Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 775
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
С мъжа ми опитваме за бебче от 2 години. Днес, на 3ти ден закъснение си направих тест, който за първи път показа втора розова черта в оказаното за отчитане време, която обаче след няколко минути изчезна. Не се радвам, не се и отчайвам, но на вас случвало ли ви се е?

# 901
  • Мнения: 3 321
Здравейте момичета,
С мъжа ми опитваме за бебче от 2 години. Днес, на 3ти ден закъснение си направих тест, който за първи път показа втора розова черта в оказаното за отчитане време, която обаче след няколко минути изчезна. Не се радвам, не се и отчайвам, но на вас случвало ли ви се е?
Да с шуърчек от старите. Първия път като забременях тъй като не ми се вярваше след 2 положителни с плътна черта реших да правя и трети него не го изхвърлих веднага и за мое учудване по късно чертата беше изчезнала, а си беше плътна като контролната. Ако се е появила бледата черта във времето на отчитане би трябвало да е положителен.
Направи си друг за предпочитане със сутрешна урина или поне гледай да не си пишкала поне 3-4 часа като решиш да си правиш. Успех и най-важното не се отчайвай.

# 902
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
С мъжа ми опитваме за бебче от 2 години. Днес, на 3ти ден закъснение си направих тест, който за първи път показа втора розова черта в оказаното за отчитане време, която обаче след няколко минути изчезна. Не се радвам, не се и отчайвам, но на вас случвало ли ви се е?
Да с шуърчек от старите. Първия път като забременях тъй като не ми се вярваше след 2 положителни с плътна черта реших да правя и трети него не го изхвърлих веднага и за мое учудване по късно чертата беше изчезнала, а си беше плътна като контролната. Ако се е появила бледата черта във времето на отчитане би трябвало да е положителен.
Направи си друг за предпочитане със сутрешна урина или поне гледай да не си пишкала поне 3-4 часа като решиш да си правиш. Успех и най-важното не се отчайвай.

Благодаря много, но за жалост ми дойде гаадния цъкъл 😭

# 903
  • Мнения: 9
Здравейте,днес направих 2ри тест със сутрешна урина.Мисля да ида и на кръвен тест,за да сме 100 % сигурни. ТОВА Е СНИМКА на теста...☺️🤗

# 904
  • Мнения: 23
Според мен,няма смисъл от кръвен тест,след като имаш два теста с бледи черти. Най добре си запиши час при доки и отиди! Насищането на тестовете не става толкова бързо,но когато се повтарят бледи черти на тестовете,то няма как да те лъжат.
Направо ти казвам ЧЕСТИТО!
И ми е интересно,какво стана с дамите с подобни тестове...ходиха ли на лекар бременеят ли с пълна сила?...Похвалете се бе душици..... 🤗🤗🤗

# 905
  • Бургас
  • Мнения: 145
Според мен,няма смисъл от кръвен тест,след като имаш два теста с бледи черти. Най добре си запиши час при доки и отиди! Насищането на тестовете не става толкова бързо,но когато се повтарят бледи черти на тестовете,то няма как да те лъжат.
Направо ти казвам ЧЕСТИТО!
И ми е интересно,какво стана с дамите с подобни тестове...ходиха ли на лекар бременеят ли с пълна сила?...Похвалете се бе душици..... 🤗🤗🤗
Аз имах такъв тест 3 дена преди датата за цикъл. Ходих на преглед има си сакче, което си е на правилното място, но е рано още за пулс.

# 906
  • Мнения: 3 321
Аз след такава бледа черта 2 дни преди цикъл и то с Престо съм вече почти в 6 месец.

# 907
  • Мнения: 23
Страхотни сте момичета! Да сте живи и здрави и да Ви бъде лека и лесна бременността! Пожелавам много късмет от все сърце на всички Ви!!!
🤗🤗🤗🤗🤗

# 908
  • Мнения: 2
10 дена закъснение болки в гърдите и корема тест направих преди малко sure chekk е теста и там където трябва да бъде втората черта има бяла черта на някой случвало ли му се

# 909
  • София
  • Мнения: 10 642
Теста е отрицателен.
Бялата черта е зоната напоена с реактив.

# 910
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз се присъединявам към групичката на дамите с положителен тест - един следобеда и един с първа урина, с бледи, но ясно видими чертички. Въпросът ми е - случвало ли се е някоя от вас да усеща болки в яйчници/бъбреци/високо горе в продължение на дни? При мен болката не е крайно силна, но мени положението си (ляво, дясно, бъбреци, горе) вече седмица и се чудя нормално ли е. Записала съм си час за гинеколог следващата седмица, но все пак ми е интересно да чуя коментарите ви.

# 911
  • Мнения: 4
Здравейте, незнаю дали съм на правилното място-извинявам се ако не съм. Случаят ми е следния:на 29.06 трябваше да ми дойде, днес 3 дни след закъснението тази сутрин си направих тест и беше отрицателен въпроса ми е дали съм избързала или да пробвам с друг тест... тази сутрин правих с шуър чек.

# 912
  • Мнения: 3 321
Здравейте, и аз се присъединявам към групичката на дамите с положителен тест - един следобеда и един с първа урина, с бледи, но ясно видими чертички. Въпросът ми е - случвало ли се е някоя от вас да усеща болки в яйчници/бъбреци/високо горе в продължение на дни? При мен болката не е крайно силна, но мени положението си (ляво, дясно, бъбреци, горе) вече седмица и се чудя нормално ли е. Записала съм си час за гинеколог следващата седмица, но все пак ми е интересно да чуя коментарите ви.
Мен в началото почти през цялото време ме болеше кръста или ниско долу корема(като менструална болка). И с първата бременност бях така и сега пак. Първия път се бях шашнала, но лекарката ме успокой, че е нормално и че почти през цялата бременност от време на време (да не кажа през цялото време) ще ме боли тук там. Повечето болки са нормални, но е добре лекаря да знае за тях за да си спокойна. Но с едно уточнение под нормална болка разбират в границите на търпимото и по скоро досадна отколкото да боли много. Всяка силна болка е притеснителна. Аз лично съм с нисък праг на болката и мога да кажа, че не ме е боляло чак толкова много. Като почне да ме боли кръста разходката помага много в моя случай.

# 913
  • Мнения: 4

Момичета, моля за вашето мнение, според вас положителен ли е теста

# 914
  • Мнения: 23
Здравейте, и аз се присъединявам към групичката на дамите с положителен тест - един следобеда и един с първа урина, с бледи, но ясно видими чертички. Въпросът ми е - случвало ли се е някоя от вас да усеща болки в яйчници/бъбреци/високо горе в продължение на дни? При мен болката не е крайно силна, но мени положението си (ляво, дясно, бъбреци, горе) вече седмица и се чудя нормално ли е. Записала съм си час за гинеколог следващата седмица, но все пак ми е интересно да чуя коментарите ви.
Спокойно! Аз имах болки сякаш че ще ми дойде,едни такива търпимо тъпи и на различни места...ама спряха след няколко седмици! Учудващо и до днес гърдите ме болят и са напрегнати а вече съм 4ти месец(след бледите чертички на тестовете)Честито и успех!

Общи условия

Активация на акаунт