Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 819
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 7 917
Кървене и положителен тест - отивай на лекар! Може и да е било биохимична, но...

# 1 261
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тестът е положителен. Свържи се с гинеколог, защото не е нормално да имаш кървене.

# 1 262
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета! И аз като повечето тук следя темата от няколко месеца. От около 7-8 месеца правим опити за бебе. По принцип М ми е редовно, но преди два месеца ми закъсня с 10 дни, направих тест, но беше отрицателен. Отидох на гинеколог и се установи, че единият ми яйчник е поликистозен.... Гинеколожката ми каза да не се притеснявам и ми даде да пия лекарства, включително пробиотик. Този месеца ми закъснява с 12 дни. Днес сутринта си направих тест и се показа втора бледа черта. Дали има бременност според вас?

# 1 263
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Теста изглежда положителен. А с 12 дни закъснение може направо на лекар да отидеш.

# 1 264
  • Мнения: 5 468
Да, положителен е.

# 1 265
  • Мнения: 12
Теста изглежда положителен. А с 12 дни закъснение може направо на лекар да отидеш.


Благодаря Ви! Ще отида на лекар и дано всичко е наред и да се зарадваме истински!

# 1 266
  • Варна
  • Мнения: 25 212
На мен ми се вижда много бледа тази черта за 12 дни закъснение. Не казвам, че не е положителен тестът, очевидно е положителен, но може реално закъснението ти да е по-малко и на ехограф нищо да не се види.

# 1 267
  • Мнения: 3 301
При поликистозни яйчници не изписват противозачатъчни като част от лечението. С такава диагноза на приятелката ми и изписаха такова. Аз като ходих на преглед и да искам хапчета ми откриха и на 2 яйчника поликистоза, но нищо друго освен противозачатъчните не съм пила. Не са ми и предлага ли друго лечение. Не съм запозната много с въпроса и за това питам. Стана ми интересно как ще има бледа черта ако е такова лечението. И наистина е много бледа за 12 дни закъснение.

# 1 268
  • Мнения: 12
При поликистозни яйчници не изписват противозачатъчни като част от лечението. С такава диагноза на приятелката ми и изписаха такова. Аз като ходих на преглед и да искам хапчета ми откриха и на 2 яйчника поликистоза, но нищо друго освен противозачатъчните не съм пила. Не са ми и предлага ли друго лечение. Не съм запозната много с въпроса и за това питам. Стана ми интересно как ще има бледа черта ако е такова лечението. И наистина е много бледа за 12 дни закъснение.

Аз не съм пила противозачатъчни, не са ми предписвали. 42 дни са минали реално от последния ми МЦ. Утре ще направя нов тест да видя отново какво ще покаже.

# 1 269
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Няма значение че е бледа, теста е положителен.

# 1 270
  • Мнения: 12
Здравейте! Днес направих втори тест с първа урина и отново има втора чертичка, но е по-бледа от първия тест. Най-вероятно по-късно ми е настъпила овулацията, тъй като както споменах вече съм с поликистозни яйчници и може би съм съвсем в началото. Прилагам снимки от първия и втория тест. Моля за мнения.

# 1 271
  • Мнения: 4 518
Положителни са си тестовете.
Аз не съм почитател на кръвните изследвания, но на Ваше място бих пуснала два през ден за да видя дали се удвоява. Доста е бледа чертичката, така би изглеждала на ден/два закъснение може би.

# 1 272
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Супер са си чертичките! Не се притеснявай Simple Smile

# 1 273
  • Мнения: 3
Здравейте, току що си направих профил, та- напълно нова съм. Извинявам се, ако пиша в грешна тема. С приятеля ми правехме за първи път опити за бебче този месец. По време на овулацията, преди и след нея-редовно. Днес ми е първи ден закъснение и направих тест сутринта, като станах. Положителен ли е този тест според вас? http://prikachi.com/images.php?images/315/9493315r.jpg


Напълно е възможно да е положителен! При моята бременност втората чертичка беше едва забележима!

# 1 274
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета! И аз като повечето тук следя темата от няколко месеца. От около 7-8 месеца правим опити за бебе. По принцип М ми е редовно, но преди два месеца ми закъсня с 10 дни, направих тест, но беше отрицателен. Отидох на гинеколог и се установи, че единият ми яйчник е поликистозен.... Гинеколожката ми каза да не се притеснявам и ми даде да пия лекарства, включително пробиотик. Този месеца ми закъснява с 12 дни. Днес сутринта си направих тест и се показа втора бледа черта. Дали има бременност според вас?
Това, че е бледа чертата изобщо да не те притеснява. Може пък и да си имала късна овулация и т.н. Варианти много, но в крайна сметка имаш ли втора черта това е важно, значи си бременна. И при мен с толкова дена закъснение имаше не толкова наситена втора черта. Ето, че се установи бременността и съм много щастлива. Изчакай още няколко дена и си запиши час при гинеколог. Желая ти успех 🤗

Общи условия

Активация на акаунт