Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 676
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 590
На престо нямам доверие,  но шуърчека е определено положителен! Тихичко честито !

# 1 681
  • Мнения: 10
Привет на всички, преди седмица бях пуснала снимка на тест преди закъснението да беше факт и теста беше с едва забележима втора черта, след това дни на 2 дни закъснение и много бледа втора черта, но днес вече съм на 5 дни закъснение и теста определено ме радва много. Simple Smile Бих искала, да ви попитам след колко дни е добре да отида на преглед ? Благодаря и Поздрави Simple Smile Simple Smile

# 1 682
  • Мнения: 609
Привет на всички, преди седмица бях пуснала снимка на тест преди закъснението да беше факт и теста беше с едва забележима втора черта, след това дни на 2 дни закъснение и много бледа втора черта, но днес вече съм на 5 дни закъснение и теста определено ме радва много. Simple Smile Бих искала, да ви попитам след колко дни е добре да отида на преглед ? Благодаря и Поздрави Simple Smile Simple Smile
Честито❤На преглед на 10-14 дни закъснение.

# 1 683
  • Мнения: 47
Привет на всички, преди седмица бях пуснала снимка на тест преди закъснението да беше факт и теста беше с едва забележима втора черта, след това дни на 2 дни закъснение и много бледа втора черта, но днес вече съм на 5 дни закъснение и теста определено ме радва много. Simple Smile Бих искала, да ви попитам след колко дни е добре да отида на преглед ? Благодаря и Поздрави Simple Smile Simple Smile
Първо едно голямо ЧЕСТИТО!
И по въпросът ти-  аз принципно никога не съм била с редовен МЦ  и не очаквах да забременея, но за щастие най-после се получи и разбрах ,че съм бременна , когато вече бях във втория месец. Ти ако винаги си била с редовен МЦ , според мен изчакай поне 2-3 седмици, защото преди 6 седмица от забременяването е много трудно да се види нещо. Според моят лекар 1вите 3 седмици оплодената яйцеклетка просто преминава през тръбите и се нагвездва в матката, 4тата седмица започва да се разделя и вече след 5 седмица се вижда околоплоден сак. Ти си прецени, пак може да питаш някой лекар кога да отидеш, нищо не губиш.
Много се радвам за теб. Желая ти успех и дай Боже лека бременност.

# 1 684
  • Мнения: 2 515
Как ще пътува 3 седмици тая яйцеклетка?!
Тя се загнездва до около 10 дни след О - оттам на сетне вече има бременност.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 11:34 от Re-Born

# 1 685
  • Мнения: 10
Благодаря ви много на всички. Цикъла ми е редовен на 29 дни, така че мисля, към 14-тия ден от закъснението да посетя гинеколога си за най - сигурно. Дай Боже всичко да е наред.
Желая ви всичко най-хубаво и да ви се сбъднат желанията на всички ! Прекрасни сте ! Simple Smile

# 1 686
  • Мнения: 632
Честито и от мен,Петя! Лека бременност до финал! Simple Smile

# 1 687
  • Мнения: 5 468

Първо едно голямо ЧЕСТИТО!
И по въпросът ти-  аз принципно никога не съм била с редовен МЦ  и не очаквах да забременея, но за щастие най-после се получи и разбрах ,че съм бременна , когато вече бях във втория месец. Ти ако винаги си била с редовен МЦ , според мен изчакай поне 2-3 седмици, защото преди 6 седмица от забременяването е много трудно да се види нещо. Според моят лекар 1вите 3 седмици оплодената яйцеклетка просто преминава през тръбите и се нагвездва в матката, 4тата седмица започва да се разделя и вече след 5 седмица се вижда околоплоден сак. Ти си прецени, пак може да питаш някой лекар кога да отидеш, нищо не губиш.
Много се радвам за теб. Желая ти успех и дай Боже лека бременност.

Оплодената яйцеклетка се придвижва през фалопиевата тръба в 3та седмица някъде, а не в продължение на 3 седмици. Бременността се брои от първия ден на последната менструация и затова след оплождането вече е 3г.с. Самото придвижване трае около 6 дни след оплождането, след което яйцеклетката достига до матката и започва процеса на имплантация, който отнема около 2-3 дни.

Също така е нормално да разбереш за бременността във втория месец, тъй като след закъснението е вече втори месец от бременността, защото, както казах, бременността се брои от дата на ПРМ.

# 1 688
  • Мнения: 293
Здравейте и от мен момичета дайте мнение ,този с по ярката чертичка е от сутринта другия е от след това.Положителни ли са според вас?

# 1 689
  • София
  • Мнения: 11 477
Чак пък мнение Grinning То на упътването си пише - една черта - отрицателен, две черти - положителен.

# 1 690
  • София
  • Мнения: 10 561
Положителни. Леко до финал!

# 1 691
  • Мнения: 82

Дали е възможно да има нещо на 4 ден закъснение

# 1 692
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз не виждам черта.

# 1 693
  • Мнения: 293
Чак пък мнение Grinning То на упътването си пише - една черта - отрицателен, две черти - положителен.
Понеже са бледички за това 😁

# 1 694
  • София
  • Мнения: 10 561

Дали е възможно да има нещо на 4 ден закъснение
Аз не виждам изобщо 2 чертичка.

Общи условия

Активация на акаунт