Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 162
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 23
    Втори ден ми закаснява направих си тест отначало беше отрицателен след 10мин. изглеждаше по този начин. На живо е малко по тъмна чертата

    # 1 336
    • Мнения: 4 518
      Втори ден ми закаснява направих си тест отначало беше отрицателен след 10мин. изглеждаше по този начин. На живо е малко по тъмна чертата
      Щом е така аз бих повторила с шуър чек. Би трябвало да се покаже по-рано чертата, а и от тези много момичета се оплакват.
      Ама пък изглежда розова чертичката...

      # 1 337
      • Мнения: 23
        Утре сутринта мисля пак да си направя. Много благодаря!

        # 1 338
        • Пловдив
        • Мнения: 1 081
          Втори ден ми закаснява направих си тест отначало беше отрицателен след 10мин. изглеждаше по този начин. На живо е малко по тъмна чертата

          няма снимка Simple Smile

          # 1 339
          # 1 340
          • София
          • Мнения: 10 642

          Здравейте, момичета! Много съм объркана, не мога да а преценя дали е положителен или отрицателен теста

          Е как да няма снимка

          # 1 341
          • Мнения: X
          По принцип теста, за да е с достоверен резултат трябва да се отчете в указаното време, обикновенно е до 10 минита, след това резултата е невалиден. Направете нов тест и го отчетете във времето опиасно в упътването! Успех!!!

          # 1 342
          • Мнения: 572
          Като вземате тестове за бременност четете инструкциите и ги изпълнявайте, за да излизат достоверни резултати. После се чудите дали е положителен или отрицателен.

          # 1 343
          • Мнения: 10

          Здравейте мами и бъдещи мами теста е направен преди 5 дни, а вчера ходих на АГ, какво ще кажете по въпроса?

          # 1 344
          • Пловдив
          • Мнения: 5 155
          АГ какво ти каза по въпроса?

          # 1 345
          • Мнения: 10
          АГ какво ти каза по въпроса?
          Каза ми да отида след 10/15 дни.. друга информация не ми даде.

          # 1 346
          • София
          • Мнения: 10 576
          Ако искаш да чуеш сърчице, 2 седмици след закъснението трябва да отидеш. Днес 6 ден ли ти е?
          Теста е положителен, но е прекалено рано още.

          # 1 347
          • Мнения: X
          Много си избързала с АГ трябва поне 10 дни закъснение, за да се види... За сърчице поне 6-7 г.с. Успех!! Hug

          # 1 348
          • Мнения: 10
          Много си избързала с АГ трябва поне 10 дни закъснение, за да се види... За сърчице поне 6-7 г.с. Успех!! Hug
          Мерси ^^

          # 1 349
          • Пловдив
          • Мнения: 1 081
          Много си избързала с АГ трябва поне 10 дни закъснение, за да се види... За сърчице поне 6-7 г.с. Успех!! Hug
          Мерси ^^

          За да се вижда сак , със сигурност си имала ранна О . 
          Кръвен тест би те ориентирал - ако е над 1000 единици , значи е така Simple Smile
          Успех !

          Общи условия

          Активация на акаунт