Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 844
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7
какво значи

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Че бременността е прекъснала преди да може да се види на ехограф. Пусни си ЧХГ през 48 часа и отиди на гинеколог.

# 332
  • Мнения: 7
Че бременността е прекъснала преди да може да се види на ехограф. Пусни си ЧХГ през 48 часа и отиди на гинеколог.
  Какво е ЧХГ

# 333
  • Мнения: 1 073
ЧХГ- човешки хормон гонадотропин
Покачва се при бременност...
Ходила ли си на АГ - акушер-гинеколог?

# 334
  • Мнения: 7
Да ходих казаха ми че за сега няма нищо и ме извикаха на 18.04...но след няколко дни ми дойде някакво малко парченце падна от мен нз какво е....

# 335
  • София
  • Мнения: 11 484
Абе парченце. Обикновен съсирек е било.

# 336
  • Мнения: 450
Ей ся ще пита и какво е съсирек.

# 337
  • Мнения: 56
Здравейте. Днес правих тест за бременност. Нямам закъснение, трябва да ми дойде на 16ти. Моля за мненията Ви и хубав ден

Първата снимка е на 5те минути, а втората след указаното време. Благодаря предварително!

# 338
  • Мнения: X
Положителен е.

# 339
  • Мнения: 56
 благодаря ви много!

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте. Днес правих тест за бременност. Нямам закъснение, трябва да ми дойде на 16ти. Моля за мненията Ви и хубав ден

Първата снимка е на 5те минути, а втората след указаното време. Благодаря предварително!

Не искам да бъда гадна и да те разоаровам , но тази чертичка е много тънка - ако теста е Престо е изпарителна.
Дано не съм права и да се окажеш бременна - стискам палци ! Simple Smile

# 341
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Според мен теста е положителен, няма значение, че е тънка. Все пак има 5 дена до мц.

# 342
  • София
  • Мнения: 11 484
Аз бих повторила след няколко дни.
Чертата във времето за отчитане не е убедителна, не мога да преценя дали е изпарителна или не.
След времето за отчитане се вижда добре, но дали е достоверен резултата?
Освен това, за n-ти път - 5 дни преди цикъл е твърде рано за тест.

# 343
  • Мнения: 56
Благодаря Ви! Просто нямах търпение, за това избързах доста. Хубава вечер

# 344
  • Мнения: 783
Моята първа бледа беше на Престо,на снимка почти не се виждаше-първата чертичка я виждам спокойно на твоята снимка. Тихичко честито! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт