Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 319
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 695
Много бледа черта се появи още на втората минута. Започна обаче и леко зацапване, затова си мисля, че е изпарителна. Имам 2 дни до цикъл. Ще снимам като се прибера вкъщи.

# 766
  • Мнения: 320
Аз съм ползвала one step и тестовете си бяха положителни, т.е не са ме подивели. Вървяха с тестовете за овулация и като пристигнаха си направих един на шега, за да ги пробвам, а то се оказа, че съм бременна.

# 767
  • Мнения: 12
 Момичета, отново съм аз.. на 2ри ден от закъснението съм. До сега правих вече 3 теста отрицателни.. този не знам и аз как да го чета. Не е със сутришна урина

# 768
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Има втора черта.

# 769
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз виждам ясна втора черта !

# 770
  • Мнения: 12
По-евтиния шуър я показа почти невидима.. Утре ще пробвам сутринта със streamer пак. Доста ти играе по нервичките такава ситуация.

# 771
  • Мнения: 590
По-евтиния шуър я показа почти невидима.. Утре ще пробвам сутринта със streamer пак. Доста ти играе по нервичките такава ситуация.
Аз мисля ,че си бременна . Толкова много тестове все бледи чертички няма как на всички да са изпарителни. Успех 🍀

# 772
  • Мнения: 5 695

Това е от преди малко. Същата беше и сутринта. Дали е изпарителна?

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 14:55 от Sissy

# 773
  • Мнения: 1 466

Това е от преди малко. Същия беше и сутринта. Дали е изпарителна?

Не ми изглежда изпарителна.

# 774
  • Мнения: 105

Това е от преди малко. Същата беше и сутринта. Дали е изпарителна?

Сиси, не искам да те разочаровам, но точно този тест ми даде ъакава чертичка. След това правих още 2 3 същите и бяха отрицателни в същуя ден. Отидох на кръвен и отрицателен...

# 775
  • Мнения: 505

Това е от преди малко. Същата беше и сутринта. Дали е изпарителна?

Сиси, не искам да те разочаровам, но точно този тест ми даде ъакава чертичка. След това правих още 2 3 същите и бяха отрицателни в същуя ден. Отидох на кръвен и отрицателен...

Точно тоэи тест отчита над 10 чхг и се дава эа инвитро,пише го даже на опаковката.
Эа мен си е твърдо положителен.

# 776
  • Мнения: 23
Дами аз направих същия най евтиния и прост тест...същото бледа черта ,последва още един накрая купих 5 различни от шурчек до престо до още каквото имаше в аптеката и все такива бледи никакви черти за рамките на 3 дни ,ха на лекар и ха честито! И понеже не знаех бъркам ли се, полудявам ли попаднах точно тук в тази тема! 😁

# 777
  • Мнения: 5 695
И да е положителен, зацапването продължава. Май вече няма значение. Ще го броя БХ Б.

# 778
  • София
  • Мнения: 1
А при мен се оказа киста, а не бременност ;-(

# 779
  • София
  • Мнения: 10 642

Това е от преди малко. Същата беше и сутринта. Дали е изпарителна?

Сиси, не искам да те разочаровам, но точно този тест ми даде ъакава чертичка. След това правих още 2 3 същите и бяха отрицателни в същуя ден. Отидох на кръвен и отрицателен...

Точно тоэи тест отчита над 10 чхг и се дава эа инвитро,пише го даже на опаковката.
Эа мен си е твърдо положителен.

Не се дава за жени след ин витро, а е за ин витро употреба, т.е. извън тялото! На всеки тест го пише това.

Общи условия

Активация на акаунт