Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 444
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 5 468
Благодаря ти! Чертите са изключително бледи, та не е сигурно, че е положитен.

Чертата е достатъчно отчетлива и е розова, така че не е изпарителна(те са сиви). Не знам на кое му викаш много бледа черта, но преди закъснение няма да видиш плътна черта, защото ЧХГ все още е в малко количество.

# 1 231
  • Мнения: 4




Има ли според Вас, макар и малка- възможност за бременност? Най-силно го желаем.

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 20:44 от AnMary

# 1 232
  • Мнения: 102
Момичета, направих си тест, но е раничко за цикъл.
Може ли да е фалшив, толкова ясна черта толкова рано.... 7 дни след"случката"

# 1 233
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тази черта няма как да е фалшива.

# 1 234
  • Мнения: 2 515
Момичета, направих си тест, но е раничко за цикъл.
Може ли да е фалшив, толкова ясна черта толкова рано.... 7 дни след"случката"
А 7 дни преди „случката”, имало ли е друга „случка” Wink ?

# 1 235
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И на мен ми намирисва на по-ранна случка Laughing Иначе си егати изключението, с чак толкова бързо нарастващо ЧХГ.

# 1 236
  • Мнения: 102
Момичета, направих си тест, но е раничко за цикъл.
Може ли да е фалшив, толкова ясна черта толкова рано.... 7 дни след"случката"
А 7 дни преди „случката”, имало ли е друга „случка” Wink ?
Хахаха... Ами не, случките са таймирани прецизно с тест...

# 1 237
  • Мнения: 2 515
Браво. Simple Smile Когато и да е станало, все е хубав този тест. Лека и успешна бременност ти желая.

# 1 238
  • Мнения: 102
Браво. Simple Smile Когато и да е станало, все е хубав този тест. Лека и успешна бременност ти желая.
Дано.... 2 години се взирам за втора чертичка...

# 1 239
  • Мнения: 3 267
Браво. Simple Smile Когато и да е станало, все е хубав този тест. Лека и успешна бременност ти желая.
Дано.... 2 години се взирам за втора чертичка...
Да, има си чертичка без грешка! Честито и леко бременеене!

# 1 240
  • Варна
  • Мнения: 256
Да споделя моя опит. Вече съм майка на 2 деца момиче и момче. Преди да родя момчето си имах 2 несполучлив бременности. Първата беше т. Нар. Химическа бременност, не знаех че има такава многобройни тестове с бледи черти, ЧХГ 22 и после ми дойде. 1 година по-късно теста знакова много тъмни черти олекна ми уж по-сигурно, но уви беше кухо яйце до 7 г. С чаках така и не се видя нищо и се наложи аборт, но то нямаше нищо че да го прживявам тежко. Няколко месеца забременях от раз и вече синът ми е на 3 месеца здраво родено с нормално раждане бебе.
  Така че моя съвет е бъдете търпеливи, хранете се добре и си почивайте още преди теста, не го мислете..и всичко ще е наред. Докато не чуете сърцето тихо се радвайте и бъдете позитивни.

# 1 241
  • София
  • Мнения: 10 642
Малка поправка - казва се биохимична бременност.

# 1 242
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Деси чудесно че се е получило при теб да са ти живи и здрави дечицата. За съжаление търпението добрата храна и спокойствие не са универсално решение за всички.

# 1 243
  • София
  • Мнения: 11 482
А какво се случи с ивона младенова? Да не роди?

# 1 244
  • Sofia
  • Мнения: 3 485




Има ли според Вас, макар и малка- възможност за бременност? Най-силно го желаем.
Положителен е

Общи условия

Активация на акаунт