Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 812
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 890
justt me честито. За мен е положителен, очевАдно положителен.

# 1 711
  • Мнения: 293
Здравейте момичета Simple Smile първо се извинявам ако въпроса ми не е за тук.Не съм съвсем невежа, но имам нужда от вашия съвет.Имам детенце на 3г. И решихме че е време за второ (не ми е фикс идея и не съм следяла овулация) цикъла ми е що годе редовен на 28-30 дни, този месец трябваше да ми дойде на 15-ти, на 16-ти си направих тест (шуър-обикновен) които показа съвсем бледа черта не беше с първа урина, на следващия ден си купих twip които беше с доста по ярка втора черта но пак по бледа от контролната.Днес обаче имам странно кафяво течение а имам час при АГ на 27-ми, с първата ми бременност не ми се е случвало и в момента съм в чуденка какво да правя, Моля за съвет, благодаря предварително
На скоро имах 3 положителни теста, и цикъла ми дойде съвсем скоро след това, изчакай малко повече.

# 1 712
  • Мнения: 727
Здравейте, това е теста ми от преди малко, очакван Ц днес или утре. Какво мислите ? Аз леко се ошашавих - досега всички тестове са ми били " - ".
Скрит текст:

# 1 713
# 1 714
  • Мнения: 727
Благодаря, HrisAni Hug

# 1 715
  • Мнения: X
Положителен е. Честито!

# 1 716
  • Мнения: 632
Едно огромно ЧЕСТИТО и от мен! Simple Smile Леко бременеене и догодина да гушкаш пухкавото си бебче Simple Smile

# 1 717
  • Мнения: 727
Благодаря ви, момичета. Не смея да се зарадвам още. Пожелавам го на всички! Heart

# 1 718
  • Мнения: 48

Здравейте скъпи дами.Имам едно питане от два месеца правим опити за бебме със мм,първия месец не се получи правих тестове преди цикъл от нетърпение и със 4- теста цикъла ми дойде на датата.Този месец нещата са различни последна менструацуя имах на 24.08 Овулацията по приложение ми показва на 07.09 12 дни след ову си направих първи тест пак от нетърпение и се оказа+ със бледа чертичка (3дни преди цикъл) на 21 този месец очаквах цикъл но той така и не дойде във момента съм със 5дневно закъснение.Имам болки ниско във корема като пред менструални и затова реших да отида на ореглед.Докторката ме прегледа и каза,че изобщо не вижда да има бременност направих тест при нея на около 2мин се показаха 2чертички нейният коментар беше,че след 60сек се счита за невалиден което още повече ме озадачи понеже до момента има 4ри препикани положителни теста.Предписа ми Дуфастон и ако до 5дни нямам цикъл пак да отида.Във момента трябва да съм 4г.с+ Незнам какво да си мисля и ми е объркано.

# 1 719
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Смени си лекарката и отиди след около 10 дни закъснение. Тази явно е некомпетентна, просто е било рано да се види нещо.

# 1 720
  • Мнения: 6 604
Не мога да повярвам, че доктор се е изказал така за тестовете. 🙄😮
Второ мнение и смяна на гинеколога.
Това бих направила аз.

# 1 721
  • Мнения: 783
Бил невалиден след 60 сек... Как го сътворява даже човешки мозък това?😩😣 Пий си Дуфастон(той е за задържане) и почакай 5-6 дни,след което иди при друг гинеколог. Успех!❤

# 1 722
  • Мнения: 48
Благодаря ви за отговорите. Heart
И на мен това ми направи голямо впечатление така да се изрази и то лекар !

# 1 723
  • Мнения: 4 518
Ако нямаш зацапване Не пий дуфастон. Отиди при друг лекар след 5/6 дни, ако нямаш оплаквания или зацапване.

# 1 724
  • Мнения: 48
Ако нямаш зацапване Не пий дуфастон. Отиди при друг лекар след 5/6 дни, ако нямаш оплаквания или зацапване.

Зацапване нямам,но имам болки като преди цикъл и придърпвания ниско на корема.

Общи условия

Активация на акаунт