Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 870
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 12
Здравейте, закъснява ми от 5 дни, а до сега винаги цикълът ми винаги е бил редовен. Направих си два теста. На двата излезе втора чертичка, но бледа, а днес ходих и на преглед и лекарката каза, че за сега нищо не се вижда и според нея тестовете не са положителни понеже едната черта била по-бледа. Трябвало и двете да са с еднакъв цвят. Какво да си мисля? Дали е рано още? Или само си въобразявам?

# 991
  • Мнения: 1 466
Здравейте, закъснява ми от 5 дни, а до сега винаги цикълът ми винаги е бил редовен. Направих си два теста. На двата излезе втора чертичка, но бледа, а днес ходих и на преглед и лекарката каза, че за сега нищо не се вижда и според нея тестовете не са положителни понеже едната черта била по-бледа. Трябвало и двете да са с еднакъв цвят. Какво да си мисля? Дали е рано още? Или само си въобразявам?
Тестът е положителен. На 5 дневно закъснение е нормално да не се види, затова се препоръчва да се отиде на лекар след 10 дневно закъснение.

# 992
  • Мнения: 260
И за мен е положителен, моята черта също беше едва доловима. Изчакай още седмица и тогава на лекар.

# 993
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Теста е положителен но аз се чудя какви са тези доктори. Че млади момичета с първа бременност не са наясно кога какво може да се види разбирам, но че лекари със специализация гинекология не са не мога да си обясня.

Днес направих и първи тест и има съвсем бледа черта, дано дано Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 10:11 от Две в едно ;)

# 994
  • Мнения: 215

Момичета, днес е 5ти ден от закъснението на МЦ и вече видяхме една мъничка точица, станало е при закъсняла овулация и АГ мисли че дори са близнаци понеже до нея има още една по-малка точица... ❤Много съм щастлива, надявам се всичко да е наред ❤

# 995
  • Мнения: 2 515

Момичета, днес е 5ти ден от закъснението на МЦ и вече видяхме една мъничка точица, станало е при закъсняла овулация и АГ мисли че дори са близнаци понеже до нея има още една по-малка точица... ❤Много съм щастлива, надявам се всичко да е наред ❤
Може би искаш да кажеш „подранила” овулация. Simple Smile
Супер. Спокойна бременност.

# 996
  • Мнения: 215

Момичета, днес е 5ти ден от закъснението на МЦ и вече видяхме една мъничка точица, станало е при закъсняла овулация и АГ мисли че дори са близнаци понеже до нея има още една по-малка точица... ❤Много съм щастлива, надявам се всичко да е наред ❤
Може би искаш да кажеш „подранила” овулация. Simple Smile
Супер. Спокойна бременност.
Закъсняла, по принцип трябва да съм 6та седмица но всъщност съм 4та

# 997
# 998
  • София
  • Мнения: 11 411
В четвърта няма как да се види. Бъркаш нещо.
Иначе - честито.

# 999
  • Мнения: 7 917
На 5дни закъснение си в 5та седмица (4w5d). Как така си в 4та, то това е седмицата на имплантиране, преди закъснение? На 5дни закъснение нищо освен точица не може да се види, дори и това не се вижда обикновено... та не знам за каква закъсняла овулация се говори...

# 1 000
  • Мнения: 215
На 5дни закъснение си в 5та седмица (4w5d). Как така си в 4та, то това е седмицата на имплантиране, префи залъснение? На 5дни закъснение нищо освен точица не може да се види, дори и това не се вижда обикновено... та не знам за ксква зякъсняла овулация се говори...
Чхг ми е ниско за 5та седмица, вчера ми беше 162, а си нараства за 48 часа както трябва

# 1 001
  • София
  • Мнения: 11 411
Е как вчера е било толкова ниско, пък се е видяло точка, че даже и две. Нещо ме съмнява този лекар Thinking

# 1 002
  • Мнения: 625
Извинявам се, че така се включвам, ама според мен сега ти е нужно само спокойствие и да изчакаш още дни закъснение, за да може лекар да види как се развиват нещата.. това гадаене за седмици и т.н. само би донесло притеснение според мен... в началото е трудно да запазим спокойствие, ясно ми е, ама и от бързане и 100000 прегледа няма много полза, от личен опит го мисля това...
Успех, дано всичко е наред и пухкаво финалче! Hug

# 1 003
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Закъсняла, по принцип трябва да съм 6та седмица но всъщност съм 4та
Как така на 5 дни закъснение трябва да си в 6-та седмица, а всъщност си 4-та? 5 дни закъснение е точно 5-та седмица, В 4-та действително нищо не може да се види, това е преди закъснение, 10-12-14 дни след овулация. Тогава единствено може да има положителен тест. А на това ниско ЧХГ да се види сак, че и два... И мен нещо ме съмнява, честно казано...

# 1 004
  • Мнения: 215
Закъсняла, по принцип трябва да съм 6та седмица но всъщност съм 4та
Как така на 5 дни закъснение трябва да си в 6-та седмица, а всъщност си 4-та? 5 дни закъснение е точно 5-та седмица, В 4-та действително нищо не може да се види, това е преди закъснение, 10-12-14 дни след овулация. Тогава единствено може да има положителен тест. А на това ниско ЧХГ да се види сак, че и два... И мен нещо ме съмнява, честно казано...
Ами явно само аз го виждам на снимката

Общи условия

Активация на акаунт