Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 616
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 4 518
Ако нямаш зацапване Не пий дуфастон. Отиди при друг лекар след 5/6 дни, ако нямаш оплаквания или зацапване.

Зацапване нямам,но имам болки като преди цикъл и придърпвания ниско на корема.
Според мен не си на дуфастон. Попрочети в Интернет за него. Няма да ти навреди, за задържане е, но при теб няма абсолютно никакъв смисъл да го приемаш към този момент. Пият го момичета със зацапване, с нисък прогестерон.
Може да си купиш фолиева киселина, ако не пиеш вече. Прочети и за него.
Успех и си намери нормален АГ, ако не знаеш накъде да се насочиш, тук момичетата могат да ти препоръчат.

# 1 726
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! На някоя от вас случвало ли се е да се появи бледа черта, която после да изчезне напълно?

# 1 727
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета! На някоя от вас случвало ли се е да се появи бледа черта, която после да изчезне напълно?
Да, на мен... И после цикал си ми дойде.

# 1 728
  • Мнения: 562
Ако нямаш зацапване Не пий дуфастон. Отиди при друг лекар след 5/6 дни, ако нямаш оплаквания или зацапване.

Зацапване нямам,но имам болки като преди цикъл и придърпвания ниско на корема.
Спокойно, нормално е. Аз също бях така. Пий но-шпа. Ако се наложи максималната доза е 3х2. Аз съм пила и 3х1. Успокояват се нещата. Такива болки са нормални

# 1 729
  • Мнения: 18
Здравейте, ще ви разкажа моята случка с бедите черти.
Закъснява ми 3 дни, теста е отрицателен. Аз съм кълбо от нерви. 5ти ден, отивам на лекар "Ами то не виждам бебе, ама условията са чудесни. Ще ти дойде след 2-3 дни и ще е обилен цикъл, освен ако не се появи бебе" . Пълни глупости, никакво мнение и ме прати на кръвен.
6ти ден, тест сутринта с първата урина, от тези уж високо чувствителните. Съвсем бледа черта - изхвърли го и сметнах, че е отрицателен. 7и ден, пак направих тест и този път беше малко по-отчетливо, но пак бледа. Пратих снимка на раждалите ми приятелки, докато с партньора ми седяхме над теста и се чудехме какво се случва. Всички казаха "Честито". Два дни по-късно, друг лекар потвърди, че съм бременна.
Моят съвет е да правите тестовете след 7я ден закъснение, преди това резултата може да е много заблуждаващ.

Ако нямаш зацапване Не пий дуфастон. Отиди при друг лекар след 5/6 дни, ако нямаш оплаквания или зацапване.

Зацапване нямам,но имам болки като преди цикъл и придърпвания ниско на корема.

Не е необичайно да имаш такива болки в самото начало. Все едно всеки момент ще ти дойде. Аз бях така в началото.
Пий много вода, ама наистина много, но шпа комфорт и ако имаш възможност лежи повече.
На мен в последствие ми изписаха Утрогестан, но аз имах контракции до края на 3я месец.  Успех Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 17:10 от AnMary

# 1 730
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте, ще ви разкажа моята случка с бедите черти.
Закъснява ми 3 дни, теста е отрицателен. Аз съм кълбо от нерви. 5ти ден, отивам на лекар "Ами то не виждам бебе, ама условията са чудесни. Ще ти дойде след 2-3 дни и ще е обилен цикъл, освен ако не се появи бебе" . Пълни глупости, никакво мнение и ме прати на кръвен.
6ти ден, тест сутринта с първата урина, от тези уж високо чувствителните. Съвсем бледа черта - изхвърли го и сметнах, че е отрицателен. 7и ден, пак направих тест и този път беше малко по-отчетливо, но пак бледа. Пратих снимка на раждалите ми приятелки, докато с партньора ми седяхме над теста и се чудехме какво се случва. Всички казаха "Честито". Два дни по-късно, друг лекар потвърди, че съм бременна.
Моят съвет е да правите тестовете след 7я ден закъснение, преди това резултата може да е много заблуждаващ.
Глупости на търкалета! Просто при теб О се е забавила с няколко дена или хормона е бил необичайно нисък. А що се отнася до посещението ти на лекар, дори О да ти е била точна, на 5ти ден закъснение няма как да се види нищо. Много правилно ти е казла лекарката, че или ще ти дойде или си Б Satisfied. И на 9-я ден не знам как лекар ти е потвърдил, освен по данните от кръвния резултат и + тест.

# 1 731
  • Мнения: 5 468
Да, когато овулацията се измести, и датата на очакваната менструация се измества, т.е. и закъснението. Добре е потребителките да го знаят преди да дават грешна информация.

А, наистина, защо смяташ, че лекарката е говорела пълни глупости? На толкова ранен етап, дори и да има бременност, се вижда единствено удебелена лигавица и заключението може да бъде, че или ще ти дойде или си бременна.

# 1 732
  • Мнения: 11
Здравейте! Днес, след 3 дневно закъснение, реших да си направя тест (surecheck) и показа втора много бледа втора черта. Тамън да се зарадвам и след няколко часа ми дойде. И сега съм много объркана. Не знам какво да си мисля. Имам менструални болки и кръвта е ярка. Моля ви да споделите вие какво мислите?

# 1 733
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Сигурно е била биохимична бременност за съжаление. Юли месец преживях такава.

# 1 734
  • Мнения: 5 468
Или е биохимична бременност и това е остатъчно ЧХГ(тъй като в урината се чисти по-бавно) или все още си бременна и имаш кървене от някакъв друг произход.

# 1 735
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета 🙂

Съвсем нова съм във форума, много съм ви чела, но чак сега се престраших да пиша. Имам нужда от вашето мнение, тестът ми положителен  ли е, според вас? Знам, че няма как да знаете със сигурност, просто търся вашето мнение, защото ми се струва доста бледа🙁

# 1 736
  • Варна
  • Мнения: 25 236
А упътването прочете ли? Не виждам какво има за умуване, положителен е тестът.

# 1 737
  • София
  • Мнения: 11 470
Аз със сигурност знам, че тестът ти е положителен, обаче ми е чудно ти защо не знаеш Thinking

# 1 738
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Положителен е, момичето си написа, че не е наясно. Защо не е наясно е друг въпрос. Нас ни пита конкретно дали е положителен или отрицателен, няма смисъл да се набива канчето с това или онова.

# 1 739
  • София
  • Мнения: 10 642
Винаги има смисъл (или поне се надявам)

Общи условия

Активация на акаунт