Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 819
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 10 642
Няма човек, който ще каже “не, не е възможно да се случи отново”.
Застраховани няма.

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 00:01 от Nandin

# 316
  • Мнения: 15

Това е тест на 2-ри ден закъснение! Просто имам страх да не се повтори пак същото
Мой съвет е да се пазиш и възможно най-скоро да посетиш гинеколога си .Не забравяй ,че всяка една бременност е индивидуална по себе си .Мисли позитивно и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност .Честито .

# 317
  • Мнения: 17
Здравейте нова съм тук и реших да пиша за пръв път във форум .Днес си направих тест и на 6-та та минута излезе втора бледа чертичка. Това положителен тест ли е според вас .Теста е престоял ,защото го снимах току-що ,но от сутринта до сега не се е променил .

# 318
  • Мнения: 105
Според мен е положотелен.

# 319
  • Мнения: 15
Честито мамче, и да положителен е, вчера сутринта направих един беше - след обяд обаче си викам айде втори пак бяло квадратче оставих го и излезнах, след като се върнах час два по късно се за гледах и какво да видя имаше втора бледа черта 😍
Здравейте нова съм тук и реших да пиша за пръв път във форум .Днес си направих тест и на 6-та та минута излезе втора бледа чертичка. Това положителен тест ли е според вас .Теста е престоял ,защото го снимах току-що ,но от сутринта до сега не се е променил .

# 320
  • Мнения: 320
Диана, според мен теста ти е положителен. Честито!

Аз също имам подобен случай, прокървих в 6 г.с., но аз се доизчистих медикаментозно, без кюртаж. Тогава моя АГ каза да се пазим 3 месеца и след това забременях отново след около 3 месеца, т.е. 6 месеца след спонтанния аборт. Страха да не се случи отново е голям, но да те успокоя втората ми вече успешна бременност мина и сега си гушкам моята принцеса, която е вече на 1 месец. Хубаво е да се пазиш, аз след като разбрах, че съм бременна отново гледах да си почивам постоянно, да не се нервирам и т.н. Не изкарах най-безпроблемната бременност, но се оказа, че имам генетичен проблем, който успяхме да хванем що-годе на време и с много почивка родих почти на термина си, в 39+5 г.с. И един съвет от мен, не си мисли постоянно дали ще се случи отново. Знам, че е трудно, но това психическо напрежение само би ти наредило.

Пожелавам ти успешна бременност и след 9 месеца да си гушкаш сладкото бебче.

# 321
  • Мнения: 8
Благодаря за милите думи! Надявам се всичко да е наред! Днес пак направих тест и все повече се насища за разлика от 1-та бременност която дори и след 15 дневно закъснение нямаше такива черти

# 322
  • Мнения: X
Честито!!!

# 323
  • Мнения: 450
Диана, бременна си. Честито и до финал. Simple Smile

NIV996, достоверен резултат не се отчита по-късно от 10та минута след като е направен теста, поне се отнася за известните ми марки тестове. Ако втората чертичка не се е появила в указаното време, теста е отрицателен и чертичката е изпарителна.

# 324
  • Мнения: 8
Не ги отичитам след 10-та мин знам че стават невалидни

# 325
  • Мнения: 450
При теб ясно Simple Smile
Беше към другото момиче.

# 326
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета имам нужда от малко помощ. Дне пуснах кръвен тест и мисля че е добре. Според вас как е

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 17:20 от Диана Веселинова 627123

# 327
  • Мнения: 3 794
Хубав е резултатът. Трябва да се повтори след 48часа.
Махни снимката, че ти се вижда ЕГН-то . Напиши само цифрите от изследването.

# 328
  • Мнения: 7
Не ми дойде на датата направих си 4/5 теста на всички излезе 2 черти...на 7мия ден ми дойде...незнам какво значи...помогнете??

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Биохимична бременност?

Общи условия

Активация на акаунт