Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 785
  • 15 079
  •   6
Отговори
# 975
  • Мнения: 215
Не съм от Бургас, така че не мога да помогна, но в Здравния подфорум има тема за акушер-гинеколози в Бургас.
Тази стойност показва, че бременност има. Оттам нататък, както са ти казали и по-назад, е важно да се види дали и как нараства за 48 часа.
Утре ще е вторият ми кръвен тест.. моля се всичко да е наред

# 976
  • Мнения: 175
Anasteyja, успокой се всичко ще бъде наред. Първо Surecheck не съм чула да дават грешно положителни резултати. Второ, резултатът ти от кръвния го потвърждава.
След около седмица ще може да се види и плоден сак ако всичко е ок и си е на мястото.
Знам, че ти е трудно предвид ситуацията, в която си, но опитай се да я караш малко по-спокойно и оптимистично. Аз бях подобен на теб случай, а сега съм в 5 месец.
Стискам ти палци всичко да е ок.

# 977
  • Мнения: 215
Anasteyja, успокой се всичко ще бъде наред. Първо Surecheck не съм чула да дават грешно положителни резултати. Второ, резултатът ти от кръвния го потвърждава.
След около седмица ще може да се види и плоден сак ако всичко е ок и си е на мястото.
Знам, че ти е трудно предвид ситуацията, в която си, но опитай се да я караш малко по-спокойно и оптимистично. Аз бях подобен на теб случай, а сега съм в 5 месец.
Стискам ти палци всичко да е ок.
Благодаря ти, мила 🦋

# 978
  • Мнения: 5 468
Здравейте, тъй като съм със смесени чувства реших да пиша. Това е тестът от вчера на трети ден закъснение. Случвало ли ви се е да отчете грешно?
Скрит текст:

Положителните тестове за бременност отчитат наличие на хормона на бременността (ЧХГ), така че няма как да грешат. Подвеждащи могат да бъдат единствено изпарителни черти на някои марки тестове, но те са сиви и обикновено излизат след времето за отчитане, така че няма как да се сбъркат. Ти имаш отчетлива втора розова черта, което е категорично положителен резултат. Изчакай 10-15 дни закъснение и отиди на преглед.

# 979
  • Мнения: 215
Момичета излезе ми втория тест за бременност, резултата е 162.20 mIU/mL. ❤❤❤Много съм щастлива
За 48 часа е нарастнал почти три пъти, дали това е опасно ?

# 980
  • Варна
  • Мнения: 25 212
е защо да е три пъти, от 68 на 162 не е три пъти Wink Иначе нараства добре според мен, нормално е в началото да нараства по-бързо, притеснително е обратното.

# 981
  • Мнения: 215
е защо да е три пъти, от 68 на 162 не е три пъти Wink Иначе нараства добре според мен, нормално е в началото да нараства по-бързо, притеснително е обратното.
Във форума чета че докторите ще могат да видят нещо чак когато нарастне над 1000, знаете ли нещо по въпроса?  
А имам предвид 3пъти защото до 180 има почти 20 единици ...
Олекна ми супер много ... ❤❤❤

# 982
  • Варна
  • Мнения: 25 212
68х3 не е 180. 2,3 пъти е нарастването, което е съвсем в рамките на нормалното. Сак се вижда при 10-на дни закъснение и ЧХГ около и над 1000, но това е ориентировъчно, ЧХГ нараства различно, може да се види и при стойност под 1000 и при 2000, зависи.

# 983
  • Мнения: 215
68х3 не е 180. 2,3 пъти е нарастването, което е съвсем в рамките на нормалното. Сак се вижда при 10-на дни закъснение и ЧХГ около и над 1000, но това е ориентировъчно, ЧХГ нараства различно, може да се види и при стойност под 100 и при 2000, зависи.
Благодаря ви, много ме успокоявате ❤

# 984
  • Мнения: 572
Честито и от мен! Лека бременност ти пожелавам. Да се радваш на здраво и пухкаво бебе!

# 985
  • Мнения: 215
Честито и от мен! Лека бременност ти пожелавам. Да се радваш на здраво и пухкаво бебе!
Благодаря ти ❤

# 986
  • Мнения: 197
Здравейте, мами! Току що си направих тест след 2 дни закъснение. Според вас дали е положителен? Simple Smile

# 987
  • Мнения: 215
Здравейте, мами! Току що си направих тест след 2 дни закъснение. Според вас дали е положителен? Simple Smile


Според мен да!
Тихичко честито!

# 988
  • Мнения: 197
Благодаря, всяко мнение е важно за мен! Simple Smile

# 989
  • Мнения: 31
Моят първият тест беше със същата чертичка. Положителен е, тихичко честито! 🌞
Здравейте, мами! Току що си направих тест след 2 дни закъснение. Според вас дали е положителен? Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт