Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 657
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 170
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, моята статистика с чхг
18.07-12,3 IU/L в 16.00 ч. - Цибалаб периферна кръв
19.07-20,260  IU/L в 12.30 ч - Щерев, венозна кръв
20.07 - 24, 160 IU/L  в 8.00 ч. - Цибалаб, периферна кръв.
Общо взето, ако има значение пробата дали е от вената или от пръстта и стойностите в различните лаборатории и ако взема тези в Цибалаб, за 41 ч почти се е удвпило чхг, въпреки че на мен ми се вижда ниско и не залагам големи надежди, но за сега спирам с тестовете, иначе ще лудна.

# 1 171
  • Мнения: 4
Здравейте, моята статистика с чхг
18.07-12,3 IU/L в 16.00 ч. - Цибалаб периферна кръв
19.07-20,260  IU/L в 12.30 ч - Щерев, венозна кръв
20.07 - 24, 160 IU/L  в 8.00 ч. - Цибалаб, периферна кръв.
Общо взето, ако има значение пробата дали е от вената или от пръстта и стойностите в различните лаборатории и ако взема тези в Цибалаб, за 41 ч почти се е удвпило чхг, въпреки че на мен ми се вижда ниско и не залагам големи надежди, но за сега спирам с тестовете, иначе ще лудна.

Здравейте,наистина не разбирам защо си правите по 3 изследвания,след като резултатът е над нормата и се удвоява,значи сте бременна...изчакайте 10 дни и отидете на ехограф,няма какво друго да се направи,освен да се чака..аз си направих само един кръвен и изчаках 10 дни както ми каза акушерката

# 1 172
  • София
  • Мнения: 10 642
Лабораторията в Щерев е Цибалаб

# 1 173
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, моята статистика с чхг
18.07-12,3 IU/L в 16.00 ч. - Цибалаб периферна кръв
19.07-20,260  IU/L в 12.30 ч - Щерев, венозна кръв
20.07 - 24, 160 IU/L  в 8.00 ч. - Цибалаб, периферна кръв.
Общо взето, ако има значение пробата дали е от вената или от пръстта и стойностите в различните лаборатории и ако взема тези в Цибалаб, за 41 ч почти се е удвпило чхг, въпреки че на мен ми се вижда ниско и не залагам големи надежди, но за сега спирам с тестовете, иначе ще лудна.

Здравейте,наистина не разбирам защо си правите по 3 изследвания,след като резултатът е над нормата и се удвоява,значи сте бременна...изчакайте 10 дни и отидете на ехограф,няма какво друго да се направи,освен да се чака..аз си направих само един кръвен и изчаках 10 дни както ми каза акушерката
Защото знам, че трябва да има поне 2 стойност на чхг, за да се съди от него.
Лабораторията в Щерев е Цибалаб
Ами, ако е така, значи нещо не е както трябва, освен ако има значение периферната и венозна кръв, не съм толкова навътре в нещата.

# 1 174
  • София
  • Мнения: 10 642
ЧХГ се следи на най-малко 48часа, а не всеки ден!

# 1 175
  • София
  • Мнения: 1 248
ЧХГ се следи на най-малко 48часа, а не всеки ден!
Вероятно си права, но ако се бориш за дете от 5 години и се мъкнеш по клиники те всеки месец, дупчат те и те бърничкат къде ли не, минеш през всички видове арт, лапароскопски операции и какво ли не, похарчиш куп средства и се надяваш на поне малко светлина в тунела и ако видиш само мъничко от нея, вероятно би пускал и по два пъти на ден, не че това ще помогне и не че не знам правилата, достатъчно съм изчела. Тук задавам въпроси и очаквам конкретни отговори, а не нападки от сорта как трябва, знам до болка как трябва и знам до болка колко малък е шанса ми на 42 г с мъж с 3%морфология, лоша концентрация, лоша подвижност и един що годе работещ тестис и колко още по малък е за нормална в бременност, какъвто е случая ми. Извинявам се за острия тон и благодаря!

# 1 176
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Никой не те напада, защо реагираш така?  Просто е безсмислено това, което правиш. Доста от пишещите тук са минали през чакане, лапароскопии и ин витро, не знам защо си мислиш, че всички сме заченали от първия опит и хабер си нямаме какво е чакане и напразни надежди. Ми имаме, представѝ си. Но точно като минала през толкова много трябва да запазиш малко доза реализъм, иначе ще откачиш. Щото после не става по-лесно, става по-трудно - ще има ли пулс, ще расте ли, как ще е първата ФМ, кога ще усетиш движения, защо рита, защо не рита, че ти трябва всеки ден да си при лекаря си! А като се роди изобщо няма да ти стане по-спокойно, тревогите са до живот. Така че маааалко по-спокойно гледай на нещата, и сто теста да пуснеш няма да се успокоиш, даже както е видно се филмираш още повече. И за какво ти е?

# 1 177
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,

Днес ми бе 6 ден закъснение, вчера сутринта правих тест и ми излезе втората чертичка но бледа, но днес преди малко прокървих леко. Май е била лъжлива втора черта, как мислите?

# 1 178
  • Мнения: 105
Дакота, прави ли тест днес?
Катето, не се притеснявай. Знам какво ти е. Стискам палци всичко да е наред и да се успокоиш. Според мен всичко ще е наред.

# 1 179
  • Мнения: 3 794
Здравейте момичета,

Днес ми бе 6 ден закъснение, вчера сутринта правих тест и ми излезе втората чертичка но бледа, но днес преди малко прокървих леко. Май е била лъжлива втора черта, как мислите?

Отиди на лекар.

# 1 180
  • Мнения: 105
Здравейте момичета,

Днес ми бе 6 ден закъснение, вчера сутринта правих тест и ми излезе втората чертичка но бледа, но днес преди малко прокървих леко. Май е била лъжлива втора черта, как мислите?
Може  ли снимка на теста? Може да не е фалшива и да тр да отидеш на лекар. Може да е нисък прогестерон, коетое опасно за бременноста

# 1 181
  • София
  • Мнения: 1 248
Никой не те напада, защо реагираш така?  Просто е безсмислено това, което правиш. Доста от пишещите тук са минали през чакане, лапароскопии и ин витро, не знам защо си мислиш, че всички сме заченали от първия опит и хабер си нямаме какво е чакане и напразни надежди. Ми имаме, представѝ си. Но точно като минала през толкова много трябва да запазиш малко доза реализъм, иначе ще откачиш. Щото после не става по-лесно, става по-трудно - ще има ли пулс, ще расте ли, как ще е първата ФМ, кога ще усетиш движения, защо рита, защо не рита, че ти трябва всеки ден да си при лекаря си! А като се роди изобщо няма да ти стане по-спокойно, тревогите са до живот. Така че маааалко по-спокойно гледай на нещата, и сто теста да пуснеш няма да се успокоиш, даже както е видно се филмираш още повече. И за какво ти е?
Целта ми бе единствено да видя за 2, 3 дни, че хормона нараства правилно и да оставя всичко в Божиите ръце, нищо повече, да сгреших, че вчера смених лабораторията, беше излишно движение. Както и да е, дано всички тук имаме успех!

# 1 182
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Така е, първият и третият са ОК, вторият е бил просто излишен. А аз лично си мисля, че дори и в различни лаборатории от една верига може да има разлики, кръвта е била взета от различно място, изобщо напълно безсмислено и заблуждаващо тестване. С добри чувства ти го пиша, просто сама се филмираш. Изчакай си времето за прегледа, каквото има да става ще стане.

# 1 183
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,

Днес ми бе 6 ден закъснение, вчера сутринта правих тест и ми излезе втората чертичка но бледа, но днес преди малко прокървих леко. Май е била лъжлива втора черта, как мислите?
Може  ли снимка на теста? Може да не е фалшива и да тр да отидеш на лекар. Може да е нисък прогестерон, коетое опасно за бременноста

Здравейте,

Разбира се че може, от вчера сутринта е. Май няма да си имам бвбче

# 1 184
  • Мнения: 5 468
Катето, според мен, коректни резултати са първият и третият, защото са през ден и са в една и съща лаборатория. Тоест има удвояване.

Да, по принцип и в Щерев е посочено, че са Цибалаб, но за мен са си отделно от тях, доколкото знам си обработват кръвните проби на място и функционират като отделна лаборатория. Някъде във форума бях чела, че някои проби ги изпращат в Цибалаб и затова така е посочено.

Общи условия

Активация на акаунт