Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 771
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 4 320
  • Мнения: 72
Мм обадих се заради зацапването и обясних,че нямах закъснение, но понеже имам мисед и биохимична ми казаха да отида утре.

# 4 321
  • Мнения: 7 898
Мм обадих се заради зацапването и обясних,че нямах закъснение, но понеже имам мисед и биохимична ми казаха да отида утре.
Това е добре, дано ти обърнат внимание. Ако може да ти пуснат кръвен тест и прогестерон. Можеш евентуално да ги излъжеш, че предните пъти си била с нисък прогестерон за да ти го пуснат,

# 4 322
  • Мнения: 15
Здравейте момичета трябва ми помощ😭Бях ви казала преди 1 ден че си правих тест на clear blue но ми отчете отрицателен.. Вчера се видях ме с моята прителка И тя ме накара да го отворим зада видим лентичките. Отворихме ги и бяха имаше на горната лентичка 2 черти на долната 1 някои знаели на положителния тест как са лентичките? Гледах клипове мн момичета казват че при ранната бременост не отчитат те трябвало да е наистена четата зада отчете правилно. Благодаря ви предварително

Цитат
Zdraveite momicheta trqbva mi pomosht😭bqh vi kazala predi 1 den che si pravih test na clear blue no mi otchete otricatelen.. Vchera se vidqh me s moqta pritelka I tq me nakara dago otvorim zada vidim lentichkite. Otvorihme gi I bqha imashe na gornata lentichka 2 cherti na dolnata 1 nqkoi znaeli na polojitelniq test kak sa lentichkite? Gledah klipove mn momicheta kazvat che pri rannata bremenost ne otchitat te trqbvalo da e naistena chetata  zada otchete pravilno. Blagodarq vi predvaritelno
Скрит текст:
. eto vi snimka na clear blue testa
_____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 10:25 от AnMary

# 4 323
  • Мнения: 48
 
Трябва да са по- тъмни. Като тази отдясно.

# 4 324
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета трябва ми помощ😭Бях ви казала преди 1 ден че си правих тест на clear blue но ми отчете отрицателен.. Вчера се видях ме с моята прителка И тя ме накара да го отворим зада видим лентичките. Отворихме ги и бяха имаше на горната лентичка 2 черти на долната 1 някои знаели на положителния тест как са лентичките? Гледах клипове мн момичета казват че при ранната бременост не отчитат те трябвало да е наистена четата зада отчете правилно. Благодаря ви предварително

Цитат
Zdraveite momicheta trqbva mi pomosht😭bqh vi kazala predi 1 den che si pravih test na clear blue no mi otchete otricatelen.. Vchera se vidqh me s moqta pritelka I tq me nakara dago otvorim zada vidim lentichkite. Otvorihme gi I bqha imashe na gornata lentichka 2 cherti na dolnata 1 nqkoi znaeli na polojitelniq test kak sa lentichkite? Gledah klipove mn momicheta kazvat che pri rannata bremenost ne otchitat te trqbvalo da e naistena chetata  zada otchete pravilno. Blagodarq vi predvaritelno
Скрит текст:
. eto vi snimka na clear blue testa
_____________
Пишете на кирилица.

Найстина не разбирам щом те тормози въпроса бременна ли си или не, защо не си направи тази сутрин тест който е подходящ за ранно тестване със по ниска чувствителност на хормона вместо да разглобяваш неподходящият тест.

# 4 325
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Зависи какъв е бил clear blue теста. Има тестове с плюсове има с две черти.

# 4 326
  • Мнения: 48
Зависи какъв е бил clear blue теста. Има тестове с плюсове има с две черти.
Този тест на снимката е на clear blue  и показва , и седмиците  при положителен резултат.

# 4 327
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да аз също говоря за тестове на clear blue,  тези които показват седмиците са дигитални и там излиза текст директно, няма какво да се чудите на черти.

# 4 328
  • Мнения: X
Тестовете не са направени да се разглобяват! Ако ЧХГ е достатъчно високо, ще даде положителен резултат, ако не е - не. По-добре си вземете от най-простичките лентички с висока чувствителност, отколкото да разглобявате Clearblue.
Ако се разровите в Google и YouTube, има девойки, които показват точно разглобени Clearblue, все с надеждата, че като е разглобен, може да е положителен, ама не е...
Разбира се, не изключвам варианта и да е има бременност, но на този етап хормонът не е достатъчно висок, за да го засече тест.

# 4 329
  • Мнения: 5 468
Илия Диана, тестовете се гледат във времето за отчитане! След 10тата минута резултатът не се гледа!

А на теста има упътване и там ще видиш как изглеждат положителният и отрицателният резултати. Ако не успяваш да разбереш какво пише и да се ориентираш по картинките, си купи дигитален тест - там резултатът ще бъде изписан на екрана. Ако и дигиталният тест те затруднява, най-добре спри да правиш тестове и отиди на лекар, ако ти закъснее с повече от 10 дни.

Да, наистина Clearblue имат различни видове тестове. При едните положителният резултат е със знака "+", а при другите - с една черта в прозореца за резултат.

# 4 330
  • Мнения: 76
Момичета как мислите има ли слаба втора черта или не?. Към 12.00 днес си направих тест. На втората секунда ми се появиха две много наситени червени ленти но после тестовата доста иэбледня. Това не е същия тест тук.

# 4 331
  • Мнения: 450
Марчела, този е отрицателен. На кой ден от цикъла е правен и имаш ли вече закъснение?

# 4 332
  • Мнения: 76
На эакъснение от 9 дена.

# 4 333
  • Мнения: 450
Дори с късна овулация, при 9 дни закъснение щеше да има черта и то видима, съжалявам.
Ако до 3-4 дни няма менструация е най-добре да посетиш лекар. Успех, дано всичко е наред.

# 4 334
  • Мнения: 76
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт