Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 831
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 23
https:// Имам днес вече 5 ден.

# 1 366
  • София
  • Мнения: 10 516
Просто си направи нов тест.
Ако до 2 седмици не ти дойде така или иначе трябва да отидеш на лекар.

# 1 367
  • Мнения: 23
Да и аз така мисля. Много благодаря. Ще се включа след теста пак.

# 1 368
  • Мнения: 5 468
Малко вероятно е да си бременна, щом имаш такова закъснение и отрицателен тест. Причината явно е друга. След 10 дни  закъснение е добре да посетиш лекар.

# 1 369
  • Мнения: 23
Теста не е от днес от преди 2. Утре сутрин ще си направя друг живот и здраве. Първия имаше много бледа втора черта   След това си направих този но вечерта нямах търпение и се получи така. Имах вкъщи тест за овулация в интернет много четох и се оказа, че тестовете можело да отчитат и ЧХГ освен ЛХ, тъй като имали мн сходна структура. имам две ясни розови черти и без предмеснтруален синдром. Обикновено ми е мн редовен цикъла.

# 1 370
  • София
  • Мнения: 10 516
Този си е положителен.
Направи си утре сутрин още един.

# 1 371
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Теста не е от днес от преди 2. Утре сутрин ще си направя друг живот и здраве. Първия имаше много бледа втора черта   След това си направих този но вечерта нямах търпение и се получи така. Имах вкъщи тест за овулация в интернет много четох и се оказа, че тестовете можело да отчитат и ЧХГ освен ЛХ, тъй като имали мн сходна структура. имам две ясни розови черти и без предмеснтруален синдром. Обикновено ми е мн редовен цикъла.
Ако пазиш този за О...снимай го че ми е интересно Wink
Иначе е категорично + теста за бременност Wink

# 1 372
  • Мнения: 1 466
Тя Emi.emi.emi първо направи този Белийв про, който е с бледата черта и после шуърчек, който е отрицателен.
Според мен направи нов, закъснението ти вече е доста. Спази указанията, защото мисля, че Шуърчекът е разлят така заради повече количество урина. Ако е отрицателен, все пак като минат десетина дни от закъснението и не ти дойде, отиди на лекар да се види от какво е. Ако е положителен, пак толкова изчакай и отиди за потвърждение

# 1 373
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Теста не е от днес от преди 2. Утре сутрин ще си направя друг живот и здраве. Първия имаше много бледа втора черта   След това си направих този но вечерта нямах търпение и се получи така.
Имах вкъщи тест за овулация в интернет много четох и се оказа, че тестовете можело да отчитат и ЧХГ освен ЛХ, тъй като имали мн сходна структура. имам две ясни розови черти и без предмеснтруален синдром. Обикновено ми е мн редовен цикъла.
То ако беше така нямаше да има 2 разновидности.

# 1 374
  • Мнения: 23
И на мен ми беше много интересно. Говорих с хора от лаборатории още преди месец като чух за това. Някой път откривали ранна бременост така. Наистина не знам колко е вярно. Ще видим след другия тест.

# 1 375
  • Варна
  • Мнения: 25 212
То ако беше така нямаше да има 2 разновидности.
Да, ама е точно така.

# 1 376
  • Мнения: 23

 Малко се промениха от сутринта насам бяха по розови и наситени.

# 1 377
  • Мнения: 3 794
Миналата година на 2.01 привечер , 2 дена преди закъснение и аз нямах тест за бременност, но имах останал за О. Направих го и имах две еднакви ярки черти. Бях чувала/чела, че е възможно да се хване бременност с такъв тест.
Пратих мъжа ми до аптеката и в 22ч направих един тест (даже същия Believe) и имах 2-Ра чертичка Simple Smile
Бебка през септември ще стане на 1г ❤


Еми, имаш си положителен тест Simple Smile Всичко най-хубаво 🎉

# 1 378
  • Мнения: 23
Много ще сме щастливи ако е така. Близо от 8 месеца виждаме все негативен резултат

# 1 379
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Понеже  ме хапят комарите....хахаха...ето снимка на моя тест за О на 20 ден от цикъла. О преди 8 дни. Според мен шанса да съм бременна е нулев....защото имаме много проблеми. Но и мисля ..че няма какво да им вярвяте на тестовете за О в този случай Wink

Общи условия

Активация на акаунт