Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 838
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 2 955
  • Мнения: 3 597
За мен е изпарителна черта . Скоро изтрих снимките на моя тест от миналия месец , щях да ти покажа моята черта , която също беше розова и по-видима от тази . На другия ден направих обикновен Шуър чек и беше отрицателен и след това ми дойде . Въпреки че бях чела , че този тест дава изпарителни черти , не вярвах , че изглеждат толкова истински докато сама не се убедих .

# 2 956
  • Мнения: 15
Здравейте, това е тест на втори ден от закъснението ми. Нужно ли е да правя още? Мисля, че е положителен. Тестът е Clear test. Последният ми цикъл беше на 15.01. На 04.02 бях на профилактичен преглед и ми взеха проба за цитонамазка. Възможно ли е това да е навредило по някакъв начин?

# 2 957
  • Мнения: 4 941
За мен е положителен, чертата е ясна! Честито и успех до финала. Следва да си запишеш час за установяване на бремеността, но е добре да мине малко време, за да се види нещо на видеозона.

# 2 958
  • Мнения: 303
Благодаря ти Мери. 🤗 И нощно време имам горещи вълни от няколко дни и немога да спя нормално 😃. Дано да е признак., за това което искам 🤰🤱
Скрит текст:
Здравейте, това е тест на втори ден от закъснението ми. Нужно ли е да правя още? Мисля, че е положителен. Тестът е Clear test. Последният ми цикъл беше на 15.01. На 04.02 бях на профилактичен преглед и ми взеха проба за цитонамазка. Възможно ли е това да е навредило по някакъв начин?

Честито, Теди. За мене е положителен, защото до сега колкото и да съм изгаряла от желание и аз да ги видя, не са се появявали. Лека и безпроблемна бременност 🤰

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 23:18 от AnMary

# 2 959
  • Мнения: 15
Благодаря ти! На мен ми отне не малко време , но важното е да не се отчайваш и ти пожелавам да ги видиш възможно най-скоро 😊


[/b]
Здравейте, това е тест на втори ден от закъснението ми. Нужно ли е да правя още? Мисля, че е положителен. Тестът е Clear test. Последният ми цикъл беше на 15.01. На 04.02 бях на профилактичен преглед и ми взеха проба за цитонамазка. Възможно ли е това да е навредило по някакъв начин?


Честито, Теди. За мене е положителен, защото до сега колкото и да съм изгаряла от желание и аз да ги видя, не са се появявали. Лека и безпроблемна бременност 🤰

# 2 960
  • Мнения: 562
Здравейте, това е тест на втори ден от закъснението ми. Нужно ли е да правя още? Мисля, че е положителен. Тестът е Clear test. Последният ми цикъл беше на 15.01. На 04.02 бях на профилактичен преглед и ми взеха проба за цитонамазка. Възможно ли е това да е навредило по някакъв начин?


Няколко дена преди да разбера,че съм бремеменна ми взеха проба. Спокойно  няма последтвия

# 2 961
  • Мнения: 5 468
Здравейте 😊Само аз ли виждам много ама много бледа втора чертичка.Имам чувството че имам халюцинации вече 😂На някой случвал ли се е подобен резултат при тест.Тестът го направих снощи.А тази сутрин цикълът ми е факт след 4 дни закъснение.Ясно е че не съм бременна,но дали е имало нещо изобщо.
Скрит текст:

Според мен, е изпарителна. Понякога на Шуърчек Стриймър излизат такива черти. Момичетата тук са се оплаквали. Затова препоръчваме най-вече обикновен Шуър или лентички. Мисля, че не е имало бременност. Успех другия месец!

# 2 962
  • Мнения: 31


Здравейте дами, според вас това положителен тест ли е? Само аз ли виждам втора бледа черта? 🤔🤔

# 2 963
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Не мисля, че е бледа и едва ли само ти я виждаш, при положение, че боде очите Wink

# 2 964
  • Мнения: 450
Чертата се вижда веднага, не е необходимо въобще да се напряга човек, за да я види. Теста е покожителен. Честито ✌🏻

# 2 965
  • Мнения: 31
Много благодаря за отговорите. Развълнувах се, пожелавам тази година повече положителни чертички и радости! Благодаря ви 🤗🤗

# 2 966
  • Мнения: 93


Здравейте дами, според вас това положителен тест ли е? Само аз ли виждам втора бледа черта? 🤔🤔
Вижда се 🙂🙂 Повтори го след 2 дни

# 2 967
  • София
  • Мнения: 11 484
Защо да го повтаря?

# 2 968
  • Мнения: 572
Здравейте, това е тест на втори ден от закъснението ми. Нужно ли е да правя още? Мисля, че е положителен. Тестът е Clear test. Последният ми цикъл беше на 15.01. На 04.02 бях на профилактичен преглед и ми взеха проба за цитонамазка. Възможно ли е това да е навредило по някакъв начин?



Честито, бременна си. Според мен този въпрос трябва да го отнесеш към лекарката. Макар че според мен не би трябвало да ти е навредило. Излиза, че в края на януари, началото на февруари са станали нещата. А ти тогава си била на преглед.

# 2 969
  • Мнения: 5 468
На мен са ми правили цитонамазка по време на бременност. Не е проблем да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт