Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 595
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 729
 Няма как да има бременност преди да е настъпила овулацията . Flushed

# 616
  • Мнения: 13
Правим опити постоянно, все се надявах че веднага след последната менструация е имало шанс да се получи, тъй като лекар каза веднага да пробваме. Май е по - добре да се консултирам с лекар.

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Няма как да има бременност без овулация без значение дали правите редовно опити или не. Какво ще се оплоди без овулация?

# 618
  • Мнения: 3 321
Препоръчват веднага да се почнат веднага опитите, защото спермата живее до 7 дни в теб. А яйцеклетката само няколко часа. И обикновенно не може да се предвиди кога точно ще е овулацията. Говоря при нормални условия.
И аз имах проблем с подобно зацапване. Тъй като нямах никакви отклонения лекаря предположи, че е възможно при секс да се е получило леко нараняване и да е прокървил кръвоносен съд или от притеснение да се е получило някакво объркване в хормоните. Т.е. така и не се изясни причината. Отначало мислеше, че имам раничка, но нямах.  

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Препоръчват веднага да се почнат веднага опитите, защото спермата живее до 7 дни в теб.  

Къде е тая сперма да ми отсипете малко .... хахахахахаха
Максималният живот на сперматозоидите е около 4 – 5 дни в тялото ... отделната яйцеклетка може да живее между 12 – 24 часа.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 13:36 от casablanka

# 620
  • Мнения: 3 321
Препоръчват веднага да се почнат веднага опитите, защото спермата живее до 7 дни в теб.  

Къде е тая сперма да ми отсипете малко .... хахахахахаха
Максималният живот на сперматозоидите е около 4 – 5 дни в тялото ... отделната яйцеклетка може да живее между 12 – 24 часа.
Ок. Не съм запомнила правилно явно. Извинявам се за грешната информация. 

# 621
  • Мнения: 572
Момичета, виждате ли черта? Реално имам 1 ден закъснение?

Не, не виждам черта. Ако имаш съмнения, повтори теста след няколко дни.

# 622
  • Мнения: 260
Момичета, виждате ли черта? Реално имам 1 ден закъснение?

Не, не виждам черта. Ако имаш съмнения, повтори теста след няколко дни.
Аз пък виждам мнооого бледа, но наистина повтори теста.

# 623
  • Мнения: 539
И аз виждам Simple Smile

# 624
  • София
  • Мнения: 2 378
На моя монитор се вижда черта, макар и много бледа.

# 625
  • Мнения: 36
Ами щом ти предстои овулация по-добре в дните на овулация направете опит за бебе. Hug

# 626
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз виждам черта на теста на Барби !

# 627
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета!
Последната М на 21.04.19, предполагаема овулация на 05.05.19. Следваща М - 20.05.19. Тъй като след О имах странни симптоми за мен - непрестанни болки в гърдите и яйчниците, реших днес от нетърпение да направя един тест Престо. Според вас има ли втора блед черта? Благодаря ви!

# 628
  • Мнения: 150
Здравейте, момичета!
Последната М на 21.04.19, предполагаема овулация на 05.05.19. Следваща М - 20.05.19. Тъй като след О имах странни симптоми за мен - непрестанни болки в гърдите и яйчниците, реших днес от нетърпение да направя един тест Престо. Според вас има ли втора блед черта? Благодаря ви!
Според мен е положителен макар,че съм с едно на ум за тест Престо.Изчакай до поне 1 ден закъснение и направи Шуърчек🤗 Успех и дано има хубави две чертички 🌷

# 629
  • Мнения: 783
Изглежда розовееща. Simple Smile Направи пак днес или утре един,с първа урина - за да видиш дали се насища чертичката.

Общи условия

Активация на акаунт