Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 691
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 321
Рано е за тест още. Аз явно съм от малкото, който са доволни от Престо. При мен той беше положителен 2 дни преди закъснението, шуърчек писалка отрицателен, а обикновенния шуърчек чак 2 дни след закъснението ми даде бледа черта.

# 601
  • Варна
  • Мнения: 725
Рано е за тест още. Аз явно съм от малкото, който са доволни от Престо. При мен той беше положителен 2 дни преди закъснението, шуърчек писалка отрицателен, а обикновенния шуърчек чак 2 дни след закъснението ми даде бледа черта.
И при мен беше така !

# 602
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Е то може да е така, обаче при толкова много изпарителни черти, които дава престото аз не бих му се доверила също и ще се чудя тая черта дето излиза реална ли е или изпарителна. Предпочитам да ми покаже резултат по-късно, но да мога да му имам доверие.

# 603
  • Мнения: 5 468
Да, така е. Не е въпросът дали ще отчете 2 дни по-рано от другите тестове, а дали е достоверен резултатът. То е ясно, че ако сте бременни ще отчете, и то една идея по-рано от другите, защото е по-чувствителен. Обаче, е твърде вероятно да не сте бременни, а да има черта. Това говори за некачествен тест. Така че това, че е по-чувствителен, не го прави по-добър.

# 604
  • Мнения: 3 321
Да, това е така. Честно докато не мина ехографа да се види, че всичко е наред аз на тестове не вярвам. Тъй като освен липсващия цикъл аз други симптоми за бременност нямам чак след ехографа повярвах повярвах, че наистина съм бременна. Кръвни тестове не съм си правила, не виждам смисъл от тях за доказване на бременност освен ако няма медицински причини да се правят. 

# 605
  • Мнения: 150
Здравейте 😊 Прикачвам тест от преди два часа,с един ден закъснение.Дали е положителен? Утре ще направя и рано сутринта 🦄

# 606
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Положителен е !

# 607
  • Мнения: 150
Ох..дано,но все пак утре ще направя още един ☀️

# 608
  • Мнения: 19
Днес по принцип трябва да ми дойде лелката. Преди малко си направих тест за бременност и се появи втора черта макар и бледа. Вие какво мислите дами?

# 609
  • Мнения: 609
Днес по принцип трябва да ми дойде лелката. Преди малко си направих тест за бременност и се появи втора черта макар и бледа. Вие какво мислите дами?

Мисля че е положителен❤Повтори утре сутрин,за да видиш дали се насища 😊🤗

# 610
  • Мнения: 632
Честито,момичета! И двата теста за мен са положителни.Успех! Simple Smile

# 611
  • Мнения: 13
Здравейте,  вече около 2 месец справим опити за бебе. От вчера имам зацапване, малко по-тъмен цвят. След 4 дни е овулацията. Малко се притесних като го видях да не би да имам някакъв проблем. Изчетох доста информация, няма как да знам какво е и се чудя дали да се консултирам с лекар или да изчакам да видим дали ще се появи цикъл този месец и след това да го мислим.

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте,  вече около 2 месец справим опити за бебе. От вчера имам зацапване, малко по-тъмен цвят. След 4 дни е овулацията. Малко се притесних като го видях да не би да имам някакъв проблем. Изчетох доста информация, няма как да знам какво е и се чудя дали да се консултирам с лекар или да изчакам да видим дали ще се появи цикъл този месец и след това да го мислим.

Не разбрах след 4 дни овулация или цикъл чакаш и какъв е този по-тъмен цвят зацапване - жълт или кръв ?

# 613
  • Мнения: 13
Чакам овулация след 4 дни, а зацапването е тъмно, по - скоро кафеникаво. Все се надявам да е признак за бременност, а нещо лошо.

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Е, каква бременност, ако овулацията предстои?!

Общи условия

Активация на акаунт