Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 501
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 58
Упс😁
Ами да ти е жива и здрава 7 годишната радост 💐

# 406
  • Мнения: 632
Здравейте! Това ми е теста от тази сутрин,два дни закъснение.Мисля си,че е положителен,но все пак да ви попитам и вас.Февруари месец ореживях химическа  бременност у рафосттс ни беше само 10 дни,после прокървих и...Изчакахме един редовен  цикъл да мине и възобновихме опитите. Още смея да се радвам и все още не съм казала  на таткото,стрсхюе е да не стане като миналия път.Имам достс пувствителни гърди вепе,не пувствам за сега никакви болки в корема.Хубав следобяд на всички! 🌹🌹🌹

# 407
  • Мнения: 2 515
Иринкааа 💜
Много хубава чертичка. Кога ти е датата за МЦ? Пусни ми и графиката да ти видя (на лично, за да се ориентирам Simple Smile )
Много се радвам за теб и дано този път всичко премине успешно и в края на годината да гушкаш малък дрисльо 💜

# 408
  • Мнения: 632
Иринкааа 💜
Много хубава чертичка. Кога ти е датата за МЦ? Пусни ми и графиката да ти видя (на лично, за да се ориентирам Simple Smile )
Много се радвам за теб и дано този път всичко премине успешно и в края на годината да гушкаш малък дрисльо 💜
Благодаря,Миглена 💓 💓 💓
На 17 трябваше да ми дойде,макар,че не знам точно дали ми е цикъла 30 дни.Реших вчера да направи един тест и днес друг и двата са с бледа черта,защото според мен е мнооого рано,за да се насити хубаво,но нямах търпение да видя какво се случва.
Ей сега ще ти изпратя графиката на съобщение Simple Smile 

# 409
  • Мнения: 39
Здравейте, искам да попитам тези изправителни черти на новите престо, веднага ли се появяват? Направих тази сутрин тест и ми се появи на 2-3мин и ми изглеждаше розова в началото, но към 10 Мин стана по-тъмна. Тази снимка е правена на 10 мин. Имам два дни до цикъл. Нямам никакви надежди, тази марка е ужасна, но само тези имаха в аптеката

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 10:59 от Dandelion🌸🌹🌺

# 410
  • Мнения: 303
Здравейте, искам да попитам тези изправителни черти на новите престо, веднага ли се появяват? Направих тази сутрин тест и ми се появи на 2-3мин и ми изглеждаше розова в началото, но към 10 Мин стана по-тъмна. Тази снимка е правена на 10 мин. Имам два дни до цикъл. Нямам никакви надежди, тази марка е ужасна, но само тези имаха в аптеката

Изчакайте до деня, когато трябва да ви дойде цикъла или на следващия ден закъснение и вземете Шуърчек писалка, аз направих 4 дни преди да чакам някакво закъснение и след 2 минути ми се появи розова чертичка, която се насищаше след малко време.

# 411
  • Мнения: 39
А нормално ли е изпарителните черти да се появяват толкова рано на 2-3 мин? Не се ли появяват след указаното време? Или при тези некачествени Престо няма значение>

# 412
  • Мнения: 303
А нормално ли е изпарителните черти да се появяват толкова рано на 2-3 мин? Не се ли появяват след указаното време? Или при тези некачествени Престо няма значение>

Мисля, че за тях няма значение, поне от момичетата, които са си патили така знам. Аз никога не съм ползвала Престо, някак си не ми вдъхва доверие, всеки един шуърчек, който съм ползвала винаги е бил прав- отрицателен и положителен. Blush
Успех!

# 413
  • Мнения: 32
на мене престо ми отчете бременност 8 дни след ову и не е изпарителна Blush

# 414
  • Мнения: 7
Здравейте момичета имам нужда от малко съдействие, на 1 април направих спонтанен аборт в 5 г.с. Чхг теста тогава беше 131,  не ми е правено абразио на 8 април бях на преглед и казаха че съм се изчистила. Лекарката каза да продължаваме с опитите без да се пазим. Днес обаче си направих тест за бременност който е положителен възможно ли е пак да съм забременяла?

# 415
  • Мнения: 2 515
Здравейте момичета имам нужда от малко съдействие, на 1 април направих спонтанен аборт в 5 г.с. Чхг теста тогава беше 131,  не ми е правено абразио на 8 април бях на преглед и казаха че съм се изчистила. Лекарката каза да продължаваме с опитите без да се пазим. Днес обаче си направих тест за бременност който е положителен възможно ли е пак да съм забременяла?
Най-вероятно е остатъчно ЧХГ. Надали за 20 дни си забременяла отново и дори и да си, не би отчело още.

# 416
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Абсурд е нова бременност, дори и да я има, да е възможно да се отчете с тест. Това са 20 дни, в които би трябвало първо да настъпи овулация, второ да забременееш и трето - ЧХГ да се покачи. На 20-ти ден от МЦ няма тест, който да отчете. Остатъчно ЧХГ е и според мен, но може би трябва да се проследи с кръвен тест...

# 417
  • Мнения: 3 096
На 02.02 - биохимична бременност, тъкмо бях влязла в 5 г.с. АГ-то каза да не се пазим и на 24.02 видях втора чертичка, но беше толкова бледа, че едва забележима. На 25.02 ЧХГ - 98

# 418
  • Мнения: 303
Според мен е напълно възможно да е бременна отново, понеже поради много факти цикъла на момичето може да се е скъсил и да е станал на 25 дни, напълно възможно е. При биохимична бременност първият ден на цикъла се смята от прокървяването, т.е на 01.04, съответно напълно възможно е да е имала ранна овулация, заради обърканите хормони и да си е бременна отново (дано този път успешно). Blush

# 419
  • Мнения: 632
След биохинична бременност се правят тестове и чак след като видиш отрицателен резултата може да възобновил опитите за нова бременност.Това което виждаш на теста е остатъчния хормон,който след около месец трябва да се изгуби напълно да ти дойде новия цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт