Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 671
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 4
Благодаря ти Happy_mommy,

Много се надявах да е положителен. Всъщност онзи ден направих един друг, който беше в тестовете за овулация и ми се стори, че виждам много бледа розова линийка, а тези ги взех за да потвърди.

# 826
  • Мнения: 604
Благодаря ти Happy_mommy,

Много се надявах да е положителен. Всъщност онзи ден направих един друг, който беше в тестовете за овулация и ми се стори, че виждам много бледа розова линийка, а тези ги взех за да потвърди.
Вземи си един обикновен шуър чек,там ако се появи чертичка,дори и бледа си означава бременност.От писалките на шуър чек не съм доволна,два пъти са ми давали бледи черти,както и престо,а бременност нямаше.Късмет🍀

# 827
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Здравейте! От няколко месеца правим опити за бебче. Цикълът ми е редовен - на 28/29 дни, като предния месец ми дойде на 15.05. Овулация не съм следила. Според приложението, което ползвам, предполагаема О е била на 27.05. Днес, ден преди очаквания цикъл, реших да направя тест :

Скрит текст:
Първият е от сутринта, вторият е направен преди час-два. И при двата теста втората чертичка се появи след секунди.

На мен ми изглеждат категорично положителни, но ми е интересно случвало ли се е и при други мами да има толкова наситена черта преди евентуално закъснение?

За всеки случай утре мисля да направя и един Шуър Чек.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 16:13 от Ariiel

# 828
  • Мнения: 604
Здравейте! От няколко месеца правим опити за бебче. Цикълът ми е редовен - на 28/29 дни, като предния месец ми дойде на 15.05. Овулация не съм следила. Според приложението, което ползвам, предполагаема О е била на 27.05. Днес, ден преди очаквания цикъл, реших да направя тест :

Скрит текст:
Първият е от сутринта, вторият е направен преди час-два. И при двата теста втората чертичка се появи след секунди.

На мен ми изглеждат категорично положителни, но ми е интересно случвало ли се е и при други мами да има толкова наситена черта преди евентуално закъснение?

За всеки случай утре мисля да направя и един Шуър Чек.
Нормално е да са наситени,минали са 14 дни от предполагаемата овулация,а може и по-рано да е била Simple Smile Тихичко честито❤

# 829
  • Мнения: 290
Здравейте! От няколко месеца правим опити за бебче. Цикълът ми е редовен - на 28/29 дни, като предния месец ми дойде на 15.05. Овулация не съм следила. Според приложението, което ползвам, предполагаема О е била на 27.05. Днес, ден преди очаквания цикъл, реших да направя тест :

Скрит текст:
Първият е от сутринта, вторият е направен преди час-два. И при двата теста втората чертичка се появи след секунди.

На мен ми изглеждат категорично положителни, но ми е интересно случвало ли се е и при други мами да има толкова наситена черта преди евентуално закъснение?

За всеки случай утре мисля да направя и един Шуър Чек.

Няма смисъл от още тестове, тези са категорично положителни. По-добре си пусни кръвен и според него отиди направо при АГ. Честито Simple Smile

# 830
  • Мнения: 7 913
А кръвен за какво е в случая, щом "тези са категорично положителни"? Направо да си запазва час за лекар за около 10 дневно закъснение...

# 831
  • Мнения: 3 301
Положителни са. 10 дни след закъснението отиди на лекар да види дали всичко е наред.
Какво повече може да потвърди кръвния? Какъв е смисъла.

# 832
  • Мнения: 2
Здравейте момичета искам да попитам според вас нормални ли са тези резултати и някои правил ли си е кръвни тестове за бременност. Във вторник стойностите бяха ЧХГ - 69 mIU/ml  , четвъртък - 153 , а в неделя сутрин 400,40 mIU/ml нисък ли е резултатът, как мислите

# 833
  • Мнения: 3 301
Здравейте момичета искам да попитам според вас нормални ли са тези резултати и някои правил ли си е кръвни тестове за бременност. Във вторник стойностите бяха ЧХГ - 69 mIU/ml  , четвъртък - 153 , а в неделя сутрин 400,40 mIU/ml нисък ли е резултатът, как мислите
Попитай някой лекар. Като не можете да си разчетете резултата защо сте правили кръвен тест? Явно не е предписан от лекар.

# 834
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за отговорите и съветите! Утре ще се обадя да си запиша час лекар. Heart Exl

# 835
  • Мнения: 290
Ами в случая е основно любопитството хаха, поне при мен беше така. Пуснах кръвен, на 2ри ден закъснение и се оказа над 1000ед., което ми даде възможност по-рано да се потвърди дали всичко е където трябва и поне на този етап дали е наред. Simple Smile

# 836
  • Мнения: 1 781
Здравейте момичета искам да попитам според вас нормални ли са тези резултати и някои правил ли си е кръвни тестове за бременност. Във вторник стойностите бяха ЧХГ - 69 mIU/ml  , четвъртък - 153 , а в неделя сутрин 400,40 mIU/ml нисък ли е резултатът, как мислите
Супер е резултата. Чхг трябва да се прави през ден и резултата да се удвоява, което е така при теб. Честито!

# 837
  • Мнения: 16
Здравейте отново момичета. Нов месец, нов тест с 2 черти. Помните предния месец ПРЕСТО ми даде + , но след времето за отчитане. Сега новият месец вече.. Днес трябва да ми дойде и реших да си направя един тест, ей така без да имам симптоми.. и на теста на BelivePro ми показа втора бледа черта.. но тъй като знаем, че тези тестове дават много изпарителна реших да си взема друг, нов е казва се Twip test, и е до колкото разбрах дъщерна на Шурчек. Та за моя изненада мисля че 2рата черта отново е на лице и направо съм в шах, немога да повярвам. Вие какво мислите ?

# 838
  • Мнения: 572
Аз не бях доволна от Sure check, показа ми отрицателен резултат. В този ред на мисли, дори и дъщерната компания в случая не би ми вдъхнала доверие. И обикновен тест може да покаже наличие на бременност.

# 839
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Е, този в случая е положителен, така че не виждам връзката. А по-добре да покаже по-късно, отколкото да даде изпарителни, демек неверни черти.

Общи условия

Активация на акаунт