Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 885
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 675
  • Мнения: 8
Но приятеля ми не се е изпуснал в мен.

# 676
  • Мнения: X
Значи няма как да си бременна ...

Изчакай още няколко дни или най -добре от сега запиши час при лекар да те погледне ако се притесняваш . Може да се дължи на всичко .

# 677
  • София
  • Мнения: 169
За тези, които са против моето изказване искам само да отбележа дебело, че аз не съм качила само бледи черти ами съм качила снимка с 6 теста правени в различни дни, които показват, че след бледа черта е нормално да се насища с всеки изминал ден.Понеже изчетох много коментари на жени, които са си правели тест и след 5 часа (примерно) са получили бледа черта и накрая са разочаровани и ядосани на дадения тест защо едва ли не ги е заблудил а те дори не са си правели труда да прочетат, че до примерно 10тата минута се отчита тест и не по-късно. Друг път съм си правила тестове и не съм получавала фълшив положителен а повярвайте ми много тестове съм направила докато стигна до тази снимка, която качих. Реших да споделя моя опит черно на бяло.

С Престо февруари или март месец(не си спомням) получих една хубава розова втора черта още на 2-рата минута.
Е, бременност нямаше. Дори и биохомична такава, тъй като дори и най-евтините тестове с чувствителност 10 бяха отрицателни.
Единственото, което издразни в твоя пост е че казваш, че, ако получиш втора бледа, но не се насища, то момичетата ще имат биохомична бременност.
За сведение, контролните ми линии на тестовете на Шуър чек(април) далеч не бяха наситени, колкото тестовите такива, но HCG-то ми по това време беше 893.

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 14:53 от fede

# 678
  • Мнения: 2 515
Здравейте от 4 дни ми закъснявя,правих си 2 теста за бременност и са отрицателни.Нямам никакви симптоми за бременност.Чувствам се добре и бялото ми течение е нормално.Възможно ли е да съм бременна.  
Не е нормално да имаш бяло течение!
И честно казано, не разбирам въпросите от сорта „Имам закъснение и отрицателни тестове, бременна ли съм?”

# 679
  • Мнения: 8
Значи щом имам бяло течение няма как да съм  бременна нали.

# 680
  • Мнения: 646
Значи щом имам бяло течение няма как да съм  бременна нали.
Значи, че спешно трябва да посетиш гинеколог и да ти разясни някои неща, всъщност всичко. Не е нормално да водиш полов живот и да задаваш такива глупави въпроси!!!

# 681
  • Мнения: 32
За тези, които са против моето изказване искам само да отбележа дебело, че аз не съм качила само бледи черти ами съм качила снимка с 6 теста правени в различни дни, които показват, че след бледа черта е нормално да се насища с всеки изминал ден.Понеже изчетох много коментари на жени, които са си правели тест и след 5 часа (примерно) са получили бледа черта и накрая са разочаровани и ядосани на дадения тест защо едва ли не ги е заблудил а те дори не са си правели труда да прочетат, че до примерно 10тата минута се отчита тест и не по-късно. Друг път съм си правила тестове и не съм получавала фълшив положителен а повярвайте ми много тестове съм направила докато стигна до тази снимка, която качих. Реших да споделя моя опит черно на бяло.

С Престо февруари или март месец(не си спомням) получих една хубава розова втора черта още на 2-рата минута.
Е, бременност нямаше. Дори и биохомична такава, тъй като дори и най-евтините тестове с чувствителност 10 бяха отрицателни.
Единственото, което издразни в твоя пост е че казваш, че, ако получиш втора бледа, но не се насища, то момичетата ще имат биохомична бременност.
За сведение, контролните ми линии на тестовете на Шуър чек(април) далеч не бяха наситени, колкото тестовите такива, но HCG-то ми по това време беше 893.




Просто споделям моя опит и как е при мене. Имах случай в който ми закъсняваше с 5 дни, чертата на теста си седеше все бледа и накрая прокървях. Пуснах кръвен и генеколожката ми потвърди, че е било биохимична бременност. После пак забременях, чертата се насищаше после почна да избледнява и спонтанен аборт.Много истории съм прочела и масово на много жени, които получават бледи черти, които не потъмняват изобщо колкото и дни закъснение да имат се получава същата история.Когато една черта на теста потъмнява това значи, че расте хормона. При много други жени съм наблюдавала това, което в момента ви пиша не само при мене.

# 682
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Тестовете за бременност не са като тези овулация. Има ли черта появила се в контролното време бременност има, дали ще се развие, задържи и т.н е съвсем друга тема.
Изключвам така коментираните тук Престо защото нте определено имат пробелм с качеството очевидно.


Много много бледа по скоро сянка, по ясно се вижда на живо. 3 или 4 дена до мц.

Последна редакция: нд, 19 май 2019, 21:16 от AnMary

# 683
  • Мнения: 572
Най-обикновените тестове за бременност също вършат работа. Но, ако въпросът е с много неизвестни, най-добре отиди на лекар.

# 684
  • Мнения: 1 132
Здравейте Дами. Правим опити за второ бебенце от есента, около Нова година имах една биохимична бременност. Цикълът ли варира от 32-36 дни днес ми е 34 ден и си направих тест, не смея да се радвам много но пеперудите вътре в мен бошуват. Какво мислите за теста? Положителен ли е, според вас?

# 685
  • Мнения: 290
Здравейте Дами. Правим опити за второ бебенце от есента, около Нова година имах една биохимична бременност. Цикълът ли варира от 32-36 дни днес ми е 34 ден и си направих тест, не смея да се радвам много но пеперудите вътре в мен бошуват. Какво мислите за теста? Положителен ли е, според вас?

Според мен си е положителен! Тихичко честито и желая този път до финал Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 132
Много ти благодаря. С това честито ме разплака.

# 687
  • Мнения: 1 139
Според мен също е положителен, стискам палци вс да е наред 🤞

# 688
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз мисля че е положителен !

# 689
  • София
  • Мнения: 11 411
И на мен ми се привижда нещо като втора черта, но бих повторила с шуър чек.

Общи условия

Активация на акаунт