Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 607
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 1 200
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Не...това за ипарителните Wink

# 1 201
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, моята последна стойност за чхг е 57,730 - 46 часа след 24,160. Наложи се да пусна и днес, защото докторът ми в петък иска да я види. Вярвам, че всичко ще е ок.

# 1 202
  • Мнения: 613
Здравейте, моята последна стойност за чхг е 57,730 - 46 часа след 24,160. Наложи се да пусна и днес, защото докторът ми в петък иска да я види. Вярвам, че всичко ще е ок.
ЧГХ нараства перфектно,вече за втори път се вижда.Мисля,че е излишно,да се пуска отново.

# 1 203
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, моята последна стойност за чхг е 57,730 - 46 часа след 24,160. Наложи се да пусна и днес, защото докторът ми в петък иска да я види. Вярвам, че всичко ще е ок.
ЧГХ нараства перфектно,вече за втори път се вижда.Мисля,че е излишно,да се пуска отново.
И докторът ми каза това да пусна и достатъчно. Жалко че излезе 2 часа след прегледа, но в петък ще чуя и неговото мнение. Започва чакането, сак, ембрион, сърце и накрая бебе, дай Боже!

# 1 204
  • Мнения: 1 729
Здравейте, моята последна стойност за чхг е 57,730 - 46 часа след 24,160. Наложи се да пусна и днес, защото докторът ми в петък иска да я види. Вярвам, че всичко ще е ок.
Кате Heart Стискам палци все така да се развиват нещата Hug

# 1 205
  • Мнения: 1 235
3 дни преди датата ,какво мислите


На мен ми изглежда на положителен. Във времето на отчитане ли се появи тази черта?

# 1 206
  • Мнения: 175
Здравейте, моята последна стойност за чхг е 57,730 - 46 часа след 24,160. Наложи се да пусна и днес, защото докторът ми в петък иска да я види. Вярвам, че всичко ще е ок.
ЧГХ нараства перфектно,вече за втори път се вижда.Мисля,че е излишно,да се пуска отново.
И докторът ми каза това да пусна и достатъчно. Жалко че излезе 2 часа след прегледа, но в петък ще чуя и неговото мнение. Започва чакането, сак, ембрион, сърце и накрая бебе, дай Боже!
Кате, помня те от темите в Проблемно, знам колко е трудно да се повярва и да се приеме след години борба, че е възможно, въпреки че аз бях в тези теми за по-кратко от теб. Дори след положителния тест и покачващото се ЧХГ не успявах съвсем да повярвам и да се зарадвам напълно в началото, все си мислех, че ще се събудя и ще се окаже, че не е вярно.
ЧХГ расте супер, пожелавам ти много късмет, малко спокойствие и всичко да е безпроблемно до финала, ти го заслужаваш 💗

# 1 207
  • Мнения: 1
Здравейте! Малко ме обърка контралната черта и това размазано петно, което се намира отдолу. Та за това според вас какъв е резултата?

# 1 208
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, моята последна стойност за чхг е 57,730 - 46 часа след 24,160. Наложи се да пусна и днес, защото докторът ми в петък иска да я види. Вярвам, че всичко ще е ок.
ЧГХ нараства перфектно,вече за втори път се вижда.Мисля,че е излишно,да се пуска отново.
И докторът ми каза това да пусна и достатъчно. Жалко че излезе 2 часа след прегледа, но в петък ще чуя и неговото мнение. Започва чакането, сак, ембрион, сърце и накрая бебе, дай Боже!
Кате, помня те от темите в Проблемно, знам колко е трудно да се повярва и да се приеме след години борба, че е възможно, въпреки че аз бях в тези теми за по-кратко от теб. Дори след положителния тест и покачващото се ЧХГ не успявах съвсем да повярвам и да се зарадвам напълно в началото, все си мислех, че ще се събудя и ще се окаже, че не е вярно.
ЧХГ расте супер, пожелавам ти много късмет, малко спокойствие и всичко да е безпроблемно до финала, ти го заслужаваш 💗
Сърдечно ти благодаря, мила! Имам нужда от този кураж. Аз вярвам, че всичко ще е ок, защото го исках много това бебенце и се борих за него дълго и защото Господ в живота ми никога не ме е подвеждал, нито пък вярата ми, но някак си обкръжението ми в момента не подкрепя това мое все още мъничко и не осъзнато щастие. Този мъж и вторият ми, разведена съм от 9 години, от първият имам дъщеричка на 10 почти. Тя живее при мен. Преди 2 месеца се изнесох от апартамента на новият ми мъж, защото майка му не можеше да приеме детето ми и мислеше, че не я възпитавам правилно, тъй като е по активна и понякога шумна, не е от кротките девойки, но за мен тя е всичко на света. Реших да се изнеса заради нейното и моето спокойствие. Той дойде при нас, въпреки че не искаше да чуе за изнасяне. Може и това да повлия, успокои се, една много голяма тежест падна от мен и чудото се случи. С майка му едва ли някога ще сме в добри отношения, прекалено много ме нарани. Майка ми също не го харесва много него, тя все още не може да приеме развода ми, защото е консервативна, въпреки че никога няма да му каже нещо по този повод, но никак не е въодушавена от новината, че може би ще имам дете от него. И детето ми, покрай всички прелюдии преди да се изнеса разви известна непоносимост към мъжа ми, защото той тогава беше доста изнервен и демонстрираше неприемливо поведение. Не я е удрял, но понякога й викаше за най малкото нещо. Той съответно е щастлив, че ще става баща, но всички останали са някак не истински щастливи. Аз само на майка съм казала, иначе ако не е тя да ми помага, както и с каквото може понякога съм за никъде. Малката ще я уведомя, ако всичко е ок. Та това е, с предната ми бременност всички подскачаха от радост, а сега някак този негативизъм като че ли иска да смаже щастието ми. Изгледах детето си сама почти от една годинка, не мога да допусна да съм зависима от мъж, но бях решила, че ако с настоящият ми нещата не се получат, всички шансове за още едно дете ми умират, защото едва ли скоро бих се в пуснала в нова връзка. Той ме обича, аз него също, но и той понякога не осъзнава кои са приоритетите. Надявам се с бременността ми всичко да е ок, въпреки мненията на другите. Споделих това с вас, малко дълго стана, но са малко хората, жс които мога да споделя.

# 1 209
  • Мнения: 11 833
Най-вероятно е, но аз бих направила още един за по-сигурно Wink . Иначе втора черта, често е по-бледа

# 1 210
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кате важното е всичко да е наред с бременността, другото се нарежда не го мисли сега. С мъж или не вероятно това е последен шанс за още едно дете на тези години,но не позволявай лошо отношение към дъщеря ти.
Стискам палци и не ги мисли нещата толкова, само бременността да се развива добре!

# 1 211
  • Мнения: 8 948
Направи нов тест.

# 1 212
  • София
  • Мнения: 1 248
Кате важното е всичко да е наред с бременността, другото се нарежда не го мисли сега. С мъж или не вероятно това е последен шанс за още едно дете на тези години,но не позволявай лошо отношение към дъщеря ти.
Стискам палци и не ги мисли нещата толкова, само бременността да се развива добре!
И аз така мисля, за това игнорирам всичко и всички и се съсредоточавам емоционално само към настоящето ми дете и това, което бих искала да се появи в началото на идната година, разсейвам се помежду другото с работа.

# 1 213
  • Мнения: 19
, Искам да попитам на някого случвало ли се е теста да бъде по този начин? И какъв е бил резултата

# 1 214
  • Мнения: 150
, Искам да попитам на някого случвало ли се е теста да бъде по този начин? И какъв е бил резултата
Мисля,че теста е невалиден.Опитай утре сутрин с нов.

Общи условия

Активация на акаунт