Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 585
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 11 482
Не знам какво имаш предвид с "едва ли отново се е получило", но и този тест е положителен.

# 946
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Защо сравняваш чертите при различни марки, това нищо не означава. Вторите черти на всички тестове са очеизвадни, като не им вярваш пусни кръвен да се убедиш.

# 947
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
а и тези предните може да са с по-висока чувствителност?
ти ще кажеш какво пише на тях ?

# 948
  • Мнения: 215
а и тези предните може да са с по-висока чувствителност?
ти ще кажеш какво пише на тях ?
Предните са закупувани от Турция и са най-доброто качество което те предлагат, доктор ми ги е препоръчал. Много ви благодаря момичета, окуражихте ме ❤

# 949
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
ако се притесняваш отиди си пусни кръвен тест  Simple Smile

# 950
  • Мнения: 215
ако се притесняваш отиди си пусни кръвен тест  Simple Smile
Пусках си, трябва да е готов утре 🤔

# 951
  • София
  • Мнения: 11 482
Като си пуснала вече един кръвен, след 48 часа пусни пак в същата лаборатория, поне да има смисъл. Така еднократно не дава никаква информация, освен дали си бременна де, но то това си става ясно от пикливите тестове.

# 952
  • Мнения: 215
Като си пуснала вече един кръвен, след 48 часа пусни пак в същата лаборатория, поне да има смисъл. Така еднократно не дава никаква информация, освен дали си бременна де, но то това си става ясно от пикливите тестове.
Какво имаш впредвид за втория кръвен?

# 953
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Средно на 48 часа трябва да се удвои чхг.

# 954
  • Мнения: 572
Никога не е късно да отидеш на друг лекар за второ мнение. Тестовете са повече от положителни.

# 955
  • Мнения: 215
Никога не е късно да отидеш на друг лекар за второ мнение. Тестовете са повече от положителни.
Благодаря ви момичета, записах си час за четвъртък, предната ми овулация е била на 20ти, ако предположим че тогава е станало, дали доктора ще може да види нещо?

# 956
  • Мнения: 5 468
Кръвните тестове се пускат 2 пъти през 48-72 часа за да се види дали ЧХГ нараства добре. Смята се, че нормално хормонът се удвоява средно на 48-72 часа. Възможно е, обаче, да се удвоява и една идея по-бавно и пак всичко с бременността да е наред. Еднократният кръвен тест ще покаже бременност, но това вече го знаеш. Имаш 7 положителни теста, а положителните тестове не грешат.

Плоден сак в матката може да се види около 10 дпи закъснение или около 25 дни след овулация.

# 957
  • Мнения: 215
Момичета излезе ми кръвния тест за бременност, резултата явно е положителен 68.50 mIU/mL 🙏🏼

# 958
  • Мнения: 1 729
Честитооо !!!

# 959
  • Мнения: 3 321
Честито. Ако са ти запушени тръбите няма как да се развие каквато и да е бременност, защото сперматозоидите не могат да стигнат до яйцеклетката. Това беше обяснил един лекар на приятелката ми след като след такава диагноза тя най  неочаквано забременя докато се чудеха с мъжа й какво решение да вземат. Каза, че лекаря който и е обяснил това първо я гледал сякаш е луда като му казала, че преди около 2 месеца са и поставили диагноза, че са и запушени тръбите ама тя май е бременна. Е бременна си беше, а след това има и още 1 детенце.
Пожелавам ти и при теб всичко да е наред и лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт