Мнения: 5 468
Здравейте.

Наскоро с мъжът ми решихме да си имаме бебче. Допреди това пиех хапчета. 06.02 бях на преглед защото исках да съм сигурна, че всичко ми е наред. Получих зелена светлина и на 08.02 чух последното хапче от опаковката. На 12.02 МЦ дойде като по часовник и свърши на 15.02.
Правихме каквото правихме без да следим овулация или нещо подобно защото си казваме - когато тогава.
Чакам аз МЦ на 12.03 и нищо. Чакам още малко и на 16/17.03 правя тест, който е отрицател. Казвам си ОК още се настройвам - четох в нета, че след спиране на хапчетата може да отнеме време.
Имам и болки в кръста и ниско долу. Обаче не ме свърта и си направих тест вчера, сутринта, който има бледа черта. Сега даже е по-бледа. Снощи не съм спала от вълнение. Почнах да чета, изчетох предишната тема цялата, но още не съм сигурна.
На 28.03 Имам час при лекар, но ще умра от нерви дотогава. Аз сега не мога да спя.  Днес почнаха едни киселини и някакав странен вкус ми се появи в устата. Мисля, влязох дълбоко във филма.

Прилагам снимка на теста. Моля кажете си мнението.

П.с. не съм казала на моя защото не искам да го филмирам и него без да знам на 100%

Скрит текст:
 

Положителен е тестът. Чертата изобщо не е толкова бледа. Изчакай 10-15 дни закъснение и отиди на преглед за установяване на бременност.

# 257
  • Мнения: 1
Здравейте момичета , вчера си направих тест за бременност и показва че , има две чертички обаче едната е много бледа а, цикъла ми вече закъснява една седмица.. според вас бременна ли съм или не ..

# 258
  • Мнения: 783
Бременна си! Simple Smile

# 259
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Положителен е тестът. Чертата изобщо не е толкова бледа. Изчакай 10-15 дни закъснение и отиди на преглед за установяване на бременност.
Естествено, че е положителен, чертата е очеизвадна.

# 260
  • Мнения: 572
Определено си бременна, повтори теста след няколо дена.

# 261
  • Мнения: 4
Доста е бледа, но какво мислите ?
 

# 262
  • София
  • Мнения: 11 477
Да, бледа е наистина.

# 263
  • Мнения: 4
Ще изчакам и ще видим, но поне се надявам много силноо Sad

# 264
  • Мнения: 25 732
Доста е бледа, но какво мислите ?
 
Положителен.
Моята бледа като тази, в момента спи в кошарата си. Peace

# 265
  • Мнения: 4
Данооо, за 1ви път си правя тест, но цикъла ми не само е точен, но и по час идва, а от вчера няма нищо. Днес по обяд го направих, но знам че е хубаво сутрин и ще повторя.

# 266
  • Мнения: 5 468
И какво като е бледа? Чете ли инструкциите? Втора черта=положителен тест.

# 267
  • Мнения: 4
Повторих го, мисля, че сега е по-ясна

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Честито и лека бременност! Flowers Tulip

# 269
  • Мнения: 25 732
Александа, бременна си. Честито и лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт