Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 435
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 19
Здравейте момичета! От няколко месеца със съпруга ми правим опити за бебче! Закъснява ми с три дни,направих два теста и като че ли на единия виждам бледа втора черта,но не съм сигурна дали само аз я виждам!

# 1 306
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте момичета! От няколко месеца със съпруга ми правим опити за бебче! Закъснява ми с три дни,направих два теста и като че ли на единия виждам бледа втора черта,но не съм сигурна дали само аз я виждам!

И аз я виждам Simple Smile

# 1 307
  • Мнения: 4 518
И аз виждам чертичка на долния тест. Бледа е, но е там.

# 1 308
  • Мнения: 44
Здравейте момичета! Искам да задам някои въпросчета...последния ми цикъл беше на 14.07 а сега трябва да ми дойди на 11.08,но от два дена много ме болят гърдите,болят ме яйчниците и имам запек..Та въпроса ми е дали е възможно да е от това че ще ми идва или след 11 ако не ми е дошло да си правя тест за бременност.А ако направя сега предполагам не е проблем ?!

# 1 309
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Проблем е, ако направиш сега, защото няма да е достоверен. Изчакай 11-ти и тогава си направи.

# 1 310
  • Мнения: 87
Здравейте,днес трябва да ми дойде цикъла и имам симптоми(болят ме гърдите,болки в яйчниците..съвсем обичайните неща).Направих си тест,който имам от около 2 год.и подмятам от една чанта в друга.Дадоха ми го някакъв рекламен е.Присетих се за него и ми показва някаква бледа втора чертичка.Възможно ли е да е полужителен?Пропуснах да кажа ,че сме съвсем в началото на опитите(може би 3 или 4 пъти) Hands Pray

# 1 311
  • Мнения: 2 515
Ако не е с изтекъл срок на годност - полОжителен е.

# 1 312
  • Мнения: 19
Здравейте, благодаря за отговорите момичета! Днес ми дойде,но поне знам че не съм я видяла само аз бледата втора чертичка! Simple Smile а дали е била изпарителна или нещо друго....

# 1 313
  • Мнения: 2 515
Здравейте, благодаря за отговорите момичета! Днес ми дойде,но поне знам че не съм я видяла само аз бледата втора чертичка! Simple Smile а дали е била изпарителна или нещо друго....
Be live pro, също като Престо, дават такива черти. Следващият път с друг тест пробвай.
Скрит текст:
И аз се ошашках с един Престо този месец, а хем знам, че за нищо не стават. Даже по аптеките в града ни ги няма, но си ги поръчах, за да видя какви са тия черти, дето ги изкарва - е, подлуди ме 😂

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 13:09 от BornToBeHappy

# 1 314
  • Мнения: 19
Благодаря,задължително другия път ще пробвам с друг, че така само едни напразни вълнения! До колкото разбирам от форумите май най-надежден е шуър чек!

# 1 315
  • Мнения: 2 515
Мхм, Шуър Чек...
Или най-обикновена лентичка.

# 1 316
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И най-обикновените ленти вършат работа. При "Шуърчек", както и при "Престо", водеща е рекламата, само дето вторите са и некачествени.

# 1 317
  • Мнения: 12
Здравейте аз съм нова тук според вас виждате ли втората бледа черта или ми се привижда от вълнение и нетърпение

# 1 318
  • Мнения: 2 515
Аз не виждам. Имаш ли закъснение?

# 1 319
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте аз съм нова тук според вас виждате ли втората бледа черта или ми се привижда от вълнение и нетърпение

Имах такава три дни преди цикъл и сега имам бебе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт