Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 659
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • Мнения: 12
Здравейте! Февруари месец писах тук, с няколко снимки на тестове с бледи чертички,които може би само аз виждах. По късно разбрах прекрасната новина, че съм бременна. На 16ти март бях на преглед, за да чуем сърдечния ритъм. Видяхме едно плодно сакче с един ембрион. Но ето че на 16ти април видяхме две хубаво оформени бебчета. Исах просто да споделя с вас, не се отказвай те и вярвайте, хубавите неща стават бавно!

# 557
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте! Февруари месец писах тук, с няколко снимки на тестове с бледи чертички,които може би само аз виждах. По късно разбрах прекрасната новина, че съм бременна. На 16ти март бях на преглед, за да чуем сърдечния ритъм. Видяхме едно плодно сакче с един ембрион. Но ето че на 16ти април видяхме две хубаво оформени бебчета. Исах просто да споделя с вас, не се отказвай те и вярвайте, хубавите неща стават бавно!

ЕХЕЕЕЕЕ СУПЕР !
ЧЕСТИТО - ДА СТЕ ЗДРАВИ И ДА СТИГНЕТЕ ДО ЩАСТЛИВ ФИНАЛ ТРИЧКИТЕ Simple Smile

# 558
  • Мнения: 776
 Уау! Много хубава новина, едноячни близнаци си е истинска рядкост, лека бременност ти желая, да се пазите много и до финал Simple Smile

# 559
  • София
  • Мнения: 11 477
Ехее, браво, честито.

# 560
  • Мнения: 377
Честито,  Деница!! Лека бременност и пухкави бебешори на финала!!

# 561
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Много са сладки Heart

# 562
  • Мнения: 12
Благодаря на всички! Нека мечтите ви се сбъднат! 😊

# 563
  • Мнения: 4
Благодаря на всички! Нека мечтите ви се сбъднат! 😊

Страхотно.Честито лека бременност

# 564
  • Мнения: 70

Много моля за мнение, полудявам ли или има черта?  На 5та минута е това с първа урина. Не знам вече колко ми закъснява, че цикъла ми полудява последните 2 месеца

# 565
  • Мнения: X

Много моля за мнение, полудявам ли или има черта?  На 5та минута е това с първа урина. Не знам вече колко ми закъснява, че цикъла ми полудява последните 2 месеца
Пробвай с шуър чек. Аз виждам нещо ама на Просто не вярвам .

# 566
  • Мнения: 70

Много моля за мнение, полудявам ли или има черта?  На 5та минута е това с първа урина. Не знам вече колко ми закъснява, че цикъла ми полудява последните 2 месеца
Пробвай с шуър чек. Аз виждам нещо ама на Просто не вярвам .
С дъщеря ми шуър чек ми ми беше отрицателен, след 1 час престо беше пак  с подобна черта. Ще питам какви имат в аптеката, благодаря.

# 567
  • Мнения: X
Аз виждам бледа втора черта просто пробвайте още един тест .Успех и дано покаже каквото искате да видите Heart

# 568
  • Мнения: 70

Разбира се, отидох за друг, но пак не мога да преценя дали ми се привижда

# 569
  • Мнения: 377
Аз виждам и на двата! Направете утре още един и дано се насища. Ако нямате търпение,  кръвният ще покаже най сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт