Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 548
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 5 468
Здравейте, момичета! Нова съм и съм на тръни цяла вечер Sweat Smile направех си тест, защото имам зацапване и странни болки в коремчето, а трябва да ми дойде чак след седмица и нещо.  С приятеля ми правим опити и се надявам да сме успели! Blush
Скрит текст:
Толкова наситена втора черта обикновено има на 1 ден закъснение и то сутрин...  Наситена черта на тест, правен вечерта и "седмица и нещо" преди очакваната менструация Thinking а и зацапване от 6 дни... Предишната менструация нормална ли беше? Не искам да те плаша, но отивай на лекар да се види да не е бременност от предишния цикъл, имплантирана не където трябва... Ако не е това, значи си била със супер ранна овулация и тогава - честито!

Да, peneva_a е права. Аз изобщо не обърнах внимание, чи менструацията предстои чак след седмица и нещо. Ако това наистина е така, няма как да имаш все още положителин тест, да не говорим с такава наситена черта. Вероятно е бременност от миналия месец. В комбинация с това 6 дневно зацапване, трябва незабавно да отидеш на лекар.

# 2 056
  • Мнения: 5
Момичета, здравейте отново, на 4.11 си пуснах кръвен тест и hCG беше 75, вчера бях на доктор и той каза, че не вижда нищо и че най-вероятно според него е химическа бременност, тъй като имах кафяво зацапване, което се превърна в бледо розово кръвотечение за 2-3 дни, но каза да пусна кръвен тест отново. Резултатът от днес е hCG 102, в една и съща лаборатория са правени изследванията. Доктора каза, че би трябвало да намалява, а всъщност се е покачило, но малко. Според вас какво значи този резултат? Вече направо ще се побъркам..

# 2 057
  • Мнения: 293
Ами доктора би знаел най-добре, но имай търпение.
Момичета, здравейте отново, на 4.11 си пуснах кръвен тест и hCG беше 75, вчера бях на доктор и той каза, че не вижда нищо и че най-вероятно според него е химическа бременност, тъй като имах кафяво зацапване, което се превърна в бледо розово кръвотечение за 2-3 дни, но каза да пусна кръвен тест отново. Резултатът от днес е hCG 102, в една и съща лаборатория са правени изследванията. Доктора каза, че би трябвало да намалява, а всъщност се е покачило, но малко. Според вас какво значи този резултат? Вече направо ще се побъркам..

# 2 058
  • Мнения: 8 023
Момичета, здравейте отново, на 4.11 си пуснах кръвен тест и hCG беше 75, вчера бях на доктор и той каза, че не вижда нищо и че най-вероятно според него е химическа бременност, тъй като имах кафяво зацапване, което се превърна в бледо розово кръвотечение за 2-3 дни, но каза да пусна кръвен тест отново. Резултатът от днес е hCG 102, в една и съща лаборатория са правени изследванията. Доктора каза, че би трябвало да намалява, а всъщност се е покачило, но малко. Според вас какво значи този резултат? Вече направо ще се побъркам..
А кога е била датата на очаквана менструация? Че така резултат 75 може и да е увеличаващ се да е, може и намаляващ да е... зависи и на кой ден закъснение е. Може и да е било твърде рано да се види нещо, а и да се е качил повече хормона... от 75 до 102 за 48 часа не е удвояване, но все пак расте... Най добре да пуснеш още веднъж след 48ч и да се чуеш с лекаря. Преди 10 дневно закъснение няма как да се види нищо на ехограф.

# 2 059
  • Мнения: 5
Момичета, здравейте отново, на 4.11 си пуснах кръвен тест и hCG беше 75, вчера бях на доктор и той каза, че не вижда нищо и че най-вероятно според него е химическа бременност, тъй като имах кафяво зацапване, което се превърна в бледо розово кръвотечение за 2-3 дни, но каза да пусна кръвен тест отново. Резултатът от днес е hCG 102, в една и съща лаборатория са правени изследванията. Доктора каза, че би трябвало да намалява, а всъщност се е покачило, но малко. Според вас какво значи този резултат? Вече направо ще се побъркам..
А кога е била датата на очаквана менструация? Че така резултат 75 може и да е увеличаващ се да е, може и намаляващ да е... зависи и на кой ден закъснение е. Може и да е било твърде рано да се види нещо, а и да се е качил повече хормона... от 75 до 102 за 48 часа не е удвояване, но все пак расте... Най добре да пуснеш още веднъж след 48ч и да се чуеш с лекаря. Преди 10 дневно закъснение няма как да се види нищо на ехограф.

Ами странното е, че теста си го направих 2 седмици след последния ми МЦ, който е супер нередовен, овулацията ми също, но понеже гърдите ми бяха много напрегнати и това кафяво зацапване допълнително ме подтикна към идеята, че има нещо...

# 2 060
  • Мнения: 5 468
Sweety91, щом си имала + тест на 14ти ден от МЦ, то вероятно си била бременна от предишния цикъл, защото няма как да си забременяла с овулация на този цикъл и да имаш положителен тест толкова рано. Ако е така, ЧХГ е много ниско за този период и от кръвния се вижда, че расте бавно. Имаш и зацапване, така че има вероятност да е извънматочна бременност. Ако беше биохимична, ЧХГ щеше да намалява. Отиди при лекар с добра апаратура и следи много изкъсо нещата. Можеш да пуснеш и още едно ЧХГ.

# 2 061
  • Мнения: 29
здравейте предварително се извинявам за зададения въпрос знам че може и да не е за тук но не открих друга подона тема... последно цикалът ми трябваше да дойде на 3 ноември но ми закъсня или поне аз така си мисля направих си тестове и доста ден след ден чертата става по ясна и по ясна обаче ходих на лекар понеже имам леко зацапване не е точно цикъл а нещо съвсем слабо и розово но ме притеснява лекарката ми каза да не се притеснявам и ми предписаха Огестан да приемам сутрин на гладно да обаче днес пак леко зацапах и започвам да се притеснявам казаха ми да не правя нищо да не вдигам нищо и така... това кървене означава ли цветна? плодния ссак още не е видян чак на 13-сти трябва да се види да се притеснявам ли или? моля ви за помощ

# 2 062
  • Мнения: 105
здравейте предварително се извинявам за зададения въпрос знам че може и да не е за тук но не открих друга подона тема... последно цикалът ми трябваше да дойде на 3 ноември но ми закъсня или поне аз така си мисля направих си тестове и доста ден след ден чертата става по ясна и по ясна обаче ходих на лекар понеже имам леко зацапване не е точно цикъл а нещо съвсем слабо и розово но ме притеснява лекарката ми каза да не се притеснявам и ми предписаха Огестан да приемам сутрин на гладно да обаче днес пак леко зацапах и започвам да се притеснявам казаха ми да не правя нищо да не вдигам нищо и така... това кървене означава ли цветна? плодния ссак още не е видян чак на 13-сти трябва да се види да се притеснявам ли или? моля ви за помощ
Пий си лекарствата и полегвай повече. Почивай си. Всичко ще се нареди, само слушай лекаря си.
Sweety91, щом си имала + тест на 14ти ден от МЦ, то вероятно си била бременна от предишния цикъл, защото няма как да си забременяла с овулация на този цикъл и да имаш положителен тест толкова рано. Ако е така, ЧХГ е много ниско за този период и от кръвния се вижда, че расте бавно. Имаш и зацапване, така че има вероятност да е извънматочна бременност. Ако беше биохимична, ЧХГ щеше да намалява. Отиди при лекар с добра апаратура и следи много изкъсо нещата. Можеш да пуснеш и още едно ЧХГ.
Аз тъкмо, като четях и си помислих същото. Ниски стойности и бавно разтящи.... Клони към извънматочна. Дано грешим...

# 2 063
  • Мнения: 10
Здравейте ..
моля за съвет аз също имам бледа чертичка но го направих 2 дни преди менструацията
Благодаря предварително

# 2 064
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Изглежда положителен Simple Smile

# 2 065
  • Мнения: 10
Но не е ли много бледа за положителен 🤔

# 2 066
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Но не е ли много бледа за положителен 🤔


Това е моят положителен и вече има пулс Simple Smile

# 2 067
  • Мнения: 5 468
Но не е ли много бледа за положителен 🤔

Всяка втора черта е положителен тест. Пише го в инструкциите. Изчакай поне 10 дни закъснение и отиди на преглед.

Борислава Малева, цветна бременност не съществува. Всяко зацапване или кървене по време на бременност не е нормално и се изисква лекарско мнение. Спазвай си лечението, предписано от лекаря, и почивай повече.

# 2 068
  • Мнения: 10
Благодаря за съветите!
Така и ще направя ще изчакам да съм сигурна, че нямам никакви признаци на МЦ
И тогава ще предприема мерки
Но някак си ми е притеснено защото направих втори тест и излезе негативен

# 2 069
  • Мнения: 107
Благодаря за съветите!
Така и ще направя ще изчакам да съм сигурна, че нямам никакви признаци на МЦ
И тогава ще предприема мерки
Но някак си ми е притеснено защото направих втори тест и излезе негативен
Ако си го направила с втора урина в същия ден в който си направила и първия е нормално според мен да няма втора чертичка, предвид това колко е бледа на първия тест. Повтори утре с първа урина.

Общи условия

Активация на акаунт