Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 704
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X

Разбира се, отидох за друг, но пак не мога да преценя дали ми се привижда

Изобщо не ти се привижда.. Grinning няма да честитя нищо докато не е сигурно ама аз  виждам втора черта Simple Smile

А този втория тест какъв е?

# 571
  • Мнения: 70
Аз виждам и на двата! Направете утре още един и дано се насища. Ако нямате търпение,  кръвният ще покаже най сигурно.
Правих си преди 5 дни и ми спукаха любимата на всички лаборантки вена Simple Smile) чакам да се оправи хахах
Много благодаря, отказах се от ходене до очен лекар Simple Smile

# 572
  • Мнения: 70

Разбира се, отидох за друг, но пак не мога да преценя дали ми се привижда

Изобщо не ти се привижда.. Grinning няма да честитя нищо докато не е сигурно ама аз  виждам втора черта Simple Smile

А този втория тест какъв е?
Разглобен believe, защото си мислех, че стъклото прави сянка

# 573
  • Мнения: X

Разбира се, отидох за друг, но пак не мога да преценя дали ми се привижда

Изобщо не ти се привижда.. Grinning няма да честитя нищо докато не е сигурно ама аз  виждам втора черта Simple Smile

А този втория тест какъв е?
Разглобен believe, защото си мислех, че стъклото прави сянка
Хахахах ох ,голям си сладур Grinning

# 574
  • София
  • Мнения: 10 642
За първи път чувам стъкло да прави сянка (освен ако не е цветно)

# 575
  • Мнения: 772
На be.live винаги става сянка. Става така заради прозорчето. Много тъпо са го измислили.
Стискаме ти палци, Noway Simple Smile 

# 576
  • Мнения: 70
На be.live винаги става сянка. Става така заради прозорчето. Много тъпо са го измислили.
Стискаме ти палци, Noway Simple Smile 
Много благодаря на всички, като си знам ситуацията се чудя да се радвам или да плача:)

# 577
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, теста, който направих показа отрицателен до 5тата минута, оставих го и след няколко ЧАСА имаше 2ра черта. Преди съм имала изпарителна, но не така наситени и винаги са били сиви. 3ти ден закъснение и с късна овулация съм.

# 578
  • Мнения: X
Здравейте момичета, теста, който направих показа отрицателен до 5тата минута, оставих го и след няколко ЧАСА имаше 2ра черта. Преди съм имала изпарителна, но не така наситени и винаги са били сиви. 3ти ден закъснение и с късна овулация съм.
Още един тест утре сутрин с първа урина:)

# 579
  • Мнения: 16
ох страх ме е хаха.. честно казано,вероятността е изключително малка, защото се оказа, че спермограма та на мъжа ми е много лоша, та, ако случааайййно нещо е станало, направо ще умра от кеф, имах днес леко кафеникаво течение, но страшно малко и спря, би трябвало да ми е около 12ти ден от овулация..

# 580
  • Мнения: X
ох страх ме е хаха.. честно казано,вероятността е изключително малка, защото се оказа, че спермограма та на мъжа ми е много лоша, та, ако случааайййно нещо е станало, направо ще умра от кеф, имах днес леко кафеникаво течение, но страшно малко и спря, би трябвало да ми е около 12ти ден от овулация..

И моят приятел има леки проблеми и правим опити .Разбирам те колко силно ще е вълнението ти ако стане .Пожелавам ти хубав положителен тест.

Но първо ... направи още един тест пиклив или кръвен Simple Smile

# 581
  • Мнения: 16
да със сигурност, ще направя, аз направих след този още един, естествено отрицателен, имаше нещо дето се вижда но го броя за изпарителна, та утре ще видя на сутрешен пиклив..

# 582
  • Мнения: 3 301
ох страх ме е хаха.. честно казано,вероятността е изключително малка, защото се оказа, че спермограма та на мъжа ми е много лоша, та, ако случааайййно нещо е станало, направо ще умра от кеф, имах днес леко кафеникаво течение, но страшно малко и спря, би трябвало да ми е около 12ти ден от овулация..
Ако приемем, че зацапването е било от имплантацията в матката е още твърде рано за тест. Изчакай няколко дни.

# 583
  • Мнения: 70
Здравейте момичета, теста, който направих показа отрицателен до 5тата минута, оставих го и след няколко ЧАСА имаше 2ра черта. Преди съм имала изпарителна, но не така наситени и винаги са били сиви. 3ти ден закъснение и с късна овулация съм.
С дъщеря ми ми показа по-бледа от тази и то на 8ми ден.. Simple Smile) успех със сутрешния, и аз ще правя тогава пак хахах

# 584
  • Мнения: 290
ох страх ме е хаха.. честно казано,вероятността е изключително малка, защото се оказа, че спермограма та на мъжа ми е много лоша, та, ако случааайййно нещо е станало, направо ще умра от кеф, имах днес леко кафеникаво течение, но страшно малко и спря, би трябвало да ми е около 12ти ден от овулация..

И според мен е положителен, но за по-сигурно утре сутрин направи отново. И моята половинка беше с мнооого лоши показатели, направо за Икси и както се бяхме настроили за изминаването на дългия път, така и след 3 месеца бях бременна спонтанно(в момента съм в 5ти месец). Всичко е Божа работа. Желая ти успех и дано се похвалиш с хубава новина.

Общи условия

Активация на акаунт