Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 638
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 585
  • Мнения: 632
Според мен теста е положителен.Стискам палци утрешния да покаже и той втора черта Simple Smile Успех! Simple Smile

# 586
  • Мнения: 16
Благодаря ви момичета, аз пуснах направо кръвен, за да знам със сигурност, на мен също ми изглежда положителен, но като знам Престо какви са и че излезна след доста време тая черта се съмнявам, но надеждата умора последна. Днес към 16:00 ч ще се разбере Grinning Мъжа  ми сега съм му дала сумати витамини и чайове та дано са дали ефект.

# 587
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета, аз пуснах направо кръвен, за да знам със сигурност, на мен също ми изглежда положителен, но като знам Престо какви са и че излезна след доста време тая черта се съмнявам, но надеждата умора последна. Днес към 16:00 ч ще се разбере Grinning Мъжа  ми сега съм му дала сумати витамини и чайове та дано са дали ефект.
Успех ,мила .Стискам палци  и чакаме хубавите новини Heart

# 588
  • Мнения: 16
ех.. все се съмнявам, но ще ви уведомя каквото и да покаже. Иначе за този месец милия освен, че пие сумати неща съм записала часове вече за ИНСИ .. пък дано не се наложи, той направо ще умре от кеф и ще си пуши спокойно хахах че е спрял цигари,алкохол, всичко. Вика ми само да си бременна ще изпуша една кутия цигари хахахаха

# 589
  • Мнения: X
ех.. все се съмнявам, но ще ви уведомя каквото и да покаже. Иначе за този месец милия освен, че пие сумати неща съм записала часове вече за ИНСИ .. пък дано не се наложи, той направо ще умре от кеф и ще си пуши спокойно хахах че е спрял цигари,алкохол, всичко. Вика ми само да си бременна ще изпуша една кутия цигари хахахаха
Хаха и моя пие вече чай от бабини зъби .Твоя какво пие ?

# 590
  • Мнения: 16
така.. самоназначих му витамини, които четох за по добра морфология: Вит. А + Е, фолиева киселина, Зелен, Цинк, а чая се продава само в една аптека и се казва " Мъжки фактор ", той е за подобряване на спермограмата,  сурови орехи 30гр на ден и вит. Ц  хахах абее не мъ завиждам.. но има 1 дете от предишна връзка  аз също имам детенце, сега искаме наше си, но резултатите са само 3% здрави, 97% дефектно. Пиши ми на лично ако искаш.

# 591
  • Мнения: 320
Колко ми е познато това с цигарите. Моя мъж като видя положителния тест с такъв кеф отиде да си купи цигари. Иначе и аз му давах доста добавки и имаше ефект, но ние не сме били с толкова лоша спермограма.

# 592
  • Мнения: 16
Момичета, излезе резултата от кръвния! Не съм бременна, което значи, повече без тест Престо!

# 593
  • Мнения: X
Момичета, излезе резултата от кръвния! Не съм бременна, което значи, повече без тест Престо!
Sad ох ,тези Престо ....
Няма нищо . Успех за бъдеще . Heart

# 594
  • Мнения: 16
хаха, да.. очаквах го де, но този път Престо надмина себе си

# 595
  • Мнения: 776
Gabriela, нали каза, че чертата се е появила след няколко часа, не виждам защо да е наминал себе си теста. Новите дават такива наситени черти и преди десетата минута даже.
Аз съм се заклела да не си вземам Престо никога повече 😃 То май същото важи и за Шуърчек писалката.

# 596
  • Мнения: 16
не ми се е случвало, но ето, че и аз видях с очите си хахаха

# 597
  • Мнения: 417
А на мен ни прилича на бяла, т.е. роьовата линийка е ограничението от къде трябва да започне втората черта. Жалко все пак, дано другия месец успеете! 🍀

# 598
  • Мнения: 2
Добър вечер.Очаквам менструация на 15.05,опитваме за втори месец ,следобеден тест направих и излезе четричката веднага.Според вас бременна ли съм?

# 599
  • Мнения: 613
Добър вечер.Очаквам менструация на 15.05,опитваме за втори месец ,следобеден тест направих и излезе четричката веднага.Според вас бременна ли съм?


Не бих се доверила на престо,доста често дават втора черта.Изчакай деня на цикъла и направи шуърчек Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт