Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 572
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Скрит текст:
Момичета, направих си тест, но е раничко за цикъл.
Може ли да е фалшив, толкова ясна черта толкова рано.... 7 дни след"случката"
А 7 дни преди „случката”, имало ли е друга „случка” Wink ?
Хахаха... Ами не, случките са таймирани прецизно с тест...
Не знам за,, случката,, ама нищо чудно да цъфнат близнаци.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 05:54 от AnMary

# 1 246
  • Мнения: 102
Скрит текст:
Момичета, направих си тест, но е раничко за цикъл.
Може ли да е фалшив, толкова ясна черта толкова рано.... 7 дни след"случката"
А 7 дни преди „случката”, имало ли е друга „случка” Wink ?
Хахаха... Ами не, случките са таймирани прецизно с тест...
Не знам за,, случката,, ама нищо чудно да цъфнат близнаци.

И аз така се зарадвах ... обаче се оказа извънматочна бременност от предния месец. Нямам никакви симптоми, така че се надявам да няма сериозни усложнения. Sad
Което пък означава че "фалшивия" положителен тест от предния месец хич не е бил фалшив. Явно престо си хващат бременността рано, още преди да е ясно какво и как ще се развие Simple Smile  

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 05:54 от AnMary

# 1 247
  • Мнения: 3 266
Скрит текст:
Момичета, направих си тест, но е раничко за цикъл.
Може ли да е фалшив, толкова ясна черта толкова рано.... 7 дни след"случката"
А 7 дни преди „случката”, имало ли е друга „случка” Wink ?
Хахаха... Ами не, случките са таймирани прецизно с тест...
Не знам за,, случката,, ама нищо чудно да цъфнат близнаци.


И аз така се зарадвах ... обаче се оказа извънматочна бременност от предния месец. Нямам никакви симптоми, така че се надявам да няма сериозни усложнения. Sad
Което пък означава че "фалшивия" положителен тест от предния месец хич не е
бил фалшив. Явно престо си хващат бременността рано, още преди да е ясно какво и как ще се развие Simple Smile  
Много съжалявам за този развой. Пожелавам скоро да не е фалшив този положителен тест.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 05:54 от AnMary

# 1 248
  • Мнения: 2 515
zagor4e, много съжалявам.
Толкова бях въодушевена от твоя тест. Сигурна бях, че не са минали само 7 дни, но чак пък такъв развой не очаквах.
Гледай напред, ще се случи и хубавото. Simple Smile

# 1 249
  • Мнения: 102
zagor4e, много съжалявам.
Толкова бях въодушевена от твоя тест. Сигурна бях, че не са минали само 7 дни, но чак пък такъв развой не очаквах.
Гледай напред, ще се случи и хубавото. Simple Smile

Благодаря много за подкрепата. В момента тя значи наистина много за мен.

# 1 250
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Честно казано и аз си помислих, че е вероятно да е от преден месец, просто толкова ярка черта на 7-ми ден е невъзможна. Съжалявам за лошия развой. Как установиха извънматочна и как изобщо реши да отидеш на преглед без неприятни симптоми?

# 1 251
  • Мнения: 572
Много неприятна новина. Но, не унивай! Няма какво друго да се направи по въпроса, щом е установено, че е извънматочна. Животът е пред теб, сигурна съм, че ще се сдобиеш с рожбичка.

# 1 252
  • Мнения: X
Момичета при тест за бременност, на очакваната дата на МЦ, а възможно е и да ден два преди МЦ с втора по бледа, но видимо забележима черта, кога е най - удачно да се направи втори тест?  Simple Smile

# 1 253
  • Мнения: 2 515
Момичета при тест за бременност, на очакваната дата на МЦ, а възможно е и да ден два преди МЦ с втора по бледа, но видимо забележима черта, кога е най - удачно да се направи втори тест?  Simple Smile
Ако ги правиш за удоволствие - още утре.
Ако искаш да видиш просто по-наситена черта - след 2, 3 дни.

# 1 254
  • Мнения: X
Момичета при тест за бременност, на очакваната дата на МЦ, а възможно е и да ден два преди МЦ с втора по бледа, но видимо забележима черта, кога е най - удачно да се направи втори тест?  Simple Smile
Ако ги правиш за удоволствие - още утре.
Ако искаш да видиш просто по-наситена черта - след 2, 3 дни.


Първата ми бременност беше проблемна, за щастие завърши с едно пухкаво и голямо бебе...  Сега просто искам да съм сигурна, защото има девойки с положителни бледи и след няколко дни нищо, не искам да се разочаровам... С вторият просто искам да потвърдя резултата от първият Simple Smile Нямам симптоми, като 50% от жените тук, единствено ми се спи доста, но може и от времето да е...

Това е теста на ден преди или на денят на МЦ

http://prikachi.com/images.php?images/45/9622045I.jpg

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 02:15 от Анонимен

# 1 255
  • Мнения: 2 515
Това си е една много хубава чертичка. Не е чак толкова бледа.
Няма за какво да се тревожиш, просто си чакай 10-15 дни закъснение и ходи на преглед.
И да правиш тестове, те нищо няма да покажат и по никакъв начин няма да те успокоят.
И недей да четеш страшните развои тук, че има от лошо-по-лошо...Но пък щастливите мами са много повече 💕
Честито! И наистина трябва да се отпуснеш.

# 1 256
  • Мнения: X
Това си е една много хубава чертичка. Не е чак толкова бледа.
Няма за какво да се тревожиш, просто си чакай 10-15 дни закъснение и ходи на преглед.
И да правиш тестове, те нищо няма да покажат и по никакъв начин няма да те успокоят.
И недей да четеш страшните развои тук, че има от лошо-по-лошо...Но пък щастливите мами са много повече 💕
Честито! И наистина трябва да се отпуснеш.

Да, права си, май доста се разчетох и притесних... Искренно се надявам Господ да е с нас и да изкараме до финала, едно братче/сестриче 💞🙏🏻

# 1 257
  • Мнения: 125
Здравейте! За пръв път пиша тук, имам едно момиченце на 3 годинки и един мисед аборт февруари месец. Изчакахме няколко месеца да се възстановя физически и психически. Днес в деня, когато трябва да ми дойде направих тест, тест лента-до сега не съм купувала такъв. Та на теста има втора бледа черта, надявам се да отчита вярно. И двете чертички се появиха в указното време.
   

# 1 258
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дени вижда се ясна чертичка !

# 1 259
  • Мнения: 36
Здравейте! Това е първия месец в който не се пазим. Менструацията трябваше да настъпи на 01.08. Имах болки в яйчницитеи гърдите. Корема ме присви, когато отидох до тоалетната имаше съвсем налко бледа кръв и после цял ден нищо. Вечерта пак болки в яйчниците. Днес на път за аптеката усетих, че нещо потече, но си взех тест. Когато погледнах после беше тъмно кафеникаво червено. Като се забърсах също. Прикачвам снимка и на теста. Извинявам се за подробното обяснение, но се притеснявам нещо да не би да не е наред.

Общи условия

Активация на акаунт